Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

2017. 11. 15. szerda 18:24  #3891
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc
Ezt mennyire odatettétek:

“Ugyanakkor megy a rinyálás minden fórumon, hogy nincs lehetőség az ismerkedésre!
Mitől lenne, ha semmit nem tesznek az emberek?
Elnézzük a villamoson, buszon stb. utazókat. Alig van olyan, aki ne a telefonját .....gatná! Láttunk fiatal párokat, akik egymás mellett ültek, és mind a kettő nyomogatta a telefont. Azt hittük, hogy nem is együtt vannak. Csak mikor leszálltak, akkor szóltak egymáshoz.
Döbbenet, hogy hova jutottunk. Nincsenek emberi kapcsolatok. Nincsenek igazi barátságok.”

ENNYI! eljen worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 11. 15. szerda 15:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3101832)
2017. 11. 15. szerda 15:10
Sziasztok.
Mi úgy érezzük, hogy itt már nem csak az emberekkel van a baj. Azt tapasztaljuk, hogy ez már társadalmi probléma.
Mi az idősebb korosztályt képviseljük, és van némi tapasztalatunk.
Mi akkor kezdtük a swinger életet, amikor még nem létezett az internet. Amikor el kellett menni az újságoshoz, meg kellett venni az expresst, a hirdetést, az ÖKM et, vagy a Spécit. Végig kellett olvasni, jeligés hirdetésekre kézzel írt levélben válaszolni. És láss csodát! 10 levélből 8-ra válasz is érkezett. Ebből legalább 5 találkozó össze is jött.
Természetesen a párokat kereső párok akkor is kaptak levelet egyedülálló férfiaktól, de elenyésző számban.
Ma ez az arány nagyon megváltozott. Egy elküldött hirdetésre jó, ha három levél érkezik. Abból kettő tuti, hogy pasi. Azt már nem is mondjuk, hogy mi a saját korosztályunkat keressük (illik tudni, hogy hol a helyünk). Kik válaszolnak? Huszonéves gyerekek. Érdekes, hogy mind a mi korosztályunkat keresik.
Ha végül összejön egy találkozó, az jó, ha egy alkalomra korlátozódik. Ha nincs azonnal szex, akkor már nincs második alkalom. (tisztelet a kevés kivételnek)
Ha valaki tartós baráti kapcsolatot szeretne, az tuti, hogy csalódni fog! Maximum egy szex, és már vége is a nagy barátságnak.
Mi egy kis baráti társaságot szerettünk volna összehozni. Adott a hely, el lehet jönni hozzánk. Szerettünk volna egy kis hallowen házibulit összehozni hasonló gondolkodású, és korú párokkal.
Eredmény: semmi.
Innen egy kedves fiatal pár jelentkezett, akik el is jöttek volna. Viszont két emberért nem tartottuk meg.
Terveztünk szilveszteri házibulit. Még a telefonszámunkat is megadtuk, hogy könnyebb legyen a kapcsolat felvétel.
Még egy hívás sem jött.
Ugyanakkor megy a rinyálás minden fórumon, hogy nincs lehetőség az ismerkedésre!
Mitől lenne, ha semmit nem tesznek az emberek?
Elnézzük a villamoson, buszon stb. utazókat. Alig van olyan, aki ne a telefonját .....gatná! Láttunk fiatal párokat, akik egymás mellett ültek, és mind a kettő nyomogatta a telefont. Azt hittük, hogy nem is együtt vannak. Csak mikor leszálltak, akkor szóltak egymáshoz.
Döbbenet, hogy hova jutottunk. Nincsenek emberi kapcsolatok. Nincsenek igazi barátságok.
A 80-as években megcsináltuk azt a viccet, hogy feladtunk egy hirdetést, amiben párokat kerestünk szilveszteri házibuliba. Szilveszterkor 10 egymást nem ismerő pár gyűlt össze! Jól éreztük magunkat. Nem loptak el semmit, nem volt részegség, drog. Táncoltunk, beszélgettünk, üveget forgattunk. A végén mindenki ruha nélkül táncolt.
Aki akart szexelt, aki nem, az csak beszélgetett, jól érezte magát.
Na ezt próbálja meg most valaki megcsinálni!
Ha egyáltalán lesz jelentkező!
Ma az a jellemző, ami velünk történt legutóbb.
