Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

2023. 05. 15. hétfő 12:07  #8816
Felhőék Felhőék
Ez sajnos nem egyedi eset. Jártunk így számtalanszor. Volt hogy a feleségem még kávézott is egy pasival, utánna a srác adta a lelkesen hogy akkor igen következő tali, és egyebek… aztán eltűnt…ilyen pasikkal tele a padlás.
(Ez egy válasz Miklósipár9088 üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 10:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 10:10
Nálunk az volt, hogy csináltam viber csoportot, amiben mindhárman benne voltunk. Én (férj) direkt nem írtam semmit a csoportba, mert kíváncsi voltam, hogy mennyire indul be a csevegés kettejük között. Szépen mentek is az üzenetek, képeket cseréltek a párommal, ment a "de jó lenne, ha egymás mellett lennének akkor mi lenne" stb... minden oké volt. Azt kérdezte a feleségem, hogy akkor mikor lenne jó a srácnak a tali...? Egy napig nem jött rá válasz, aztán újra rakerdezett a párom, hogy valami baj van e, vagy mi történt,amiert nem válaszol? Annyi lett a vége, hogy ki lépett a csoportból, és le tiltott mindkettőnket. Szájhős,semmitmondó emberekből sok van itt.
2023. 05. 15. hétfő 10:50  #8815
sex75 sex75
Sziasztok!
Találtam partnert itt igaz nem könnyű.Voltam párral hármasban és többesben is. Férjezett nővel is. Mostanában nagyon más a helyzet sokan eltünnek pár levél után sajnos. Ki tartást mindenkinek és jó keresgélést.
2023. 05. 15. hétfő 10:31  #8814
Törölt felhasználó (4650775)
hát igen sok
(Ez egy válasz Miklósipár9088 üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 10:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 10:10
Nálunk az volt, hogy csináltam viber csoportot, amiben mindhárman benne voltunk. Én (férj) direkt nem írtam semmit a csoportba, mert kíváncsi voltam, hogy mennyire indul be a csevegés kettejük között. Szépen mentek is az üzenetek, képeket cseréltek a párommal, ment a "de jó lenne, ha egymás mellett lennének akkor mi lenne" stb... minden oké volt. Azt kérdezte a feleségem, hogy akkor mikor lenne jó a srácnak a tali...? Egy napig nem jött rá válasz, aztán újra rakerdezett a párom, hogy valami baj van e, vagy mi történt,amiert nem válaszol? Annyi lett a vége, hogy ki lépett a csoportból, és le tiltott mindkettőnket. Szájhős,semmitmondó emberekből sok van itt.
2023. 05. 15. hétfő 10:10  #8813
Miklósipár9088 Miklósipár9088
Nálunk az volt, hogy csináltam viber csoportot, amiben mindhárman benne voltunk. Én (férj) direkt nem írtam semmit a csoportba, mert kíváncsi voltam, hogy mennyire indul be a csevegés kettejük között. Szépen mentek is az üzenetek, képeket cseréltek a párommal, ment a "de jó lenne, ha egymás mellett lennének akkor mi lenne" stb... minden oké volt. Azt kérdezte a feleségem, hogy akkor mikor lenne jó a srácnak a tali...? Egy napig nem jött rá válasz, aztán újra rakerdezett a párom, hogy valami baj van e, vagy mi történt,amiert nem válaszol? Annyi lett a vége, hogy ki lépett a csoportból, és le tiltott mindkettőnket. Szájhős,semmitmondó emberekből sok van itt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 05. 11. csütörtök 19:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4655826)
2023. 05. 11. csütörtök 19:54
Ma megint egy újabb meglepetés történt
Ráírtunk egy pasira,válaszolt is hogy viber.
Párom ráírt(feleség) ,képcsere,szimpi volt neki,pasi szerint mi is őneki.
Beszélgettek délelőtt,normális ismerkedés volt,mikor a srác megkérdezte mikor talizhatunk..Párom írta neki,hogy megbeszéli velem,mire ő írta,hogy addig is szép napot..
Rá 1 órára kilépett a beszélgetésből..
Újabb szájhős... :(
2023. 05. 15. hétfő 09:48  #8812
öcsyke öcsyke
Nézzük a tényeket. Volt egy egyeztetés, majd néhány komplikáció és a vége a létre nem jött randi. Sose bánja senki az ilyesmit, ha ilyen kis dolgokon elcsúszik, akkor később más gond is lett volna. Rám is fogták már néhány levél után, hogy kamus. És? Ha nem az vagyok, akkor pont le van sajnálva mit gondol egy olyan ember aki semmit nem jelent nekem. Nem ezekre kell öszpontosítani, hanem azokat megtalálni az egyébként nem kevés potenciális jelőlt közül, akikkel a kémia is megvan.
(Ez egy válasz maresz84 üzenetére (2023. 05. 14. vasárnap 22:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 14. vasárnap 22:13
Másik oldal is szóljon

