Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

2023. 05. 16. kedd 18:12  #8836
Manna Ventura Manna Ventura VIP
Természetesen nem tetszhet mindenkinek, amit lát, ezzel tisztában vagyunk. A pisis képek csak egy a sok közül, ez kevesebb embert mozgat meg, ezt is tudjuk. A feltöltött tartalom miatt nem hisszük, hogy bárkinek is a szégyenfalra kellene kerülnie, a viselkedése, hozzáállása miatt viszont lenne ott keresnivalója. Az meg, ha valaki nem akar velünk ismerkedni, egy pár szavas válaszlevélben nyugodtan közölheti, hogy nem minket keresnek. Mint a való életben. Ennyire egyszerű az egész.
(Ez egy válasz puby09 üzenetére (2023. 05. 16. kedd 12:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 16. kedd 12:59
Szia. Hát én is tudok szőrszálhasogató lenni,de te még rajtam is túl teszel. Neked elmondták millió és egy kommentben hogy ......... Evvel semmi gond,a gond ott kezdődik hogy el is hitted amit mondtak neked.
Hidd el,hogy az emberek nagyon kis százalékát tölti el izgalommal ha vizelő személyt lát. Te simán kiraktál ilyen képet magadról,ha te rá írsz valakire akit taszít az ilyen(pl: minket is) az nem fog neked visszaírni. Lehet hogy tiltani fog. De akkor is hogy merte hogy nem írt vissza? !
Lehet hogy előbb kerülnél az általad annyira vágyott szégyenfalra mint én.
Javaslom,hogy az esetleges válaszodat a dühöngö topikba írd ott kicsit szabadabb a hangulat.(és az adminok is jobban szeretik,mert ott nehéz offolni a topikot)
2023. 05. 16. kedd 18:01  #8835
Manna Ventura Manna Ventura VIP
Természetesen nem kötelező, de ez amolyan illik dolog. Mint amikor tüsszentesz és a szád elé teszed a kezed, vagy ha rádköszönnek, akkor visszaköszönsz. Ezek emberi dolgok.
(Ez egy válasz fun4couple102 üzenetére (2023. 05. 16. kedd 12:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 16. kedd 12:35
Mi is úgy gondoljuk, hogy ha mi úgy döntünk, hogy írunk valakinek, az nem jelenthet automatikus kötelezettséget neki arra, hogy válaszoljon. Ha akar visszaír, ha nem akkor nem. A nincs válasz is válasz.
2023. 05. 16. kedd 16:05  #8834
siófoki pasi siófoki pasi
Teljesen egyetértek Veletek smile
(Ez egy válasz fun4couple102 üzenetére (2023. 05. 03. szerda 21:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 03. szerda 21:27
Azt kellene látni, hogy itt nem egy kiló lisztre alkuszik az ember... gondoljunk csak bele, hogy szimplán két embernek egymásra találni is milyen nehéz, itt meg három embernek kell megtalálni a közös nevezőt. Emellett még hozzáadódik az is, hogy egy párnak felvállalni az ilyen irányú nem konvencionális érdeklődését is nehéz, hiszen ha kitudódik, akkor a környezete vélhetően elítéli érte, tehát sokat kockáztatnak akkor mikor nevet és arcot vállalnak. És akkor még mindehhez jön az is, hogy egy működő párkapcsolatba kell beleilleszteni érzelmileg is az intimitást egy harmadik féllel, ami szintén nem veszélytelen.
No mindezeket figyelembe véve szerintem nevetséges ami miatt sokan siránkoznak itt... úgy gondolom teljesen életszerű, hogy egy-egy sikeres kalandra számtalan sikertelen jusson és az sem irreális elvárás, hogy egy egyszerű egy éjszakás dugást is komoly levelezés előzzön meg, hogy mindenki nyugodtan, félelmek nélkül vághasson bele.
