Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2024. 12. 25. szerda 08:48  #10162
Törölt felhasználó (4764613)
Sziasztok! A Gloryban van pasi bi is? Pasi is mehet a kabinba esetleg? Vagy hogy van ott ilyen buli?
2024. 12. 23. hétfő 19:03  #10161
bogga bogga
Fél 9-9 között lenézek a Hegedűsbe, szopcsiznék egy jót!
2024. 12. 23. hétfő 15:35  #10160
maresz84 maresz84
Nagyon klassz lett a felújított Hetero terem.
2024. 12. 23. hétfő 11:38  #10159
voidinstereo voidinstereo
Hideg van ma, a Hegedűsben du. 2 környékén melegítenék farkakat szájjal.
2024. 12. 23. hétfő 10:44  #10158
icehoki icehoki
Szia!
Max délre ott vagyok, várlak!
(Ez egy válasz crossdressTamara üzenetére (2024. 12. 21. szombat 20:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 12. 21. szombat 20:25
Sziasztok! 23.-án, koradélután, napközbeni időpontban, lenne aktív pasi(k) akit érdekelhetnék egy kellemes időtöltésre?
2024. 12. 23. hétfő 10:17  #10157
zsola40 zsola40
Ma kora dun tervezem a Hegedűsbe a lemenetelt.holgy vagy pár érettebb jön le?
2024. 12. 23. hétfő 09:57  #10156
sabyka2 sabyka2
Ma megy valaki a hegedűsbe vagy a királyba?
2024. 12. 22. vasárnap 16:36  #10155
Szexelő6333 Szexelő6333
Glorycafeba ma?
2024. 12. 22. vasárnap 15:20  #10154
Törölt felhasználó (4711189)
Sziasztok!
Holnap valaki(k) hegedűsbe vagy királyba találkozna egy fiatal 22 éves kedves sráccal? smile
Ha igen írj/írjatok privátban.
Puszi! smile
2024. 12. 22. vasárnap 15:14  #10153
Törölt felhasználó (4765818)
Egy "színházhoz" viszonyítva szinte alig , de elvileg vannak lent ! smile ) Le kell nèzni ha szabad wink
2024. 12. 22. vasárnap 13:42  #10152
Cris7gg Cris7gg
Vannak párok?? Most valaki?
2024. 12. 22. vasárnap 10:55  #10151
fembp fembp
Ma tervez valaki lemenni Hegedűsbe, haveri alapon csatlakoznek..először mennék.
2024. 12. 22. vasárnap 08:29  #10150
Szexelő6333 Szexelő6333
Ma délután pár glorycafeba?
2024. 12. 22. vasárnap 05:36  #10149
Vagyok79 Vagyok79
23.-án este hölgy vagy pár tervezi, h lemegy a Hegedűsbe?
2024. 12. 21. szombat 22:43  #10148
sexfocus sexfocus
Teljesen változó mikor mennyi pár van. Van amikor napokig egy sem, s van amikor egy nap 3-4 is.
A Gloryban/swingerekben több pár van, ettől még a Hegedűs is jó hely (mindegyik másért jó).
(Ez egy válasz mindigmegy üzenetére (2024. 12. 20. péntek 22:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 12. 20. péntek 22:46
Hát én ma voltam lent először a Hegedűsben.
Gondoltam megnézem milyen.
De sajnos csak férfiak voltak lent.
Párok,hölgyek szoktak lenni?
A pultos hölgy kedves volt és mosolygós.......
Finom lehet.
2024. 12. 21. szombat 20:25  #10147
crossdressTamara crossdressTamara
Sziasztok! 23.-án, koradélután, napközbeni időpontban, lenne aktív pasi(k) akit érdekelhetnék egy kellemes időtöltésre?
2024. 12. 21. szombat 09:24  #10146
icehoki icehoki
Ma délelőtt 11- körül a Hegedűsben?
2024. 12. 20. péntek 22:46  #10145
mindigmegy mindigmegy
Hát én ma voltam lent először a Hegedűsben.
Gondoltam megnézem milyen.
De sajnos csak férfiak voltak lent.
Párok,hölgyek szoktak lenni?
A pultos hölgy kedves volt és mosolygós.......
Finom lehet.
2024. 12. 20. péntek 12:08  #10144
rocco001 rocco001
Ma, most valaki laza mókára 50 éves kor alatt? Légy ápolt. Ha nem gondolod komolyan, akkor ne jelentkezz. Arckép csere után, ha megvan a kölcsönös szimpátia, akkor tali, nem órákig tartó levelezést keresek. Előre is köszi a megértést.
2024. 12. 20. péntek 07:01  #10143
fembp fembp
Sziasztok..hegedűsbe hétvégén megy valaki, srácokhoz csatlakoznek és bent meglatjuk mi a felhozatal.
/ 695