Nem innen! Megismerkedtünk egy párral. Eljöttek hozzánk. Beszélgettünk. Abban maradtunk, hogy e-mailben megírjuk egymásnak, hogy legyen e folytatás.
Megjön a levél, hogy nagyon szeretnének találkozni velünk. Ok. Kölcsönös.
Péntekre megbeszéltük, hogy egy klubban zenél egy barátunk.
2017. 11. 15. szerda 16:57  #3890
Törölt felhasználó (1602422)
Egyet értünk veletek mivel mi sem most kezdtük a popszakmát azért. De ennek van egy olyan oldala hogy hol voltak azok kik példát mutassanak a generációk számára, vagy ugy neveljék őket. Ha ezt látják, látták ez rögzült meg bennük, és ezért nem feltétlenül csak ők a hibásak.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 11. 15. szerda 15:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3101832)
2017. 11. 15. szerda 15:10
Sziasztok.
Mi úgy érezzük, hogy itt már nem csak az emberekkel van a baj. Azt tapasztaljuk, hogy ez már társadalmi probléma.
Mi az idősebb korosztályt képviseljük, és van némi tapasztalatunk.
Mi akkor kezdtük a swinger életet, amikor még nem létezett az internet. Amikor el kellett menni az újságoshoz, meg kellett venni az expresst, a hirdetést, az ÖKM et, vagy a Spécit. Végig kellett olvasni, jeligés hirdetésekre kézzel írt levélben válaszolni. És láss csodát! 10 levélből 8-ra válasz is érkezett. Ebből legalább 5 találkozó össze is jött.
Természetesen a párokat kereső párok akkor is kaptak levelet egyedülálló férfiaktól, de elenyésző számban.
Ma ez az arány nagyon megváltozott. Egy elküldött hirdetésre jó, ha három levél érkezik. Abból kettő tuti, hogy pasi. Azt már nem is mondjuk, hogy mi a saját korosztályunkat keressük (illik tudni, hogy hol a helyünk). Kik válaszolnak? Huszonéves gyerekek. Érdekes, hogy mind a mi korosztályunkat keresik.
Ha végül összejön egy találkozó, az jó, ha egy alkalomra korlátozódik. Ha nincs azonnal szex, akkor már nincs második alkalom. (tisztelet a kevés kivételnek)
Ha valaki tartós baráti kapcsolatot szeretne, az tuti, hogy csalódni fog! Maximum egy szex, és már vége is a nagy barátságnak.
Mi egy kis baráti társaságot szerettünk volna összehozni. Adott a hely, el lehet jönni hozzánk. Szerettünk volna egy kis hallowen házibulit összehozni hasonló gondolkodású, és korú párokkal.
Eredmény: semmi.
Innen egy kedves fiatal pár jelentkezett, akik el is jöttek volna. Viszont két emberért nem tartottuk meg.
Terveztünk szilveszteri házibulit. Még a telefonszámunkat is megadtuk, hogy könnyebb legyen a kapcsolat felvétel.
Még egy hívás sem jött.
Ugyanakkor megy a rinyálás minden fórumon, hogy nincs lehetőség az ismerkedésre!
Mitől lenne, ha semmit nem tesznek az emberek?
Elnézzük a villamoson, buszon stb. utazókat. Alig van olyan, aki ne a telefonját .....gatná! Láttunk fiatal párokat, akik egymás mellett ültek, és mind a kettő nyomogatta a telefont. Azt hittük, hogy nem is együtt vannak. Csak mikor leszálltak, akkor szóltak egymáshoz.
Döbbenet, hogy hova jutottunk. Nincsenek emberi kapcsolatok. Nincsenek igazi barátságok.
A 80-as években megcsináltuk azt a viccet, hogy feladtunk egy hirdetést, amiben párokat kerestünk szilveszteri házibuliba. Szilveszterkor 10 egymást nem ismerő pár gyűlt össze! Jól éreztük magunkat. Nem loptak el semmit, nem volt részegség, drog. Táncoltunk, beszélgettünk, üveget forgattunk. A végén mindenki ruha nélkül táncolt.
Aki akart szexelt, aki nem, az csak beszélgetett, jól érezte magát.
Na ezt próbálja meg most valaki megcsinálni!
Ha egyáltalán lesz jelentkező!
Ma az a jellemző, ami velünk történt legutóbb.
Nem innen! Megismerkedtünk egy párral. Eljöttek hozzánk. Beszélgettünk. Abban maradtunk, hogy e-mailben megírjuk egymásnak, hogy legyen e folytatás.
