Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2026. 05. 17. vasárnap 08:22  #13553
kisstommibp kisstommibp
Ma (vasárnap) dél körül jönne valaki az Almádi gloryba?
2026. 05. 17. vasárnap 08:11  #13552
kivancsipasi999 kivancsipasi999
Ki probálna mobil glory hole-t?
2026. 05. 17. vasárnap 07:59  #13551
Szimplex26 Szimplex26
Par vagy holgy esetleg ma varhato lesz hegedusbe?
2026. 05. 17. vasárnap 07:57  #13550
gngbng gngbng
Szerintünk nem igazán van ilyen.De ha tényleg létezik,arra mi is kíváncsiak lennénk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2026. 05. 17. vasárnap 07:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4813658)
2026. 05. 17. vasárnap 07:35
Sziasztok párként keressünk olyan gloryhole helyet ami nem klubb! Hanem nyilvános helyen van tudtok olyat ahova párok és lányok is járnak? Privátban irj köszönjük.
2026. 05. 17. vasárnap 07:35  #13549
Törölt felhasználó (4813658)
Sziasztok párként keressünk olyan gloryhole helyet ami nem klubb! Hanem nyilvános helyen van tudtok olyat ahova párok és lányok is járnak? Privátban irj köszönjük.
2026. 05. 16. szombat 20:51  #13548
sexfocus sexfocus
A Hegedűs Gyula utca legelején a XIII-ban (a pontos házszámot nem'tom, de egyből a 15-ös busz utcai eleji megállója után kell lemenni a pincébe, ha ott vagy nem lehet eltéveszteni).
(Ez egy válasz Andrissex üzenetére (2026. 05. 16. szombat 13:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 16. szombat 13:12
Sziasztok es holtalalom ?
2026. 05. 16. szombat 19:42  #13547
Movie Movie
Keresnék bugyi mániás srácot,urat aki szeret punci illatú bugyikra spriccelni,csak személyes találkozás lehetséges nálam Pestmegyében,helyem van.Olyan irjon aki el is tud jönni,ha Te is elhozod a barátnöd bugyiját az is izgat!
Komoly érdeklódó irjon!Köszönöm,igényes srác vagyok!
2026. 05. 16. szombat 19:19  #13546
Ritustamas Ritustamas
Ma 21.30 tól ott leszünk a Gloryban
(Ez egy válasz Ritustamas üzenetére (2026. 05. 15. péntek 12:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 12:04
Feleségemmel és barátnőivel szombaton a Glory caféban szülinapozunk. Ápolt, potens férfiakkal szívesen kapcsolódnak a hölgyek smile
2026. 05. 16. szombat 19:14  #13545
Isti095 Isti095
Sziasztok,
Hegedusben bi aktiv pasi mostanaban aki egy vekony passziv sracot szeretne?
2026. 05. 16. szombat 18:46  #13544
szexpartnert szexpartnert
Végre egy őszinte pár! Köszönöm a kellemes kalandot.
(Ez egy válasz Horze üzenetére (2026. 05. 15. péntek 18:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 18:42
Holnap este 6 körül a Hegedűsben leszünk. Holnap napközben még pontosítunk,vagy ha nem megyünk, azt is jelezni fogjuk.
2026. 05. 16. szombat 18:45  #13543
szexpartnert szexpartnert
A Hegedűsbe valami fantasztikus a pár.
2026. 05. 16. szombat 17:03  #13542
Attika99 Attika99
Pont 10 hozzászólást kéne csak visszaolvasni. De tuti komolyan gondolod, ha ennyit nem ér meg... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2026. 05. 16. szombat 15:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4814816) VIP
2026. 05. 16. szombat 15:09
Nő vagy pár megy esetleg Hegedűs utcába ma?
2026. 05. 16. szombat 15:09  #13541
Törölt felhasználó (4814816) VIP
Nő vagy pár megy esetleg Hegedűs utcába ma?
2026. 05. 16. szombat 13:12  #13540
Andrissex Andrissex
Sziasztok es holtalalom ?
(Ez egy válasz sexfocus üzenetére (2026. 05. 16. szombat 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 16. szombat 13:09
Ugyanúgy két terem van. Igényesen, szépen fel lett újítva.
2026. 05. 16. szombat 13:09  #13539
sexfocus sexfocus
Ugyanúgy két terem van. Igényesen, szépen fel lett újítva.
(Ez egy válasz gebor03 üzenetére (2026. 05. 16. szombat 12:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 16. szombat 12:11
A Hegedűsbe a felùjìtàs ôta csak egy terem van?
2026. 05. 16. szombat 12:30  #13538
autostali autostali
Most megyek a nyugati pu.-ba, van valami hely ahol jól érezhetem magam vagy engem ???
2026. 05. 16. szombat 12:11  #13537
gebor03 gebor03
A Hegedűsbe a felùjìtàs ôta csak egy terem van?
2026. 05. 15. péntek 22:43  #13536
Attika99 Attika99
Én ezt nem kétlem, de ha akarnak minimum 5 éhes férfival többet a terembe, akkor fél 8 előtt nem mennek.

Azt meg innen is külön üdvözlöm, hogy debreceni lakosként kinek szurkolnak! wink Hajrá Horzéék!

(Ha már mindenképp 6-ra mentek, legalább ne siessetek!)
2026. 05. 15. péntek 21:28  #13535
határozott40 határozott40
Ha a Fradi és Horzeék között kell választani, akkor a páros a nyerő! Gyönyörű a hölgy és ha normális vagy, akkor nagyon tudja viszonozni a kedvességet! wink
(Ez egy válasz Attika99 üzenetére (2026. 05. 15. péntek 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 20:33
Csak egy tipp: mivel holnap 17:15-kor kezdődnek az utolsó NB1-es forduló maradék meccsei, többek között a Fradi-ZTE is, melyeken eldől, hogy ki lesz az idei bajnok (76 % eséllyel trónfosztással), ezért én a helyetekben inkább 1-1,5 órával későbbre időzítenék, mert ez 15000 embert a stadionban, 1,5 milliót meg a tévék előtt fog lekötni.
2026. 05. 15. péntek 21:02  #13534
Horze Horze
Hajrá Fradi smile
(Ez egy válasz Attika99 üzenetére (2026. 05. 15. péntek 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 20:33
Csak egy tipp: mivel holnap 17:15-kor kezdődnek az utolsó NB1-es forduló maradék meccsei, többek között a Fradi-ZTE is, melyeken eldől, hogy ki lesz az idei bajnok (76 % eséllyel trónfosztással), ezért én a helyetekben inkább 1-1,5 órával későbbre időzítenék, mert ez 15000 embert a stadionban, 1,5 milliót meg a tévék előtt fog lekötni.
/ 695