2023. 05. 16. kedd 15:50  #8833
Felhőék Felhőék
Inkább olyan funkció lenne jó hogy lehessen vagy keresni a címzetteket vagy jelezni hogy már történt kapcsolafelvétel. Sajnos sokszor belefut az ember hogy a múltban már beszéltünk.. ilyenkor meg kínos, hogy nem is emlékeztem rá.
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2023. 05. 16. kedd 08:25), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
2023. 05. 16. kedd 08:25
A privát üzenetekre nincsen rálátásunk, mert levéltitoknak minősülnek, ahogyan bármely más privát kommunikációs csatorna üzenetei is. Kizárólag Hatóságnak van joga ellenőrizni a privát üzenetek tartalmát, amennyiben az indokolt.

Az, hogy az oldal jelenlegi formájában miért nem engedélyezett a "szégyenfal" létrehozása, már többször is leírtuk. Legutóbb néhány nappal ezelőtt.
Az, hogy egy adott felhasználó nem válaszol az üzenetedre, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy kamu az illető. Lehet mások üzeneteire válaszol. Tehát akkor lenne helytálló bármilyen véleményt közzétenni (legyen az pozitív, vagy negatív vélemény, ha az igazolt és átfogó vélemény lenne. Azonban az oldal funkciói közt jelenleg sajnos nincs ilyen értékelő felület.

Ha lesz változás ez ügyben, arról természetesen minden felhasználónk időben értesülni fog.
2023. 05. 16. kedd 15:50  #8832
öcsyke öcsyke
Ma is volt egy üzenet nélküli kapcsolatra jelölés szóló férfi adatlapról. Nekem kellene visszakérdeznem, annak ellenére, hogy le van írva párokkal beszélgetünk, ismerkedünk? Egyszerűen elutasítottam. Ha üzent volna akkor is ez a vége, de választ azért kapott volna.
2023. 05. 16. kedd 15:48  #8831
Felhőék Felhőék
Eleve úgy írom a bemutatkozó szöveget: ha érdekesek lennénk várjuk jelzésetek. Szóval eleve nem várjuk senkitől, ha így akár egy nemlegeset azt pedig megköszönjük hogy ezzel megtisztelt.
(Ez egy válasz fun4couple102 üzenetére (2023. 05. 16. kedd 12:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 16. kedd 12:35
Mi is úgy gondoljuk, hogy ha mi úgy döntünk, hogy írunk valakinek, az nem jelenthet automatikus kötelezettséget neki arra, hogy válaszoljon. Ha akar visszaír, ha nem akkor nem. A nincs válasz is válasz.
2023. 05. 16. kedd 14:26  #8830
gáborgábor79 gáborgábor79
Vagy hogy hány %-os a válaszarány.
(Ez egy válasz BiPasit üzenetére (2023. 05. 16. kedd 12:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 16. kedd 12:07
Egy olyan funkció azért lehetne, hogy az illetőnek hány olvasatlan üzenete van
2023. 05. 16. kedd 12:59  #8829
puby09 puby09
Szia. Hát én is tudok szőrszálhasogató lenni,de te még rajtam is túl teszel. Neked elmondták millió és egy kommentben hogy ......... Evvel semmi gond,a gond ott kezdődik hogy el is hitted amit mondtak neked.
Hidd el,hogy az emberek nagyon kis százalékát tölti el izgalommal ha vizelő személyt lát. Te simán kiraktál ilyen képet magadról,ha te rá írsz valakire akit taszít az ilyen(pl: minket is) az nem fog neked visszaírni. Lehet hogy tiltani fog. De akkor is hogy merte hogy nem írt vissza? !
Lehet hogy előbb kerülnél az általad annyira vágyott szégyenfalra mint én.