Dumáltam itt egy párral megadtam
Teloszamom es a mailom
Az első talit ami parhete lett volna idöben lemondtam…dolgom volt(napokkal elotte)

Aztan ujra irtam nekik (csutortok)
Okes irtak Polus szombat 11:40

Oda ertem 11:30-12:30 ig senki…..

Eljottem

Belepek gg re pénteken ir ha esni fog lehet nem jó a tali…..
Majd szombaton is irt hogy mekkora kamus vagyok ennyi es letilt….

Tehát elmegyek varok a semmire és en vagyok a kamus….
Amikor látta hogy nem olvastam itt az üzenetet….de tudjak a mail cimem meg teloszamom….es csesztek szolni…
De én vagyok a kamus nyes


Ja mivel 10x dobott le az oldal meg 10x kezdtem ujra irni ezert nincs ékezet nyes
2023. 05. 14. vasárnap 22:13  #8811
maresz84 maresz84
Másik oldal is szóljon

Dumáltam itt egy párral megadtam
Teloszamom es a mailom
Az első talit ami parhete lett volna idöben lemondtam…dolgom volt(napokkal elotte)

Aztan ujra irtam nekik (csutortok)
Okes irtak Polus szombat 11:40

Oda ertem 11:30-12:30 ig senki…..

Eljottem

Belepek gg re pénteken ir ha esni fog lehet nem jó a tali…..
Majd szombaton is irt hogy mekkora kamus vagyok ennyi es letilt….

Tehát elmegyek varok a semmire és en vagyok a kamus….
Amikor látta hogy nem olvastam itt az üzenetet….de tudjak a mail cimem meg teloszamom….es csesztek szolni…
De én vagyok a kamus nyes