Megjön a levél, hogy nagyon szeretnének találkozni velünk. Ok. Kölcsönös.
Péntekre megbeszéltük, hogy egy klubban zenél egy barátunk.
2017. 11. 15. szerda 15:14  #3889
Törölt felhasználó (3101832)
Ott találkozunk.
Levél: Már alig várjuk a találkozást! Péntek este. Várjuk őket a megbeszélt helyen. Ők sehol. Telefonon megcsörgetem. Senki nem veszi fel. Kb 10 perc múlva újra próbálom. Telefon kikapcsolva.
Na ez jellemző ma az emberekre!
Teljes letargia, a másik lesz...sa.
És ezek mi vagyunk. Két idősödő pár!
Akkor mit élhetnek meg a fiatalok?
Bele sem gondolunk.
2017. 11. 15. szerda 15:10  #3888
Törölt felhasználó (3101832)
Sziasztok.
Mi úgy érezzük, hogy itt már nem csak az emberekkel van a baj. Azt tapasztaljuk, hogy ez már társadalmi probléma.
Mi az idősebb korosztályt képviseljük, és van némi tapasztalatunk.
Mi akkor kezdtük a swinger életet, amikor még nem létezett az internet. Amikor el kellett menni az újságoshoz, meg kellett venni az expresst, a hirdetést, az ÖKM et, vagy a Spécit. Végig kellett olvasni, jeligés hirdetésekre kézzel írt levélben válaszolni. És láss csodát! 10 levélből 8-ra válasz is érkezett. Ebből legalább 5 találkozó össze is jött.
Természetesen a párokat kereső párok akkor is kaptak levelet egyedülálló férfiaktól, de elenyésző számban.
Ma ez az arány nagyon megváltozott. Egy elküldött hirdetésre jó, ha három levél érkezik. Abból kettő tuti, hogy pasi. Azt már nem is mondjuk, hogy mi a saját korosztályunkat keressük (illik tudni, hogy hol a helyünk). Kik válaszolnak? Huszonéves gyerekek. Érdekes, hogy mind a mi korosztályunkat keresik.
Ha végül összejön egy találkozó, az jó, ha egy alkalomra korlátozódik. Ha nincs azonnal szex, akkor már nincs második alkalom. (tisztelet a kevés kivételnek)
Ha valaki tartós baráti kapcsolatot szeretne, az tuti, hogy csalódni fog! Maximum egy szex, és már vége is a nagy barátságnak.
Mi egy kis baráti társaságot szerettünk volna összehozni. Adott a hely, el lehet jönni hozzánk. Szerettünk volna egy kis hallowen házibulit összehozni hasonló gondolkodású, és korú párokkal.
Eredmény: semmi.
Innen egy kedves fiatal pár jelentkezett, akik el is jöttek volna. Viszont két emberért nem tartottuk meg.
Terveztünk szilveszteri házibulit. Még a telefonszámunkat is megadtuk, hogy könnyebb legyen a kapcsolat felvétel.
Még egy hívás sem jött.
Ugyanakkor megy a rinyálás minden fórumon, hogy nincs lehetőség az ismerkedésre!
Mitől lenne, ha semmit nem tesznek az emberek?
Elnézzük a villamoson, buszon stb. utazókat. Alig van olyan, aki ne a telefonját .....gatná! Láttunk fiatal párokat, akik egymás mellett ültek, és mind a kettő nyomogatta a telefont. Azt hittük, hogy nem is együtt vannak. Csak mikor leszálltak, akkor szóltak egymáshoz.
Döbbenet, hogy hova jutottunk. Nincsenek emberi kapcsolatok. Nincsenek igazi barátságok.
A 80-as években megcsináltuk azt a viccet, hogy feladtunk egy hirdetést, amiben párokat kerestünk szilveszteri házibuliba. Szilveszterkor 10 egymást nem ismerő pár gyűlt össze! Jól éreztük magunkat. Nem loptak el semmit, nem volt részegség, drog. Táncoltunk, beszélgettünk, üveget forgattunk. A végén mindenki ruha nélkül táncolt.
Aki akart szexelt, aki nem, az csak beszélgetett, jól érezte magát.
Na ezt próbálja meg most valaki megcsinálni!
Ha egyáltalán lesz jelentkező!
Ma az a jellemző, ami velünk történt legutóbb.