Javaslom,hogy az esetleges válaszodat a dühöngö topikba írd ott kicsit szabadabb a hangulat.(és az adminok is jobban szeretik,mert ott nehéz offolni a topikot)
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 21:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 21:45
Már írtuk korábban, hogy a párok nagy többsége fikarcnyival sem különb a pasik nagy többségénél. Mi a múlt héten 8 párra írtunk rá, volt akinek ajánlatot tettünk, volt, akinek csak gratuláltunk a feltöltött fotóihoz, olyan is volt, hogy tudjuk, hogy nagy a távolság és mi nem járunk feléjük, de ha ők egyszer Debrecenben járnak, akkor hozzunk össze valamit és olyan is, akivel csak közös fotósorozatot szerettünk volna készíteni. Ebből 1!!! pár írt vissza, a széparcú Glatt. Valaki a cseten írt ránk, hogy szívesen találkoznának velünk, a levelünkre mégsem sikerült válaszolni 1 hét alatt. Persze ilyenkor jönnek a kifogások, hogy "rengeteg" levelet kapunk, nem tudunk mindenre válaszolni, meg nem itt éljük az életünket. Mi sem, de azért a tisztesség úgy kívánja, hogy ha írnak egy levelet, akkor arra válaszolunk, minthogy ha az utcán megszólítanak, akkor sem fogsz szó nélkül eloldalogni. A nemleges választ is meg lehet írni, nincs abban semmi, főleg úgy, hogy nem is ismerjük egymást. Mi is "rengeteg" levelet kapunk, főleg ha friss tartalom van feltöltve, de azért ez kezelhető mennyiség, ráadásul az értékelhető iromány a töredéke, mert arra nem lehet mit írni, hogy: megbasználak, vagy sexcamjo. Pedig mostanában aktív tagokról van szó, ilyenpunci, meg olyanpunci, meg ilyenpáros, meg olyanpáros, meg nyuszi, ...zsófi, ...82, a fasz se tudja már.
Mi a hitelt érdemlő bizonyíték, hogy ezeknek ki lehessen írni a szégyenfalra a teljes nevüket? Csatoljak képernyőfotót, hogy nem jött válasz? De lehet ezt az adminok is látják.
Demotiváló.
2023. 05. 16. kedd 12:35  #8828
fun4couple102 fun4couple102
Mi is úgy gondoljuk, hogy ha mi úgy döntünk, hogy írunk valakinek, az nem jelenthet automatikus kötelezettséget neki arra, hogy válaszoljon. Ha akar visszaír, ha nem akkor nem. A nincs válasz is válasz.
(Ez egy válasz Miklósipár9088 üzenetére (2023. 05. 16. kedd 04:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 16. kedd 04:41
Igazatok van sokmindenben!!!
De, ha ki írjuk pl, hogy max 30 éves korig keresünk, vagy tök mindegy milyen kritériumok alapján válogatunk, és az üzenet feladója egyiknek sem felel meg, akkor miért írnánk vissza neki? Mert az esetek nagy részében az a probléma, hogy abszolút nem felel meg a keresési feltételeinknek.
2023. 05. 16. kedd 12:07  #8827
BiPasit BiPasit
Egy olyan funkció azért lehetne, hogy az illetőnek hány olvasatlan üzenete van
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2023. 05. 16. kedd 08:25), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
2023. 05. 16. kedd 08:25
A privát üzenetekre nincsen rálátásunk, mert levéltitoknak minősülnek, ahogyan bármely más privát kommunikációs csatorna üzenetei is. Kizárólag Hatóságnak van joga ellenőrizni a privát üzenetek tartalmát, amennyiben az indokolt.

Az, hogy az oldal jelenlegi formájában miért nem engedélyezett a "szégyenfal" létrehozása, már többször is leírtuk. Legutóbb néhány nappal ezelőtt.
Az, hogy egy adott felhasználó nem válaszol az üzenetedre, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy kamu az illető. Lehet mások üzeneteire válaszol. Tehát akkor lenne helytálló bármilyen véleményt közzétenni (legyen az pozitív, vagy negatív vélemény, ha az igazolt és átfogó vélemény lenne. Azonban az oldal funkciói közt jelenleg sajnos nincs ilyen értékelő felület.

Ha lesz változás ez ügyben, arról természetesen minden felhasználónk időben értesülni fog.
