Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

2017. 12. 13. szerda 17:48  #3911
anarchon anarchon
Egyedülálló férfiként azért nem egyszerű keresgélni. Sokan még csak nem is válaszolnak, bár gondolom a sok irreleváns levél után már fárasztó mindenkivel beszélgetni cél nélkül. De azért a normális hangvételű üzenetekkel célt lehet érni kellő kitartással. Párhoz még nem volt szerencsém. smile
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (2017. 12. 12. kedd 21:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 12. kedd 21:22
Ír az ember hogy Ő milyen tünemény és hogy bárhol bármit! Ok Írunk neki hogy gondolja az ismerkedést ,elolvassa ,semmi! Írunk hogy a héten minden nap ok ,semmi Hát remeljük innetől ez lesz a legnagyobb örömex az életben. Ja es sz....ál sünt smile
2017. 12. 12. kedd 21:22  #3910
jirzi jirzi
Ír az ember hogy Ő milyen tünemény és hogy bárhol bármit! Ok Írunk neki hogy gondolja az ismerkedést ,elolvassa ,semmi! Írunk hogy a héten minden nap ok ,semmi Hát remeljük innetől ez lesz a legnagyobb örömex az életben. Ja es sz....ál sünt smile
2017. 11. 26. vasárnap 03:09  #3909
kiskoko34 kiskoko34
Biztos kamu volt ő is.. nyes más nem lehetett.
2017. 11. 23. csütörtök 18:32  #3908
kvadam kvadam
sZIASZTOK
rÉGEN VOLT FENT EGY Andyka990 nevű fiatal lány! tud róéa valaki valamit? privátba várom!
2017. 11. 23. csütörtök 17:13  #3907
lola_mia lola_mia
Nem lehetetlen ezen az oldalon partnert/partnereket találni, de nem is egyszerű. A legtöbben csak kacérkodnak egy lehetséges szexpartner, többes szex gondolatával anélkül, hogy tisztában lennének a saját igényeikkel, esetleg teljesítő képességeikkel. Elég sok " szájkaratéssal" sikerült találkoznunk, akikkel soha többé nem is szeretnénk még csak egy helyiségben sem lenni. Voltak olyan partnereink akik remek beszélgető társak, de a szexuális teljesítő képességeik finoman fogalmazva, kritikán aluliak. Pároknál jellemző, hogy a férj/barát egyenesen leblokkol és nem is érti a felesége/barátnője miért érzi jól magát!? Nem tudnak mit kezdeni egy olyan helyzettel, ahol többen vannak. Sokan próbálnak az ilyen jellegű oldalakon, az anonimitás leple alatt másoktól képeket, személyes adatokat kéregetni. Ők kimondottan arra izgulnak fel, azt élvezik, hogy levelezgethetnek.
Ez kimondottan csak a mi véleményünk az itt regisztrált partner keresőkről és nem szeretnénk általánosítani.
Köszönet azoknak, akikkel találkoztunk és kellemes élményekkel sikerült gazdagodnunk.
2017. 11. 19. vasárnap 08:36  #3906
maturefriend maturefriend
Szia. Valamiért nem tudom tudok válaszolni a prividre. Amint sikerül válaszolok.
(Ez egy válasz Totya43 üzenetére (2017. 11. 15. szerda 22:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 15. szerda 22:10
Lassan Én is bele fáradok a keresgélésbe ! Tényleg nagyon sok olyan van aki hazudozik mindenről , csak azt nem értem miért ? Ma is jártam úgy, hogy küldj képet , mi is megnézhessünk ! Igaz róluk csak puncis farkas s sex képek voltak smile Választ azóta sem kaptam !
Másik is most történt , hogy ismerkedés, képcsere , tel. szám s beszélgetés ! Mikor találkozni kellett volna az email cím törölve, itt a profil törölve :-(
Egyre jobban belefásulok , itt már csak képeket videókat lehet nézni max . Erre jó még az oldal de a sok semmire kellő miatt az értelmesek itt hagyják !
2017. 11. 18. szombat 15:53  #3905
Törölt felhasználó (3174132)
Érdekes fórumtéma. A lényegről írtok. Megerősített abban, amit hittem is. smile Persze egy nap tagság után még nem lehet következtetéseket levonni. Szkeptikus vagyok.
2017. 11. 18. szombat 14:21  #3904
Törölt felhasználó (907397)
hm smile biztos jól érezhette magát smile irigykedem rá :P
(Ez egy válasz pinababa üzenetére (2017. 11. 18. szombat 14:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 18. szombat 14:12
Az első fiú akit találtunk,az utolsó elötti napon lemondta,mondván átgondolta és nem hiszi,h menne neki! Korrekt volt,mégis kissé rosszul esett! Azóta mint mondta,nagyon megbánta,dehát .... smile ! Aki viszont utána eljött,teljesen bevált és volt jó pát nagyon jó éjszakánk smile ! Persze egy fiúnak,biztos nehezebb találnia...