Nem innen! Megismerkedtünk egy párral. Eljöttek hozzánk. Beszélgettünk. Abban maradtunk, hogy e-mailben megírjuk egymásnak, hogy legyen e folytatás.
Megjön a levél, hogy nagyon szeretnének találkozni velünk. Ok. Kölcsönös.
Péntekre megbeszéltük, hogy egy klubban zenél egy barátunk.
2017. 11. 15. szerda 14:36  #3887
labialove labialove
Csak nekem van olyan érzésem, hogy az ide regisztráló szingli "lányok" nagy része kamu? És jó eséllyel a GG gyártja ezeket a kamu profilokat, hogy a kanos pasiknak legyen kikre ugrani, ezáltal generálva sok-sok kattintást és aktivitást az oldalon? confused
2017. 11. 13. hétfő 13:13  #3886
Törölt felhasználó (104575)
Kettő srácot találtunk itt. Képcsere is volt, telefonos besszélgetés is.
Mégiscsak lássa, tudja az ember, meg a párja, hogy ki lesz aki anyát kényezteti, stb.

De a képgyűjtőket én sem értem. Minek gyűjt ??? Hát nincs itt elég amatőr képsorozat, videó, meg egyebek ? Amit bármikor megnézhet, verheti rá ? Na mindegy.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2017. 11. 13. hétfő 12:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 13. hétfő 12:09
Akik még tartozhatnának a kamu kategóriába azok a "párok" akik úgy hirdetik magukat, hogy néha külön-külön is keresünk vagy ahol a fiú tag akár egyedül is rávehető erre-arra.. nyes ezek nyilván férfi profilok, akik így próbálnak ingyen képhez jutni, szintén férfi által regisztrált lány és pár felhasználóktól... nyes De hogy ez miért és kinek izgalmas elfoglaltság, az ilyenek totál betegek.
2017. 11. 13. hétfő 12:09  #3885
kiskoko34 kiskoko34
Akik még tartozhatnának a kamu kategóriába azok a "párok" akik úgy hirdetik magukat, hogy néha külön-külön is keresünk vagy ahol a fiú tag akár egyedül is rávehető erre-arra.. nyes ezek nyilván férfi profilok, akik így próbálnak ingyen képhez jutni, szintén férfi által regisztrált lány és pár felhasználóktól... nyes De hogy ez miért és kinek izgalmas elfoglaltság, az ilyenek totál betegek.
2017. 11. 12. vasárnap 21:32  #3884
kiskoko34 kiskoko34
Köszönjük.
2017. 11. 12. vasárnap 12:06  #3883
FúúRafiG.ura FúúRafiG.ura
Mé' - mé' - mé'..?..
Há'mmer' így éRcelődnek 1mással..mimásé'..?..
vigyor5
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2017. 11. 12. vasárnap 11:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 12. vasárnap 11:56
Igen, ahol van elég kép az oldalon ott néhány kép után már el lehet dönteni, hogy akar-e az ember tovább beszélgetni vagy nem. Mondjuk én azt sem tudom, hogy miért jó az embereknek, hogy mikor képcserére kerül a sor, akkor a női tagról vagy a "lány" magáról olyan képet küld, amin csak egy széthúzott punci van, ki az aki csak és kizárólag ez alapján dönti el, hogy tetszik-e neki a másik? nyes Ráadásul olyan nemi szervről küld képet, amiről lerí, hogy ahhoz a testhez nem is tartozhat, ami az oldalon van.. nyes Valójában 2 db kép bőven elég lenne ahhoz, hogy eldöntsük, hogy akarjuk-e folytatni vagy nem. Egy egész alakos arccal előről és egy hátulról.. ennyi, de mi motiválja abban az embert, hogy csak egy farok vagy punci képet küdljön? Ezek a kamusok általában, akik netről kivágnak egy képet.. vagy a kedvencem, mikor 6 kb-os képet küld valaki... még ha le is van kicsinyítve egy okos telefonos, vagy fényképezős kép az is minimum 200 kb, de ha már megvan az eredeti fotó, miért nem lehet 2 megásat csatolni? smile
2017. 11. 12. vasárnap 11:56  #3882
kiskoko34 kiskoko34