2023. 05. 16. kedd 08:25  #8826
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
A privát üzenetekre nincsen rálátásunk, mert levéltitoknak minősülnek, ahogyan bármely más privát kommunikációs csatorna üzenetei is. Kizárólag Hatóságnak van joga ellenőrizni a privát üzenetek tartalmát, amennyiben az indokolt.

Az, hogy az oldal jelenlegi formájában miért nem engedélyezett a "szégyenfal" létrehozása, már többször is leírtuk. Legutóbb néhány nappal ezelőtt.
Az, hogy egy adott felhasználó nem válaszol az üzenetedre, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy kamu az illető. Lehet mások üzeneteire válaszol. Tehát akkor lenne helytálló bármilyen véleményt közzétenni (legyen az pozitív, vagy negatív vélemény, ha az igazolt és átfogó vélemény lenne. Azonban az oldal funkciói közt jelenleg sajnos nincs ilyen értékelő felület.

Ha lesz változás ez ügyben, arról természetesen minden felhasználónk időben értesülni fog.
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 21:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 21:45
Már írtuk korábban, hogy a párok nagy többsége fikarcnyival sem különb a pasik nagy többségénél. Mi a múlt héten 8 párra írtunk rá, volt akinek ajánlatot tettünk, volt, akinek csak gratuláltunk a feltöltött fotóihoz, olyan is volt, hogy tudjuk, hogy nagy a távolság és mi nem járunk feléjük, de ha ők egyszer Debrecenben járnak, akkor hozzunk össze valamit és olyan is, akivel csak közös fotósorozatot szerettünk volna készíteni. Ebből 1!!! pár írt vissza, a széparcú Glatt. Valaki a cseten írt ránk, hogy szívesen találkoznának velünk, a levelünkre mégsem sikerült válaszolni 1 hét alatt. Persze ilyenkor jönnek a kifogások, hogy "rengeteg" levelet kapunk, nem tudunk mindenre válaszolni, meg nem itt éljük az életünket. Mi sem, de azért a tisztesség úgy kívánja, hogy ha írnak egy levelet, akkor arra válaszolunk, minthogy ha az utcán megszólítanak, akkor sem fogsz szó nélkül eloldalogni. A nemleges választ is meg lehet írni, nincs abban semmi, főleg úgy, hogy nem is ismerjük egymást. Mi is "rengeteg" levelet kapunk, főleg ha friss tartalom van feltöltve, de azért ez kezelhető mennyiség, ráadásul az értékelhető iromány a töredéke, mert arra nem lehet mit írni, hogy: megbasználak, vagy sexcamjo. Pedig mostanában aktív tagokról van szó, ilyenpunci, meg olyanpunci, meg ilyenpáros, meg olyanpáros, meg nyuszi, ...zsófi, ...82, a fasz se tudja már.
Mi a hitelt érdemlő bizonyíték, hogy ezeknek ki lehessen írni a szégyenfalra a teljes nevüket? Csatoljak képernyőfotót, hogy nem jött válasz? De lehet ezt az adminok is látják.
Demotiváló.
2023. 05. 16. kedd 04:41  #8825
Miklósipár9088 Miklósipár9088
Igazatok van sokmindenben!!!
De, ha ki írjuk pl, hogy max 30 éves korig keresünk, vagy tök mindegy milyen kritériumok alapján válogatunk, és az üzenet feladója egyiknek sem felel meg, akkor miért írnánk vissza neki? Mert az esetek nagy részében az a probléma, hogy abszolút nem felel meg a keresési feltételeinknek.
