Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2006. 07. 28. péntek 12:08  #219
szoral szoral
Ott a pont!!Ettől én is nagyon bepöccentem!!Gerinctelen!!
2006. 07. 28. péntek 07:25  #218
zeri zeri
:)
(Ez egy válasz MM4 üzenetére (2006. 07. 27. csütörtök 15:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 27. csütörtök 15:00
Nem ítélkezünk. Soha
Ha nem ismerünk egy dolgot, nincs véleményünk róla.
Egy sexlapon nem pofázunk erkölcsről, hiszen az már akkor bukott, amikor fölléptünk rá.

Ha igazak e kijelentések, milyen alapont dörögsz itt e topicban. Ha valakit az izgat, hogy egy másik férfival osztozik a szeretett nőn, mégis mi közünk lehetne hozzá? Milyen alapon ítélkezhetnénk felette?

Mert nem okoz sexuális izgalmat szerintünk?? Honnan tudjuk? ; Mert erkölcstelen? Kik vagyunk mi, hogy megítéljük?? ; Mittudomén?? Mit tudom én?

Még egészen kamasz voltam, amikor életem valamelyik első nőjétől megtanultam a sexben mindent szabad, ami nem fáj. Később hozzá tanultam, hogy csak azt érdemes csinálni, ami jó és/vagy izgalmas.
Szerinted a topic címében jelzett tevékenységre mi igaz? Fáj? Nem jó és/vagy izgalmas??

Végső soron nem kötelező csinálni, de ítélkezni róla átélt élmények híján tilos. Bántóan nyilatkozni meg bunkóság.
2006. 07. 28. péntek 07:04  #217
szoral szoral
És minket nem méltatsz válaszra?????????????
2006. 07. 28. péntek 00:36  #216
bolhab bolhab
nálunkis a férjemhozta az első barátnőmet addigcsak beszéltünkróla mitmondjak meglepet azóta néha férfiakatishoz rettentő izgalmas
(Ez egy válasz mara38 üzenetére (2006. 07. 27. csütörtök 17:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 27. csütörtök 17:17
Mint emlitettem ez nem a megromlott párkapcsolatról szól, pont az ellenkezöje.
A mi kapcsolatunk erős kötelékét bizonyítja,nálunk a férjem hozza a partnereket.
És mindezt azért mvel nekem olyan nagy a szexuális étvágyam amit a férjem egyedül nem képes kielégíteni. Nagyon izgatja amikor engem dugnak.

2006. 07. 27. csütörtök 23:56  #215
SwingerCouple SwingerCouple VIP
Sziasztok Emberek!

Rég voltam, olvasgattam egy kicsit.
Csak annyit szeretnék hozzáfűzni:
TÚL SOK AZ ERKÖLCSRENDÉSZ ITT!!!!
Sok olyan ember van aki tipically "bort iszik és vizet prédikál". Nemtomméjó az embereknek a másikban a legkissebb negativ dolgot keresni, mikor az illető épp lehet veri a gyerekeit!? Nézzen magába mindazok akik hülye badar kritikát akar ide írni.
Persze van építő jellegű is, de kevés.
Szal tükör, majd irhatsz.
Bonyolultabb az emberi lélek mintsem egyes emberek skatulyába akarnák tuszkolni a viselkedéseket, lehet az bár szexuális, vagy épp bármi.
Persze vanna büntetendő magatatásformák is. Ez az? Nem. Ugye? Lehet épp Te magad aki rombolni szándékszol "bűnösebb" vagy mint azok akik izgalomból, ebből abból, de nem épp a un. normális szexuális magatartásformát választják.
De mi jobb, ha mégy az uton és megrugdosnak elveszik a nehezen keresett pénzed, vagy az ha a nejem mással is "dug". Akkor miről is akarsz Te Kedves Barátom romboló kritikát írni?
felkialtas heureka felkialtas heureka felkialtas heureka
2006. 07. 27. csütörtök 20:50  #214
szoral szoral
Alá tudom Támasztani amit homepictures ir mert mi is igy jártunk vele!!!!
2006. 07. 27. csütörtök 18:05  #213
Júlia Júlia
Nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz véleményed van erről a témáról. Lehet, hogy megégetted már magad?
2006. 07. 27. csütörtök 17:17  #212
mara38 mara38
Mint emlitettem ez nem a megromlott párkapcsolatról szól, pont az ellenkezöje.
A mi kapcsolatunk erős kötelékét bizonyítja,nálunk a férjem hozza a partnereket.
És mindezt azért mvel nekem olyan nagy a szexuális étvágyam amit a férjem egyedül nem képes kielégíteni. Nagyon izgatja amikor engem dugnak.

2006. 07. 27. csütörtök 15:00  #211
MM4 MM4
Nem ítélkezünk. Soha
Ha nem ismerünk egy dolgot, nincs véleményünk róla.
Egy sexlapon nem pofázunk erkölcsről, hiszen az már akkor bukott, amikor fölléptünk rá.

Ha igazak e kijelentések, milyen alapont dörögsz itt e topicban. Ha valakit az izgat, hogy egy másik férfival osztozik a szeretett nőn, mégis mi közünk lehetne hozzá? Milyen alapon ítélkezhetnénk felette?