Igen, ahol van elég kép az oldalon ott néhány kép után már el lehet dönteni, hogy akar-e az ember tovább beszélgetni vagy nem. Mondjuk én azt sem tudom, hogy miért jó az embereknek, hogy mikor képcserére kerül a sor, akkor a női tagról vagy a "lány" magáról olyan képet küld, amin csak egy széthúzott punci van, ki az aki csak és kizárólag ez alapján dönti el, hogy tetszik-e neki a másik? nyes Ráadásul olyan nemi szervről küld képet, amiről lerí, hogy ahhoz a testhez nem is tartozhat, ami az oldalon van.. nyes Valójában 2 db kép bőven elég lenne ahhoz, hogy eldöntsük, hogy akarjuk-e folytatni vagy nem. Egy egész alakos arccal előről és egy hátulról.. ennyi, de mi motiválja abban az embert, hogy csak egy farok vagy punci képet küdljön? Ezek a kamusok általában, akik netről kivágnak egy képet.. vagy a kedvencem, mikor 6 kb-os képet küld valaki... még ha le is van kicsinyítve egy okos telefonos, vagy fényképezős kép az is minimum 200 kb, de ha már megvan az eredeti fotó, miért nem lehet 2 megásat csatolni? smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 11. 11. szombat 21:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2026182)
2017. 11. 11. szombat 21:03
Itt nem arról van szó, hogy sok képet kér az ember, itt vagy példának Te. A profilodat megnézve mindenki el tudja dönteni, hogy bejössz e neki vagy nem. Nagyjából lehet arra számítani, hogy valós ember vagy, mert az összes képeden ugyan az az ember szerepel. Igazad van a Te esetedben tényleg elég, ha egy arcképet küldesz. De a legtöbb profilban a képeknek semmi értelme, mert semmilyen elképzelésed nincs, hogyan is nézhet ki valójában.(egyes testrészektől eltekintve)
2017. 11. 12. vasárnap 00:07  #3881
Törölt felhasználó (1574052)
Miért is lenne kamus, ha kiírja, hogy nem keres senkit?
Talán pont azért korrekt, mert kiírja, így ha ezt meglátod, akkor lapozol tovább és nem fecsérelted senki idejét smile )))
Akkor csatlakozunk Janiékhoz, mert mi sem keresünk, de itt vagyunk. Aki kiírja, hogy nem keres, annak számtalan oka lehet. Belefáradt a sok kamusba, nincs éppen ideje/idejük, vagy esetleg megtalálta, akit keresett.
Furi hozzáállás smile )))
(Ez egy válasz nemethzsanettx üzenetére (2017. 11. 11. szombat 18:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 11. szombat 18:53
NEM. Az a kamus aki nem hajlandó ill. képtelen fotót küldeni.
Az a kamus aki nem partnert partnereket keres, hanem kiírja, hogy nem keres senkit és csak dumálni akar!
Aki dumálni akar ( csak ) az ne a partnerkereső rendszer és emberek idejét és energiáját lopja mint zsebhokibajnok.
Ez a véleményem smile
2017. 11. 11. szombat 22:10  #3880
csak együtt csak együtt
Az még hagyján,de aki az "utánna" valamint a "lessz" szavunkat így bírja leírni az egyéb aljasságokra is képes.
(Ez egy válasz FúúRafiG.ura üzenetére (2017. 11. 11. szombat 21:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 11. szombat 21:20
Mein Gott..éRcelődés..JA..pölö Big-gun gyártáshoz(is) kell éRctartalmú kőzet/ásvány, amiből bányászat után, kohászati eljárással kinyerik az ilyen-olyan fémet..az egymással gyakorta éLcelődő Jómunkásemberek.
TeCCCikérteni..?..
2017. 11. 11. szombat 21:21  #3879
Törölt felhasználó (2809312)
Iagazatok van ,én is szeretem látni az egész alakos képet de azt itt,lehetőleg álló alakos képet,mert sokan nem vâlalják fel magukat,na akkor mit is várnánk el ,főleg a szexben!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 11. 11. szombat 21:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2026182)
2017. 11. 11. szombat 21:03
Itt nem arról van szó, hogy sok képet kér az ember, itt vagy példának Te. A profilodat megnézve mindenki el tudja dönteni, hogy bejössz e neki vagy nem. Nagyjából lehet arra számítani, hogy valós ember vagy, mert az összes képeden ugyan az az ember szerepel. Igazad van a Te esetedben tényleg elég, ha egy arcképet küldesz. De a legtöbb profilban a képeknek semmi értelme, mert semmilyen elképzelésed nincs, hogyan is nézhet ki valójában.(egyes testrészektől eltekintve)
2017. 11. 11. szombat 21:20  #3878
FúúRafiG.ura FúúRafiG.ura
Mein Gott..éRcelődés..JA..pölö Big-gun gyártáshoz(is) kell éRctartalmú kőzet/ásvány, amiből bányászat után, kohászati eljárással kinyerik az ilyen-olyan fémet..az egymással gyakorta éLcelődő Jómunkásemberek.