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 21:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 21:45
Már írtuk korábban, hogy a párok nagy többsége fikarcnyival sem különb a pasik nagy többségénél. Mi a múlt héten 8 párra írtunk rá, volt akinek ajánlatot tettünk, volt, akinek csak gratuláltunk a feltöltött fotóihoz, olyan is volt, hogy tudjuk, hogy nagy a távolság és mi nem járunk feléjük, de ha ők egyszer Debrecenben járnak, akkor hozzunk össze valamit és olyan is, akivel csak közös fotósorozatot szerettünk volna készíteni. Ebből 1!!! pár írt vissza, a széparcú Glatt. Valaki a cseten írt ránk, hogy szívesen találkoznának velünk, a levelünkre mégsem sikerült válaszolni 1 hét alatt. Persze ilyenkor jönnek a kifogások, hogy "rengeteg" levelet kapunk, nem tudunk mindenre válaszolni, meg nem itt éljük az életünket. Mi sem, de azért a tisztesség úgy kívánja, hogy ha írnak egy levelet, akkor arra válaszolunk, minthogy ha az utcán megszólítanak, akkor sem fogsz szó nélkül eloldalogni. A nemleges választ is meg lehet írni, nincs abban semmi, főleg úgy, hogy nem is ismerjük egymást. Mi is "rengeteg" levelet kapunk, főleg ha friss tartalom van feltöltve, de azért ez kezelhető mennyiség, ráadásul az értékelhető iromány a töredéke, mert arra nem lehet mit írni, hogy: megbasználak, vagy sexcamjo. Pedig mostanában aktív tagokról van szó, ilyenpunci, meg olyanpunci, meg ilyenpáros, meg olyanpáros, meg nyuszi, ...zsófi, ...82, a fasz se tudja már.
Mi a hitelt érdemlő bizonyíték, hogy ezeknek ki lehessen írni a szégyenfalra a teljes nevüket? Csatoljak képernyőfotót, hogy nem jött válasz? De lehet ezt az adminok is látják.
Demotiváló.
2023. 05. 15. hétfő 22:29  #8824
Törölt felhasználó (4499512)
Sziasztok. Itt ez a menő kb. senki nem ír vissza senkinek. Én le is vettem a képeket. Olvasgatok nézelődök néha írok 1-1 üzit és ennyi. Nem értem miért van fent itt sok ember. Persze tisztelet a kivételnek …. nekem is sikerült 2 párral összehozni nagyon pozitív találkozókat de az utóbbi időben semmi….
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 21:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 21:45
Már írtuk korábban, hogy a párok nagy többsége fikarcnyival sem különb a pasik nagy többségénél. Mi a múlt héten 8 párra írtunk rá, volt akinek ajánlatot tettünk, volt, akinek csak gratuláltunk a feltöltött fotóihoz, olyan is volt, hogy tudjuk, hogy nagy a távolság és mi nem járunk feléjük, de ha ők egyszer Debrecenben járnak, akkor hozzunk össze valamit és olyan is, akivel csak közös fotósorozatot szerettünk volna készíteni. Ebből 1!!! pár írt vissza, a széparcú Glatt. Valaki a cseten írt ránk, hogy szívesen találkoznának velünk, a levelünkre mégsem sikerült válaszolni 1 hét alatt. Persze ilyenkor jönnek a kifogások, hogy "rengeteg" levelet kapunk, nem tudunk mindenre válaszolni, meg nem itt éljük az életünket. Mi sem, de azért a tisztesség úgy kívánja, hogy ha írnak egy levelet, akkor arra válaszolunk, minthogy ha az utcán megszólítanak, akkor sem fogsz szó nélkül eloldalogni. A nemleges választ is meg lehet írni, nincs abban semmi, főleg úgy, hogy nem is ismerjük egymást. Mi is "rengeteg" levelet kapunk, főleg ha friss tartalom van feltöltve, de azért ez kezelhető mennyiség, ráadásul az értékelhető iromány a töredéke, mert arra nem lehet mit írni, hogy: megbasználak, vagy sexcamjo. Pedig mostanában aktív tagokról van szó, ilyenpunci, meg olyanpunci, meg ilyenpáros, meg olyanpáros, meg nyuszi, ...zsófi, ...82, a fasz se tudja már.
Mi a hitelt érdemlő bizonyíték, hogy ezeknek ki lehessen írni a szégyenfalra a teljes nevüket? Csatoljak képernyőfotót, hogy nem jött válasz? De lehet ezt az adminok is látják.