Mert nem okoz sexuális izgalmat szerintünk?? Honnan tudjuk? ; Mert erkölcstelen? Kik vagyunk mi, hogy megítéljük?? ; Mittudomén?? Mit tudom én?

Még egészen kamasz voltam, amikor életem valamelyik első nőjétől megtanultam a sexben mindent szabad, ami nem fáj. Később hozzá tanultam, hogy csak azt érdemes csinálni, ami jó és/vagy izgalmas.
Szerinted a topic címében jelzett tevékenységre mi igaz? Fáj? Nem jó és/vagy izgalmas??

Végső soron nem kötelező csinálni, de ítélkezni róla átélt élmények híján tilos. Bántóan nyilatkozni meg bunkóság.
2006. 07. 27. csütörtök 06:40  #210
zeri zeri
Ha az a véleményed van, hogy ha valaki a kapcsolaton kívül is keres szexet, akkor ott valami elromlott, vagy nem jó, akkor tévedsz! Próbáld ki a többesszexet! Meg fox döbbenni!
2006. 07. 26. szerda 11:33  #209
tibi33 tibi33
Hát jó szar érzés lehet,mert szerintem saját magad csapdájába estél.Ő rá jött hogy amit te csinálsz az neki nem b.szás,de neked ennek az ellenkezőjét nem engedi kipróbálni.Hát szerintem verd össze,vagy maradj továbbra is papucs!!
2006. 07. 26. szerda 10:46  #208
mau mau
Köszi a "biztatást"... Ráadásul a kapcsolatunkban már azelőtt is volt egy rendes csavar. Mi ugyanis diákkori nagy és köcsönösen első szerelmei voltunk egymásnak, de a későbbi tanulmányok (jó messze egymástól) miatti távkapcsolatunk nem állta ki az idő próbáját. Nem sok volt már hátra a kényszerű távollétből, amikor ő kiszállt, mondván, hogy ez neki kevés... Azt mondta nincs "új ember", csak kihűlt a dolog. Aztán lett új ember, akihez feltűnő gyorsasággal feleségül is ment. Évek múltán először véletlenül találkoztunk, aztán már nem véletlenül, és egyre gyakrabban. Innen indult a másik sztori. Én ugyan lezártam a múltat, de azért tüske tényleg van. Na de fő az optimizmus...
2006. 07. 26. szerda 08:59  #207
gsandros gsandros
crazya Tegnap estem megindultunk ezen az úton (talán), igaz csak lassan. A vibri elsőre nem is volt rossz, voltak jelek, de azt hiszem ez hosszabb folyamat lesz. Következő lépés? Próbáljam bevonni egy erotikus fényképezésbe? Nálatok ez hogy hatott?
2006. 07. 26. szerda 07:50  #206
zeri zeri
Na ez a beszéd! Hajrá!
2006. 07. 25. kedd 17:57  #205
gsandros gsandros
Köszi...én is így gondolkodtam, vibri megvan...hajrá wave wave wave wave
2006. 07. 25. kedd 13:39  #204
gsandros gsandros
wink Sziasztok! Én is most próbálom puhítani az asszonyt, mert engem izgatna a 4-es szex, de ő semmi ilyen "perverz" buliban nem volt még benne. Nekem áttételesen már kétszer is volt ilyen élmény kamasz koromban, sötét szobában párom, haverom és a párja szexszeltünk, de mindkét pár külön. A zajok őrjítően hatottak ránk. De vajon hogyan győzzem meg az asszonyt, hogy ez milyen marha jó... Amikor előttem négykézlábra áll és kényeztet, őt is nagyon izgatja, ha hátúlról megújjazom. Talán egy vibrátor az újjabb lépés?
2006. 07. 25. kedd 13:31  #203
MM4 MM4
Kedves macskosz!

Valójában nem igen lehet túl sokrétű tapasztalatod az emberi kapcsolatok terén. Ha egy szerelmi kapcsolat meghalt és azt más nyomós lelki tényezők nem tartják össze, akkor az a kapcsolat mindenképp megszűnik, még akkor is ha egy egyébként lakatlan szigeten élnek és se közel se távol másik ember. Ha egy kapcsolatot viszont ezer dolog egyben tart, mint pl. a szeretet és a megbecsülés, az még sokszor a csalást is kibírja, nem hogy egy ilyen egyébként összehozó közös élményt. A csalás sokkal veszélyesebb pedig.
2006. 07. 25. kedd 07:17  #202
zeri zeri
Jogos az aggodalom. Benne van a pakliban, hogy az asszony átpártol az új kanhoz. De ha ez így van, akkor jobb is ha csomagol és távozik! Emiatt kimaradni egy ilyen dologból über butaság! Egyrészt öröm látni a kedves boldogságát, másrészt akkor is átpártolhat máshoz a nő, ha nincs 4-es szex.
2006. 07. 24. hétfő 22:19  #201
camfiu camfiu VIP
Szivesen beszálnék egy párba ha valakit érdekelne az irjon
2006. 07. 24. hétfő 22:13  #200
go-go go-go
Uraim ha valakinél elkell a segítség szoljon bátran!
/ 997