TeCCCikérteni..?..
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 11. 11. szombat 20:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2809312)
2017. 11. 11. szombat 20:35
Sziasztok!!Nagyon megy az ércelődés úgy látom,kamus nem kamus!!Emberek vagyunk , kinek mi jön be, milyen staratégiában hisz,képcsere,telszám csere,stb!Én azt tapasztaltam aki sok képet kér az nagyon válogat,,abból nem sok minden van!Egy szimpla arckép elég ,(szerintem)utánna már ha ott van szimpátia úgy is a személyes találka dönti el,na sokan itt buknak el!Valakinek a stílusa úgy is a személyes találkán dől el!Én a teszám cserétől félek a legjobban,mert mi van ha zaklat ,üzenetekkel zaklat,olyankor hív amikor nem kellene! A telefon számot ki kell érdemelni az már nagyon privát!!Aki türelmes udvarias,annak úgy is lessz élménye,persze a saját szintjén!!Én találkoztam már Cafe Frei-ben ,kocsiban,McDonald's ban ,a nyaralómban párokkal,az egyikből lett is valami!!
2017. 11. 11. szombat 21:03  #3877
Törölt felhasználó (2026182)
Itt nem arról van szó, hogy sok képet kér az ember, itt vagy példának Te. A profilodat megnézve mindenki el tudja dönteni, hogy bejössz e neki vagy nem. Nagyjából lehet arra számítani, hogy valós ember vagy, mert az összes képeden ugyan az az ember szerepel. Igazad van a Te esetedben tényleg elég, ha egy arcképet küldesz. De a legtöbb profilban a képeknek semmi értelme, mert semmilyen elképzelésed nincs, hogyan is nézhet ki valójában.(egyes testrészektől eltekintve)
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 11. 11. szombat 20:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2809312)
2017. 11. 11. szombat 20:35
Sziasztok!!Nagyon megy az ércelődés úgy látom,kamus nem kamus!!Emberek vagyunk , kinek mi jön be, milyen staratégiában hisz,képcsere,telszám csere,stb!Én azt tapasztaltam aki sok képet kér az nagyon válogat,,abból nem sok minden van!Egy szimpla arckép elég ,(szerintem)utánna már ha ott van szimpátia úgy is a személyes találka dönti el,na sokan itt buknak el!Valakinek a stílusa úgy is a személyes találkán dől el!Én a teszám cserétől félek a legjobban,mert mi van ha zaklat ,üzenetekkel zaklat,olyankor hív amikor nem kellene! A telefon számot ki kell érdemelni az már nagyon privát!!Aki türelmes udvarias,annak úgy is lessz élménye,persze a saját szintjén!!Én találkoztam már Cafe Frei-ben ,kocsiban,McDonald's ban ,a nyaralómban párokkal,az egyikből lett is valami!!
2017. 11. 11. szombat 20:35  #3876
Törölt felhasználó (2809312)
Sziasztok!!Nagyon megy az ércelődés úgy látom,kamus nem kamus!!Emberek vagyunk , kinek mi jön be, milyen staratégiában hisz,képcsere,telszám csere,stb!Én azt tapasztaltam aki sok képet kér az nagyon válogat,,abból nem sok minden van!Egy szimpla arckép elég ,(szerintem)utánna már ha ott van szimpátia úgy is a személyes találka dönti el,na sokan itt buknak el!Valakinek a stílusa úgy is a személyes találkán dől el!Én a teszám cserétől félek a legjobban,mert mi van ha zaklat ,üzenetekkel zaklat,olyankor hív amikor nem kellene! A telefon számot ki kell érdemelni az már nagyon privát!!Aki türelmes udvarias,annak úgy is lessz élménye,persze a saját szintjén!!Én találkoztam már Cafe Frei-ben ,kocsiban,McDonald's ban ,a nyaralómban párokkal,az egyikből lett is valami!!