2017. 11. 18. szombat 14:12  #3903
pinababa pinababa
Az első fiú akit találtunk,az utolsó elötti napon lemondta,mondván átgondolta és nem hiszi,h menne neki! Korrekt volt,mégis kissé rosszul esett! Azóta mint mondta,nagyon megbánta,dehát .... smile ! Aki viszont utána eljött,teljesen bevált és volt jó pát nagyon jó éjszakánk smile ! Persze egy fiúnak,biztos nehezebb találnia...
2017. 11. 18. szombat 14:09  #3902
egysportospasi egysportospasi
Van ilyen. Lehet hogy nem itt, de hallottam róla hogy fizetős szexpartnerkereső oldalak direkt generálnak női regeket, amiket azért kezel valaki hogy odacsalogassa a pasikat, akik így fizetnek. Abból nem tudom mennyi a haszon, ha többen kattintgatnak, lehet hogy reklám miatt az is jó. Mindenesetre volt már róla szó mekkora szerepe van a pénznek a szexben is.
(Ez egy válasz labialove üzenetére (2017. 11. 15. szerda 14:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 15. szerda 14:36
Csak nekem van olyan érzésem, hogy az ide regisztráló szingli "lányok" nagy része kamu? És jó eséllyel a GG gyártja ezeket a kamu profilokat, hogy a kanos pasiknak legyen kikre ugrani, ezáltal generálva sok-sok kattintást és aktivitást az oldalon? confused
2017. 11. 18. szombat 08:47  #3901
maturefriend maturefriend
worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 11. 18. szombat 07:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2572662)
2017. 11. 18. szombat 07:40
Nekunk sincs. Ill.van, de sosem hasznaljuk, megis adunk ill.kapunk bizalmat es valahogy megis osszejonnek a randik. De erdekes... hm.
2017. 11. 18. szombat 07:40  #3900
Törölt felhasználó (2572662)
Nekunk sincs. Ill.van, de sosem hasznaljuk, megis adunk ill.kapunk bizalmat es valahogy megis osszejonnek a randik. De erdekes... hm.
2017. 11. 18. szombat 05:45  #3899
maturefriend maturefriend
Szia.Bár semmi közöm hozzá,de kettő regisztrációd van a gg-n.(totya43 és leo35) Mindkettőn aktivan tevékenykedsz a belépésekből ítélve.
Ez nem épp bizalomgerjesztő.Szerinted igy ki az aki bizalmat ad neked,vagy akár válaszol a megkeresésedre.
Pl. mi a párommal biztos nem vennénk komolyan.
Üdv.
(Ez egy válasz Totya43 üzenetére (2017. 11. 15. szerda 22:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 15. szerda 22:10
Lassan Én is bele fáradok a keresgélésbe ! Tényleg nagyon sok olyan van aki hazudozik mindenről , csak azt nem értem miért ? Ma is jártam úgy, hogy küldj képet , mi is megnézhessünk ! Igaz róluk csak puncis farkas s sex képek voltak smile Választ azóta sem kaptam !
Másik is most történt , hogy ismerkedés, képcsere , tel. szám s beszélgetés ! Mikor találkozni kellett volna az email cím törölve, itt a profil törölve :-(
Egyre jobban belefásulok , itt már csak képeket videókat lehet nézni max . Erre jó még az oldal de a sok semmire kellő miatt az értelmesek itt hagyják !
2017. 11. 17. péntek 21:42  #3898
Törölt felhasználó (1574052)
Hogyne lehetne találni. Persze senki nem kattint olyan pasira, aki azzal írja tele a fórumot, hogy mindenki más a hibás a sikertelenségben és folyton nyafizik.
(Ez egy válasz csak együtt üzenetére (2017. 11. 16. csütörtök 14:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 16. csütörtök 14:57
Értsd már meg végre,hogy nem itt fogsz partnereket találni hiába rinyálsz folyamatosan. Légy férfi,ismerkedj a való életben,majd ha netán találsz magadnak egy hölgyet,utána jöhetsz vele együtt kiélni a vágyaidat. Itt egy nőre sok ezer férfi jut,miért hiszi minden magányos pasi,hogy pont ő lesz az a bizonyos kiválasztott?
2017. 11. 17. péntek 20:30  #3897
Törölt felhasználó (2572662)
De lehet àm smile
2017. 11. 17. péntek 10:21  #3896
Törölt felhasználó (3101832)
Nagyon köszönjük!
Mi azt látjuk, hogy ennek az egész helyzetnek az internet elterjedése az okozója. Ezt főleg a hozzánk hasonló korúak érzékelik, mert mi még átéltük azt az időt, amikor egy kapcsolatért tenni is kellett valamit!
