Hajrá Fradi
(Ez egy válasz Attika99 üzenetére (2026. 05. 15. péntek 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz Attika99 üzenetére (2026. 05. 15. péntek 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 20:33
Csak egy tipp: mivel holnap 17:15-kor kezdődnek az utolsó NB1-es forduló maradék meccsei, többek között a Fradi-ZTE is, melyeken eldől, hogy ki lesz az idei bajnok (76 % eséllyel trónfosztással), ezért én a helyetekben inkább 1-1,5 órával későbbre időzítenék, mert ez 15000 embert a stadionban, 1,5 milliót meg a tévék előtt fog lekötni.
Én lesz..om a focit, inkább a punci.
(Ez egy válasz Attika99 üzenetére (2026. 05. 15. péntek 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 20:33
Csak egy tipp: mivel holnap 17:15-kor kezdődnek az utolsó NB1-es forduló maradék meccsei, többek között a Fradi-ZTE is, melyeken eldől, hogy ki lesz az idei bajnok (76 % eséllyel trónfosztással), ezért én a helyetekben inkább 1-1,5 órával későbbre időzítenék, mert ez 15000 embert a stadionban, 1,5 milliót meg a tévék előtt fog lekötni.
Csak egy tipp: mivel holnap 17:15-kor kezdődnek az utolsó NB1-es forduló maradék meccsei, többek között a Fradi-ZTE is, melyeken eldől, hogy ki lesz az idei bajnok (76 % eséllyel trónfosztással), ezért én a helyetekben inkább 1-1,5 órával későbbre időzítenék, mert ez 15000 embert a stadionban, 1,5 milliót meg a tévék előtt fog lekötni.
(Ez egy válasz Horze üzenetére (2026. 05. 15. péntek 18:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 15. péntek 18:42
Holnap este 6 körül a Hegedűsben leszünk. Holnap napközben még pontosítunk,vagy ha nem megyünk, azt is jelezni fogjuk.
Holnap este 6 körül a Hegedűsben leszünk. Holnap napközben még pontosítunk,vagy ha nem megyünk, azt is jelezni fogjuk.
Hajdubiharban van valahol glory? Tudom lehetetlen de olyan ahol legalább nő is van?
Feleségemmel és barátnőivel szombaton a Glory caféban szülinapozunk. Ápolt, potens férfiakkal szívesen kapcsolódnak a hölgyek
Hegedusben ma kora este bi aktiv pasi esetleg aki fiatal vekony passziv sracot keres?
Hello...valamelyik szexmoziban lesz ma női vagy pár látogató?
Sziasztok! Holnap. Király moziban reggel?
Sziasztok Ausztriába azon belül Bécs ben van ilyen hely? Szívesen ki próbálnám a gloryholet régi fantáziám ki verni valakinek csak félek a kontektustol
Esetleg még Zalaegerszegen ha van
Esetleg még Zalaegerszegen ha van
Sziasztok Tatabánya környékén van esetleg?
Minimálisan, ráadásul szinte mindig csöves/szar/húgy szag van.
(Ez egy válasz Pongyola üzenetére (2026. 05. 14. csütörtök 01:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok! Békási glory mennyire látogatott?
Sziasztok!
Jelenleg kb 9 fő van itt, ha jól számoltam. Hogy találtok-e kedvetekre valót, arra nem tudok válaszolni, attól függ, milyen élményekre vágytok, s kivel/kikkel. De kiderül, ha lejöttök..
(Ez egy válasz dre12 üzenetére (2026. 05. 13. szerda 10:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Jelenleg kb 9 fő van itt, ha jól számoltam. Hogy találtok-e kedvetekre valót, arra nem tudok válaszolni, attól függ, milyen élményekre vágytok, s kivel/kikkel. De kiderül, ha lejöttök..
(Ez egy válasz dre12 üzenetére (2026. 05. 13. szerda 10:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 13. szerda 10:42
Hétköznap, akár ma este olyan 10-11 környékén szoktak lenni a Hegedűsben? Lehet elvinném az asszonykát.
Péntek almadiban ki szopatna?
Valaki ma 17:00 körül Békási Gloryban? Oda..vissza is akár...
Ma 16 óra körül a Hegedűsben?
20/6.
Bármi lehetséges
20/6.
Bármi lehetséges
Hétköznap, akár ma este olyan 10-11 környékén szoktak lenni a Hegedűsben? Lehet elvinném az asszonykát.
Békásmegyeri gloryban valaki kalandozna ma? Aktív vagyok!
Párokkal/nőkkel is találkoznék, természetesen ha van ilyen, azt nem ott, hanem bárhol máshol.
Párokkal/nőkkel is találkoznék, természetesen ha van ilyen, azt nem ott, hanem bárhol máshol.
Jó reggelt!
Ma nyitásra a Hegedűsben?
Párok, lányok travik?
Ma nyitásra a Hegedűsben?
Párok, lányok travik?


















