Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2026. 05. 31. vasárnap 06:59  #13650
Johnny998877 Johnny998877 VIP
Sziasztok. Jövő héten szerdán tervez valaki jönni a hegedűsbe?
2026. 05. 30. szombat 19:12  #13649
Obrazsy Obrazsy
Békási gloryban valaki??
2026. 05. 30. szombat 14:27  #13648
Ritustamas Ritustamas
Ma este 9- fél tíz körül érkezünk bevállalós a hölgyekkel. Ráadásul barátnők is jönnek smile
(Ez egy válasz Ritustamas üzenetére (2026. 05. 28. csütörtök 21:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 28. csütörtök 21:33
Szombaton este megyünk a Glory caféba, bevállalós szőke telt hölgy várja az ápolt aktív férfiakat . Mi biztosan ott leszünk
2026. 05. 30. szombat 12:33  #13647
Huncutsex Huncutsex
Passzívkodnék a hegedűsben, ki lesz ott?
2026. 05. 29. péntek 17:30  #13646
Csababa Csababa
Sziasztok! Békásiban 6- körül szopatnék.
2026. 05. 29. péntek 10:18  #13645
sexfocus sexfocus
A Gloryban és a Hegedűsben. Utóbbi nagyon hektikus, van hogy egy nap 2-3 pár is, máskor napokig senki. A Gloryban viszont minden este vannak párok akik +pasikat is keresnek (ettől még válogatni fognak, ott sem csettintésre megy)
A Gloryban majd' minden este van gangbang (ki van írva a főoldalra hánytól), ott ha valaki normális, ápolt akkor igen jó eséllyel beugorhat.
(Ez egy válasz PepeHot üzenetére (2026. 05. 29. péntek 06:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 29. péntek 06:49
sziasztok , parok , nok melyikbe szoktak lenni?
2026. 05. 29. péntek 06:49  #13644
PepeHot PepeHot
sziasztok , parok , nok melyikbe szoktak lenni?
2026. 05. 28. csütörtök 21:33  #13643
Ritustamas Ritustamas
Szombaton este megyünk a Glory caféba, bevállalós szőke telt hölgy várja az ápolt aktív férfiakat . Mi biztosan ott leszünk
2026. 05. 28. csütörtök 21:02  #13642
Vagyok79 Vagyok79
Meddig vagy lent?
(Ez egy válasz peppa üzenetére (2026. 05. 28. csütörtök 20:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 28. csütörtök 20:26
Gyertek szopssatok merre vagytok?
2026. 05. 28. csütörtök 20:26  #13641
peppa peppa
Gyertek szopssatok merre vagytok?
2026. 05. 28. csütörtök 20:10  #13640
peppa peppa
Itt vagy és sehol senki??? Ezt nem is értem
2026. 05. 28. csütörtök 18:18  #13639
Pervi bi Pervi bi
Szegeden tud valaki glory hole helyet ami létezik is
2026. 05. 28. csütörtök 17:53  #13638
peppa peppa
Már extra tűzesen vonaton ülve 19:00 tol lent vagyok hetero szoba
2026. 05. 28. csütörtök 14:20  #13637
peppa peppa
Na jottok ma hegedusbe nagyon ki vagyok éhezve délután gyertek szedjetek cafatokra ott leszek
2026. 05. 28. csütörtök 11:09  #13636
peppa peppa
Sziasztok ma délután 18:00-19:00 fele lesztek lent Hegedusben? Nagyon csajos ködben!
2026. 05. 27. szerda 14:20  #13635
Törölt felhasználó (4815820) VIP
Sziasztok! A bartókon az objektum működik, lehet ott kabint bérelni ? Előre is köszi a válaszokat!
2026. 05. 27. szerda 12:09  #13634
Chad2.0 Chad2.0
ez is csak 1 tiltogatós .....!
2026. 05. 27. szerda 11:26  #13633
mostszopnek mostszopnek
Sziasztok! Ma jönne pasi szopatni szexmoziban?
2026. 05. 26. kedd 16:58  #13632
thomasnagy0000 thomasnagy0000
Nagyon ritkán
(Ez egy válasz Obrazsy üzenetére (2026. 05. 26. kedd 03:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 26. kedd 03:17
Sziasztok.
Hegedűsbe szoktak lenni párok is?
2026. 05. 26. kedd 04:21  #13631
Kaland1111 Kaland1111
Sziasztok! Ma 11 körül Hegedűsbe szopatnèk! Ha van kedved írj üzenetet
/ 695