Demotiváló.
2023. 05. 15. hétfő 21:45  #8823
Manna Ventura Manna Ventura VIP
Már írtuk korábban, hogy a párok nagy többsége fikarcnyival sem különb a pasik nagy többségénél. Mi a múlt héten 8 párra írtunk rá, volt akinek ajánlatot tettünk, volt, akinek csak gratuláltunk a feltöltött fotóihoz, olyan is volt, hogy tudjuk, hogy nagy a távolság és mi nem járunk feléjük, de ha ők egyszer Debrecenben járnak, akkor hozzunk össze valamit és olyan is, akivel csak közös fotósorozatot szerettünk volna készíteni. Ebből 1!!! pár írt vissza, a széparcú Glatt. Valaki a cseten írt ránk, hogy szívesen találkoznának velünk, a levelünkre mégsem sikerült válaszolni 1 hét alatt. Persze ilyenkor jönnek a kifogások, hogy "rengeteg" levelet kapunk, nem tudunk mindenre válaszolni, meg nem itt éljük az életünket. Mi sem, de azért a tisztesség úgy kívánja, hogy ha írnak egy levelet, akkor arra válaszolunk, minthogy ha az utcán megszólítanak, akkor sem fogsz szó nélkül eloldalogni. A nemleges választ is meg lehet írni, nincs abban semmi, főleg úgy, hogy nem is ismerjük egymást. Mi is "rengeteg" levelet kapunk, főleg ha friss tartalom van feltöltve, de azért ez kezelhető mennyiség, ráadásul az értékelhető iromány a töredéke, mert arra nem lehet mit írni, hogy: megbasználak, vagy sexcamjo. Pedig mostanában aktív tagokról van szó, ilyenpunci, meg olyanpunci, meg ilyenpáros, meg olyanpáros, meg nyuszi, ...zsófi, ...82, a fasz se tudja már.
Mi a hitelt érdemlő bizonyíték, hogy ezeknek ki lehessen írni a szégyenfalra a teljes nevüket? Csatoljak képernyőfotót, hogy nem jött válasz? De lehet ezt az adminok is látják.
Demotiváló.
(Ez egy válasz grimthereaper üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 19:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 19:48
Azoknak a pároknak, akik kiírják, hogy nem keresnek férfit harmadiknak, nem írok, mert én sem feltétlenül örülnék neki fordított helyzetben.
De az, hogy azok a nők és párok, akik férfit is keresnek maguk mellé írok, 10-ből 3-4 válaszol, majd úgy, ahogy van félbe is marad a levelezés még egy találkozó megbeszélése előtt, az azért minimum kellemetlen.
De már napirendre tértem a dolog felett, hogy az első regisztrációm óta megváltozott a helyzet itt.
2023. 05. 15. hétfő 21:26  #8822
yamaha yamaha
Szerintem a valóséletben is a korrektség elég ritka, a virtuális-térben pedig gyakorlatilag alig működik, a 30-ból 1 tükrözi a valóságot. Csak abban lehetsz biztos, hogy Te illetve Tik mit szeretnétek, hogy aki betűket pötyög a klaviatúrán hol van , mi a neme, hány éves és miféle neurózissal küszködik nem tudhatod, ha ebből a szempontból kezeled kevesebb lesz a csalódás. Ez a szint, és nem csak itt, máshol is hasonló. Sok butaságot lehet tapasztalni pl. nem adom meg a telefonszámomat mert zaklatnak , egy mozdulattal le lehet tiltani, és végtelenül lehet sorrolni. Nagyon sok az unatkozóember és itt éli ki magát, teheti, ennyire futja a tehetségéből.
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 20:33
Mi mindig megírjuk ha valaki nem szimpatikus. Sőt fordítva volt rá példa. Ez egy ilyen dolog. Ez ezzel jár. De azért az hogy 30 pasiból egy azaz egy sráccal sikerült élőben találkozni elég hervasztó tud lenni és az ember kedve is elmegy attól hogy keressen partnert. Meglepő módon ő egy 19 éves srác volt. Aki el is mert jönni , a többi "felnőtt" "érett" férfi valahogy nem jut el hozzánk....