Ja mivel 10x dobott le az oldal meg 10x kezdtem ujra irni ezert nincs ékezet nyes
2023. 05. 14. vasárnap 13:13  #8810
Kereső35 Kereső35
Nekem ezzel kapcsolatban csak olyan "élményem" volt, hogy a fityma meglétét hiányolták
(Ez egy válasz Petyatöbbes üzenetére (2023. 05. 13. szombat 14:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 13. szombat 14:43
Ezzel szerintem nincs gond, ilyen velem is történt. Amúgy pont Győrben smile
2023. 05. 13. szombat 14:52  #8809
nejemnekjópasit nejemnekjópasit
Na igen a méret. Nejem szerint 16cm-20cm tartományban ideális.De nyilván vannak kik csak a nagyot vagy csak a kicsit (bár ez szerintem ritka) igénylik.
2023. 05. 13. szombat 14:43  #8808
Petyatöbbes Petyatöbbes
Ezzel szerintem nincs gond, ilyen velem is történt. Amúgy pont Győrben smile
2023. 05. 13. szombat 14:05  #8807
Jhon_Hunt Jhon_Hunt
Én a héten is találkoztam egy párral. Győr belvárosában a Cafe F-ben egy kellemes nápolyi haboskávé mellett. Jót beszélgettünk, mindenki kifizette amit fogyasztott és elváltak útjaink. Kellemes jelenségek voltak, de a méret kevés volt. Erről amatőr módon nem ejtettünk szót a beszélgetésben, csak gyorsan összehoztuk a találkát röpke 2 órán belül. De legalább egy jót beszélgettünk.
2023. 05. 11. csütörtök 20:36  #8806
Törölt felhasználó (4655826)
Azt nem értjük ,hogy akkor miért nem írja meg..
Sorry nem így gondoltam..
Pedig szimpi volt,de hát....
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2023. 05. 11. csütörtök 20:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 11. csütörtök 20:22
Ti sokáig jutottatok. Párom mikor beszélt egy sráccal. Tíz percig nem tudott válaszolni. Mert írta is neki,hogy közben főz, háztartás stb. Aztán tíz perc várakozás után a reakció a következő volt, ebből úgy sem lesz semmi hagyjuk. Kilépett Viberen. vigyor
Katasztrófa. Ami pedig meglepő,hogy az ember azt hinné,hogy a huszon éves fiatalok viselkednek így. Pedig a tapasztalat azt mutatja a legtöbb esetben a harmincas negyvenes pasik akik ilyenek.
2023. 05. 11. csütörtök 20:22  #8805
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Ti sokáig jutottatok. Párom mikor beszélt egy sráccal. Tíz percig nem tudott válaszolni. Mert írta is neki,hogy közben főz, háztartás stb. Aztán tíz perc várakozás után a reakció a következő volt, ebből úgy sem lesz semmi hagyjuk. Kilépett Viberen. vigyor
Katasztrófa. Ami pedig meglepő,hogy az ember azt hinné,hogy a huszon éves fiatalok viselkednek így. Pedig a tapasztalat azt mutatja a legtöbb esetben a harmincas negyvenes pasik akik ilyenek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 05. 11. csütörtök 19:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4655826)
2023. 05. 11. csütörtök 19:54
Ma megint egy újabb meglepetés történt
Ráírtunk egy pasira,válaszolt is hogy viber.
Párom ráírt(feleség) ,képcsere,szimpi volt neki,pasi szerint mi is őneki.
Beszélgettek délelőtt,normális ismerkedés volt,mikor a srác megkérdezte mikor talizhatunk..Párom írta neki,hogy megbeszéli velem,mire ő írta,hogy addig is szép napot..
Rá 1 órára kilépett a beszélgetésből..
Újabb szájhős... :(
2023. 05. 11. csütörtök 20:11  #8804
facér7 facér7
Már volt rá alkalmam, jopár éve. Azota semmi. Leginkabb az 50 feletti korosztaly részísitem előnybe, ők vonzanak de valahogy nem akar összejönni.....
2023. 05. 11. csütörtök 19:54  #8803
Törölt felhasználó (4655826)
Ma megint egy újabb meglepetés történt
Ráírtunk egy pasira,válaszolt is hogy viber.
Párom ráírt(feleség) ,képcsere,szimpi volt neki,pasi szerint mi is őneki.
Beszélgettek délelőtt,normális ismerkedés volt,mikor a srác megkérdezte mikor talizhatunk..Párom írta neki,hogy megbeszéli velem,mire ő írta,hogy addig is szép napot..
Rá 1 órára kilépett a beszélgetésből..
Újabb szájhős... :(
2023. 05. 10. szerda 20:41  #8802
grimthereaper grimthereaper
Egyáltalán nem arra az alkalmazásra gondoltam, a másik felére egzakt választ nem tudok adni, csak vannak infóim innen-onnan, amik természetesen nem fedik le a teljes igazságot.
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2023. 05. 10. szerda 05:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 10. szerda 05:14
Akik korábban minőségi fotósorozatokat, videókat töltöttek fel, azok nem azért nincsenek itt, mert van tinder. Ez nem csak a társkeresésről szól.
2023. 05. 10. szerda 09:22  #8801
Manna Ventura Manna Ventura VIP
Köszönjük szépen. Szeretjük az oldalt, talán emiatt is vagyunk kicsit ilyen szőrszálhasogatók. Ezt nézzétek el nekünk! worship
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2023. 05. 10. szerda 08:57), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
2023. 05. 10. szerda 08:57
Ha bármely felhasználóra panasz van, az Ügyfélszolfálatnak lehet jelenteni. Ez a korábbiakban is így volt, és változatlanul így működik. A kollégák minden bejelentést kivizsgálnak, és ha a panasz megalapozott, intézkednek.

