Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2026. 06. 02. kedd 15:53  #13670
Thebigone Thebigone
Sziasztok,
A BME I èpuletèben a a foldszinten a hátul lèvō fiú wc ben van glory hole.
Valakit erdekelne ?
Reszletek privatban!
2026. 06. 02. kedd 14:27  #13669
Thebigone Thebigone
Ott hol?
(Ez egy válasz rocco001 üzenetére (2026. 06. 02. kedd 12:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 02. kedd 12:58
Ki szopna le most a Lehel térnél?
2026. 06. 02. kedd 13:37  #13668
Dani37 Dani37
Királyba mostanság?
2026. 06. 02. kedd 12:58  #13667
rocco001 rocco001
Ki szopna le most a Lehel térnél?
2026. 06. 02. kedd 11:56  #13666
Törölt felhasználó (4817147)
Sziasztok pár vagy lány ma a Békásmegyeribe?
2026. 06. 02. kedd 10:50  #13665
bogga bogga
Valaki 12 körül a Hegedűsben?
2026. 06. 01. hétfő 23:10  #13664
Dani37 Dani37
Hegedűsbe van valaki?
2026. 06. 01. hétfő 17:25  #13663
Csendesen Csendesen
Almádi? Én itt vagyok
2026. 06. 01. hétfő 16:21  #13662
Törölt felhasználó (4815820) VIP
Szerdán lehet leugranék Hegedűsbe 16 körül (de lehet holnap), első alkalom lenne nyes Párok, hölgyek esetleg lesznek?
2026. 06. 01. hétfő 16:19  #13661
Csendesen Csendesen
Ma délután hölgy vagy pár Almádiban??? Privi....
2026. 06. 01. hétfő 16:18  #13660
Csendesen Csendesen
Ma délután hölgy vagy pár Almádiban??? Privi....
2026. 06. 01. hétfő 14:13  #13659
Isti095 Isti095
Sziasztok,
Ma 18:00 utan pasik a hegedusben?
Priviben irj smile
2026. 06. 01. hétfő 11:08  #13658
Bencus 22 Bencus 22
Debrecenben valahol bármi ilyesmi hely?
2026. 06. 01. hétfő 11:03  #13657
Pedellus Pedellus
Szia! Én mennék!
(Ez egy válasz Johnny998877 üzenetére (2026. 05. 31. vasárnap 06:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 31. vasárnap 06:59
Sziasztok. Jövő héten szerdán tervez valaki jönni a hegedűsbe?
2026. 06. 01. hétfő 06:07  #13656
Orssike Orssike
De kár, hogy csak ma jöttem fel. Leugrottam volna tegnap kipróbálni.
(Ez egy válasz kisstommibp üzenetére (2026. 05. 31. vasárnap 12:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 31. vasárnap 12:45
Ma du. valaki Almádiban?
Már itt vagyok a wc-ben
2026. 05. 31. vasárnap 18:59  #13655
dragon127 dragon127
Rokusi korutas tescoban van. Legalabbis par hete meg fix volt.
(Ez egy válasz Pervi bi üzenetére (2026. 05. 28. csütörtök 18:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 28. csütörtök 18:18
Szegeden tud valaki glory hole helyet ami létezik is
2026. 05. 31. vasárnap 13:59  #13654
Jozef11 Jozef11
Sziasztok!
Ma este Hegedűsben esetleg?
2026. 05. 31. vasárnap 13:20  #13653
barnika276 barnika276
Sziasztok ma délután közös hoki Bp-en a szabadban? smile
2026. 05. 31. vasárnap 12:45  #13652
kisstommibp kisstommibp
Ma du. valaki Almádiban?
Már itt vagyok a wc-ben
2026. 05. 31. vasárnap 11:04  #13651
Robikaa11 Robikaa11
Hello! Ma valaki Glory?
/ 695