Elárulom, hogy a volt feleségemmel a 90-es években egy társ és szabadidőpartner kereső irodát vezettünk. Akkor még nem volt net. Mindenki személyesen jött el az irodánkba, és kézzel töltötte ki az adatlapot. Mindenki adott le fényképet.
Akkor több, mint 200 pár volt nálunk regisztrálva. Ők ezért még vidékről is feljöttek. És ha hiszitek, ha nem, működött!
Egy alkalommal 17 párt vittünk le Zalakarosra, egy kibérelt szállodába! Csak mi voltunk az épületben.
Fergeteges buli jött össze, pedig minden korosztály képviseltette magát. Barátságok alakultak. Pedig induláskor szinte senki nem ismerte a másikat. Másik alkalommal a Lukács fürdő termál részlegét béreltük ki éjszakára. Egy haditorna klub segítségével ókori római bacchanáliát rendeztünk. Telt ház volt.
Ma mi van? Leül a gép elé, nézelődik az oldalakon, Ha valakit talál, annak ír. "Szívesen megismerkednék (nénk) veletek!" Ennyi. Rászán a dologra 1-2 percet. Mit veszíthet? Semmit. Legfeljebb nem mennek el a találkozóra, és annyi! Nem is beszélve, hogy rengeteg az olyan, aki párként ír, de csak egy szóló férfi. "Most csak én tudtam eljönni a találkára" Bennünk felmerül, hogy ennek mi értelme van? Minek hazudozni? Úgyis kiderül. Nem egyszerűbb őszintének lenni, mint ha azért küldenek el, mert teljesen mást írok magamról, mint aki vagyok?
Nagyon jó, hasznos dolog az internet, de az emberi kapcsolatok gyilkosa.
Soha nem lehet tudni, hogy kitől jön a levél.
Mi úgy vagyunk ezzel, hogy ne levelezgessen, képet kéregessen, hanem találkozzon! BESZÉLGESSEN! Sokkal többet ér, mint akárhány levél!
3 éve volt a legszebb esetünk. Egy partnerkereső oldalra feltöltöttünk képeket. Volt közöttük intim fotó is. Írt egy pasi, aki csatlakozott volna hozzánk harmadiknak. Még képet is küldött. Láss csodát, a saját farkamról feltöltött képet küldte el! Még arra sem vette a fáradtságot, hogy megjegyezze, kinek a képét mentette le!
Szóval ennyit a képcseréről!
2017. 11. 16. csütörtök 14:57  #3895
csak együtt csak együtt
Értsd már meg végre,hogy nem itt fogsz partnereket találni hiába rinyálsz folyamatosan. Légy férfi,ismerkedj a való életben,majd ha netán találsz magadnak egy hölgyet,utána jöhetsz vele együtt kiélni a vágyaidat. Itt egy nőre sok ezer férfi jut,miért hiszi minden magányos pasi,hogy pont ő lesz az a bizonyos kiválasztott?
(Ez egy válasz Totya43 üzenetére (2017. 11. 15. szerda 22:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 15. szerda 22:10
Lassan Én is bele fáradok a keresgélésbe ! Tényleg nagyon sok olyan van aki hazudozik mindenről , csak azt nem értem miért ? Ma is jártam úgy, hogy küldj képet , mi is megnézhessünk ! Igaz róluk csak puncis farkas s sex képek voltak smile Választ azóta sem kaptam !
Másik is most történt , hogy ismerkedés, képcsere , tel. szám s beszélgetés ! Mikor találkozni kellett volna az email cím törölve, itt a profil törölve :-(
Egyre jobban belefásulok , itt már csak képeket videókat lehet nézni max . Erre jó még az oldal de a sok semmire kellő miatt az értelmesek itt hagyják !
2017. 11. 16. csütörtök 01:59  #3894
Törölt felhasználó (1590922)
Pont ezért meglepő hogy sosincs senkinek kamerája... nyes
2017. 11. 15. szerda 22:10  #3893
Totya43 Totya43
Lassan Én is bele fáradok a keresgélésbe ! Tényleg nagyon sok olyan van aki hazudozik mindenről , csak azt nem értem miért ? Ma is jártam úgy, hogy küldj képet , mi is megnézhessünk ! Igaz róluk csak puncis farkas s sex képek voltak smile Választ azóta sem kaptam !
Másik is most történt , hogy ismerkedés, képcsere , tel. szám s beszélgetés ! Mikor találkozni kellett volna az email cím törölve, itt a profil törölve :-(
Egyre jobban belefásulok , itt már csak képeket videókat lehet nézni max . Erre jó még az oldal de a sok semmire kellő miatt az értelmesek itt hagyják !
2017. 11. 15. szerda 21:41  #3892
maturefriend maturefriend
Már rég nem mi neveljük a rákövetkező generációt. Már réges-régen elvették tőlünk ezt a lehetőséget.A mai 40-es korosztályúak az utolsók akiknek még jutott példamutatás.
/ 592