Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2026. 05. 15. péntek 21:02  #13534
Horze Horze
Hajrá Fradi smile
(Ez egy válasz Attika99 üzenetére (2026. 05. 15. péntek 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 20:33
Csak egy tipp: mivel holnap 17:15-kor kezdődnek az utolsó NB1-es forduló maradék meccsei, többek között a Fradi-ZTE is, melyeken eldől, hogy ki lesz az idei bajnok (76 % eséllyel trónfosztással), ezért én a helyetekben inkább 1-1,5 órával későbbre időzítenék, mert ez 15000 embert a stadionban, 1,5 milliót meg a tévék előtt fog lekötni.
2026. 05. 15. péntek 20:36  #13533
Larsz Larsz
Én lesz..om a focit, inkább a punci.
(Ez egy válasz Attika99 üzenetére (2026. 05. 15. péntek 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 20:33
Csak egy tipp: mivel holnap 17:15-kor kezdődnek az utolsó NB1-es forduló maradék meccsei, többek között a Fradi-ZTE is, melyeken eldől, hogy ki lesz az idei bajnok (76 % eséllyel trónfosztással), ezért én a helyetekben inkább 1-1,5 órával későbbre időzítenék, mert ez 15000 embert a stadionban, 1,5 milliót meg a tévék előtt fog lekötni.
2026. 05. 15. péntek 20:33  #13532
Attika99 Attika99
Csak egy tipp: mivel holnap 17:15-kor kezdődnek az utolsó NB1-es forduló maradék meccsei, többek között a Fradi-ZTE is, melyeken eldől, hogy ki lesz az idei bajnok (76 % eséllyel trónfosztással), ezért én a helyetekben inkább 1-1,5 órával későbbre időzítenék, mert ez 15000 embert a stadionban, 1,5 milliót meg a tévék előtt fog lekötni.
(Ez egy válasz Horze üzenetére (2026. 05. 15. péntek 18:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 18:42
Holnap este 6 körül a Hegedűsben leszünk. Holnap napközben még pontosítunk,vagy ha nem megyünk, azt is jelezni fogjuk.
2026. 05. 15. péntek 18:42  #13531
Horze Horze
Holnap este 6 körül a Hegedűsben leszünk. Holnap napközben még pontosítunk,vagy ha nem megyünk, azt is jelezni fogjuk.
2026. 05. 15. péntek 12:10  #13530
Bencus 22 Bencus 22
Hajdubiharban van valahol glory? Tudom lehetetlen de olyan ahol legalább nő is van?
2026. 05. 15. péntek 12:04  #13529
Ritustamas Ritustamas
Feleségemmel és barátnőivel szombaton a Glory caféban szülinapozunk. Ápolt, potens férfiakkal szívesen kapcsolódnak a hölgyek smile
2026. 05. 15. péntek 11:36  #13528
Isti095 Isti095
Hegedusben ma kora este bi aktiv pasi esetleg aki fiatal vekony passziv sracot keres?
2026. 05. 15. péntek 10:13  #13527
Saviorman Saviorman
Hello...valamelyik szexmoziban lesz ma női vagy pár látogató? smile
2026. 05. 14. csütörtök 22:57  #13526
Zozo01234 Zozo01234
Sziasztok! Holnap. Király moziban reggel?
2026. 05. 14. csütörtök 19:48  #13525
kezdoperverz kezdoperverz
Sziasztok Ausztriába azon belül Bécs ben van ilyen hely? Szívesen ki próbálnám a gloryholet régi fantáziám ki verni valakinek csak félek a kontektustol
Esetleg még Zalaegerszegen ha van
2026. 05. 14. csütörtök 11:43  #13524
Törölt felhasználó (4813658)
Sziasztok Tatabánya környékén van esetleg?
2026. 05. 14. csütörtök 08:34  #13523
Biguy8585 Biguy8585
Minimálisan, ráadásul szinte mindig csöves/szar/húgy szag van.
(Ez egy válasz Pongyola üzenetére (2026. 05. 14. csütörtök 01:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 14. csütörtök 01:12
Sziasztok! Békási glory mennyire látogatott?
2026. 05. 14. csütörtök 01:12  #13522
Pongyola Pongyola
Sziasztok! Békási glory mennyire látogatott?
2026. 05. 13. szerda 20:16  #13521
YoungTitan YoungTitan
Sziasztok!

Jelenleg kb 9 fő van itt, ha jól számoltam. Hogy találtok-e kedvetekre valót, arra nem tudok válaszolni, attól függ, milyen élményekre vágytok, s kivel/kikkel. De kiderül, ha lejöttök.. wink
(Ez egy válasz dre12 üzenetére (2026. 05. 13. szerda 10:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 13. szerda 10:42
Hétköznap, akár ma este olyan 10-11 környékén szoktak lenni a Hegedűsben? Lehet elvinném az asszonykát.
2026. 05. 13. szerda 17:29  #13520
akiskanos akiskanos
Péntek almadiban ki szopatna?
2026. 05. 13. szerda 15:47  #13519
Cloud9 Cloud9
Valaki ma 17:00 körül Békási Gloryban? Oda..vissza is akár...
2026. 05. 13. szerda 14:09  #13518
FordF150 FordF150
Ma 16 óra körül a Hegedűsben?
20/6.
Bármi lehetséges
2026. 05. 13. szerda 10:42  #13517
dre12 dre12
Hétköznap, akár ma este olyan 10-11 környékén szoktak lenni a Hegedűsben? Lehet elvinném az asszonykát.
2026. 05. 13. szerda 07:18  #13516
Gloryyfan Gloryyfan
Békásmegyeri gloryban valaki kalandozna ma? Aktív vagyok!
Párokkal/nőkkel is találkoznék, természetesen ha van ilyen, azt nem ott, hanem bárhol máshol. wink
2026. 05. 13. szerda 04:51  #13515
icehoki icehoki
Jó reggelt!
Ma nyitásra a Hegedűsben?
Párok, lányok travik?
/ 695