2023. 05. 15. hétfő 20:42  #8821
Bill78 Bill78
Én szívesen mennék wave
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 20:33
Mi mindig megírjuk ha valaki nem szimpatikus. Sőt fordítva volt rá példa. Ez egy ilyen dolog. Ez ezzel jár. De azért az hogy 30 pasiból egy azaz egy sráccal sikerült élőben találkozni elég hervasztó tud lenni és az ember kedve is elmegy attól hogy keressen partnert. Meglepő módon ő egy 19 éves srác volt. Aki el is mert jönni , a többi "felnőtt" "érett" férfi valahogy nem jut el hozzánk....
2023. 05. 15. hétfő 20:33  #8820
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Mi mindig megírjuk ha valaki nem szimpatikus. Sőt fordítva volt rá példa. Ez egy ilyen dolog. Ez ezzel jár. De azért az hogy 30 pasiból egy azaz egy sráccal sikerült élőben találkozni elég hervasztó tud lenni és az ember kedve is elmegy attól hogy keressen partnert. Meglepő módon ő egy 19 éves srác volt. Aki el is mert jönni , a többi "felnőtt" "érett" férfi valahogy nem jut el hozzánk....
(Ez egy válasz gáborgábor79 üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 20:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 20:16
Az a baj hogy a normális pár nem találja meg a normális pasit.
Panaszkodik mindenki.
Én pl innen beszéltem eddig kb 5-6 párral abból egy válaszolt de leírta a vágyaikat az enyém egy picit más volt. Azóta sem reagálnak.
De volt akinek írtam adtak email címet hogy ott folytatjuk és küldjek képet.
Ez meg is történt.
Annyit sem írtak hogy bocs de nem téged keresünk
Nem ez lenne a minimum?
2023. 05. 15. hétfő 20:16  #8819
gáborgábor79 gáborgábor79
Az a baj hogy a normális pár nem találja meg a normális pasit.
Panaszkodik mindenki.
Én pl innen beszéltem eddig kb 5-6 párral abból egy válaszolt de leírta a vágyaikat az enyém egy picit más volt. Azóta sem reagálnak.
De volt akinek írtam adtak email címet hogy ott folytatjuk és küldjek képet.
Ez meg is történt.
Annyit sem írtak hogy bocs de nem téged keresünk
Nem ez lenne a minimum?
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 12:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 12:07
Ez sajnos nem egyedi eset. Jártunk így számtalanszor. Volt hogy a feleségem még kávézott is egy pasival, utánna a srác adta a lelkesen hogy akkor igen következő tali, és egyebek… aztán eltűnt…ilyen pasikkal tele a padlás.
2023. 05. 15. hétfő 19:48  #8818
grimthereaper grimthereaper
Azoknak a pároknak, akik kiírják, hogy nem keresnek férfit harmadiknak, nem írok, mert én sem feltétlenül örülnék neki fordított helyzetben.
De az, hogy azok a nők és párok, akik férfit is keresnek maguk mellé írok, 10-ből 3-4 válaszol, majd úgy, ahogy van félbe is marad a levelezés még egy találkozó megbeszélése előtt, az azért minimum kellemetlen.
De már napirendre tértem a dolog felett, hogy az első regisztrációm óta megváltozott a helyzet itt.
2023. 05. 15. hétfő 13:31  #8817
Jhon_Hunt Jhon_Hunt
Jó hogy más a helyzet, eltelt 11 év mióta ide regisztráltál.
(Ez egy válasz sex75 üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 10:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 10:50
Sziasztok!
Találtam partnert itt igaz nem könnyű.Voltam párral hármasban és többesben is. Férjezett nővel is. Mostanában nagyon más a helyzet sokan eltünnek pár levél után sajnos. Ki tartást mindenkinek és jó keresgélést.
/ 591