2017. 11. 11. szombat 19:11  #3875
jani27 jani27
Mi pl jelenldg nem keresünk. Akkor tehát mi is kamusak vagyunk?
Lehet ha olvassák ezt ismik lesz véleményük.
Az hogy nem keresünk nem rajtam múlik. Sztem az sokkal rosszabb lenne, ha "" keresés lenne kiírva és mindenkit csak hitegetnénk.
(Ez egy válasz nemethzsanettx üzenetére (2017. 11. 11. szombat 18:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 11. szombat 18:53
NEM. Az a kamus aki nem hajlandó ill. képtelen fotót küldeni.
Az a kamus aki nem partnert partnereket keres, hanem kiírja, hogy nem keres senkit és csak dumálni akar!
Aki dumálni akar ( csak ) az ne a partnerkereső rendszer és emberek idejét és energiáját lopja mint zsebhokibajnok.
Ez a véleményem smile
2017. 11. 11. szombat 19:04  #3874
LeonKatja LeonKatja
Ott a pont! eljen

Csak az a baj, hogy ezt a topikot épp azok nem olvassák, akikre panasz van...
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 11. 11. szombat 17:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2026182)
2017. 11. 11. szombat 17:20
Én meg azt nem értem, hogy ez miért nem egyértelmű, hogy alapból képpel nyitnak az emberek. Mindenki elvileg az oldal társkereső részén azért van fent, mert valakit, valakiket keres szexkapcsolat céljából. A szex csak akkor működik, ha a résztvevők vonzónak tartják egymást. Tudom, hogy ezzel sokan visszaélnek, de egy faszos, vagy egy rosszul beállított női mellből ki tudja megállapítani , hogy vonzónak találja e a másikat. Miután több körben kiderül, hogy mindenkinek tetszik mindenki, ezek után kéne találkozni, ahol kiderül, hogy működni fog e a dolog. Senkinek nem lenne kötelező első levélváltásokkor meztelen arcképes képeket küldözgetni, de legalább, ha az ember a csakfaszosképek után kap még egy gusztustalan budin készült faszverőset is, akkor legalább tudja, hogy ezzel az "emberrel" nem kell foglalkozni tovább.
2017. 11. 11. szombat 18:57  #3873
Barca131 Barca131
2017. 11. 11. szombat 18:53  #3872
nemethzsanettx nemethzsanettx
NEM. Az a kamus aki nem hajlandó ill. képtelen fotót küldeni.
Az a kamus aki nem partnert partnereket keres, hanem kiírja, hogy nem keres senkit és csak dumálni akar!
Aki dumálni akar ( csak ) az ne a partnerkereső rendszer és emberek idejét és energiáját lopja mint zsebhokibajnok.
Ez a véleményem smile
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2017. 11. 11. szombat 12:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 11. szombat 12:54
Én egyetértek ezzel, hogy valami építő jellegű hozzászólásom is legyen. smile Vagyis nem gondolom hogy helyes lenne csupán amiatt valakit kamusnak minősíteni, mert mondjuk nem akar találkozni. Az is előfordulhat, hogy az ember a kapcsolat egy későbbi pontján, mondjuk a találkozó előtt gondolja meg magát. Szerintem ehhez mindenkinek joga van. Ha meggondolta magát, akkor valószínűleg nem akar kapcsolatot, csak ez akkor derült ki. El kell fogadni, ez egy ilyen rendszer, hogy már csak statisztikai okokból is a pasiknak szerencse kell hogy összejöjjön valami, vagy különösen előnyösnek kell lenniük több mindenben. Ezért is nagyon sok olyan eset fordulhat elő, amikor nem a "zsák és a foltja" lép kapcsolatba egymással, ezért sokan kamusnak vélik a másikat. Az persze nem szép dolog, ha valaki egészen másnak adja ki magát, mint aki valójában. Például férfi nőnek, vagy párnak, vagy hasonlók. De ezt meg nagyon nehéz ellenőrizni egy olyan dologban ahol nagy jelentősége van a diszkréciónak. Nem várható hogy mindenki a facebook profiljával hirdesse, hogy mondjuk hármasban szeretne szexelni. Ilyet inkább csak a pornósztárok tehetnek meg, hogy ezt a témát ennyire nyilvánosan kezelik. Az is előfordulhatna, hogy valakit mindenféle etikai meg hasonló támadások érnék a munkahelyén, botrány kerekedne körülötte, ismerősei körében, stb.
/ 592