Az oldalon jelen lévő moderátoroknak nincs feljogosításuk arra, hogy ilyen ügyekben eljárjanak, ahogy a nevük is mutatja, ők az oldalon zajló kommunikációt ellenőrzik és moderálnak/tiltanak - amennyiben szükséges. A felhasználó adatlapjához nem nyúlhatnak és a regisztráció során megadott adatokra sincsen rálátásuk!

Másik dolog: Az, hogy a regisztráció során milyen adatokat kérhetünk el egy felhasználótól, illetve a továbbiakban milyen adatait tárolhatjuk, erről a GDPR szabályzat rendelkezik. Hiába lenne informatikailag megvalósítható egyik vagy másik megoldás, ha a jogszabály azt nem engedélyezi.

Mindezeket egyébként veletek már megvitattuk ez év februárjában ugyanebben a topicban wink

Az oldal jelenlegi - ingyenes használható - társkereső felülete az általatok már jól ismert lehetőségekkel rendelkezik, ha lesz változás, fejlesztés, arról természetesen az oldal felhasználói tájékoztatni fogjuk.
2023. 05. 10. szerda 09:00  #8800
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Utána kérdezek!
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2023. 05. 10. szerda 07:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 10. szerda 07:08
Egy pár napja jelentettünk két felhasználót, kiknek lopott képek vannak az adatlapjukon, de még mindig aktívak.
2023. 05. 10. szerda 08:57  #8799
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Ha bármely felhasználóra panasz van, az Ügyfélszolfálatnak lehet jelenteni. Ez a korábbiakban is így volt, és változatlanul így működik. A kollégák minden bejelentést kivizsgálnak, és ha a panasz megalapozott, intézkednek.

Az oldalon jelen lévő moderátoroknak nincs feljogosításuk arra, hogy ilyen ügyekben eljárjanak, ahogy a nevük is mutatja, ők az oldalon zajló kommunikációt ellenőrzik és moderálnak/tiltanak - amennyiben szükséges. A felhasználó adatlapjához nem nyúlhatnak és a regisztráció során megadott adatokra sincsen rálátásuk!

Másik dolog: Az, hogy a regisztráció során milyen adatokat kérhetünk el egy felhasználótól, illetve a továbbiakban milyen adatait tárolhatjuk, erről a GDPR szabályzat rendelkezik. Hiába lenne informatikailag megvalósítható egyik vagy másik megoldás, ha a jogszabály azt nem engedélyezi.

Mindezeket egyébként veletek már megvitattuk ez év februárjában ugyanebben a topicban wink

Az oldal jelenlegi - ingyenes használható - társkereső felülete az általatok már jól ismert lehetőségekkel rendelkezik, ha lesz változás, fejlesztés, arról természetesen az oldal felhasználói tájékoztatni fogjuk.
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2023. 05. 09. kedd 18:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 09. kedd 18:18
Nyilván egyszerűbb a paragrafusok mögé bújni, mint érdemben intézkedni.
2023. 05. 10. szerda 08:55  #8798
stikli67 stikli67
Az elmúlt három év 1 találkozó...
Gyakorlatilag nincs értelme az oldalon való keresésnek...
Hozzáteszem nem is eröltetjük.
2023. 05. 10. szerda 07:40  #8797
vesz.pasi vesz.pasi
Találkoztam már kb 10 párral innen volt nagyon kedves normális de volt akit inkább nem is említenék. 10ből 9 ok de 50 volt aki ilyen olyan képet lábméret stb. kért, és semmi nem lett belőle róluk még képet sem láttam ( lehetett az ET is )
/ 591