Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2024. 12. 20. péntek 05:48  #10142
Miegyparvagyunk1980 Miegyparvagyunk1980
Sziasztok mi egy 37/44 éves pár vagyunk.glory café látogatáshoz keresünk párokat illetve fiatal nagy farkú pasikat .parnal nem kell nagy farok
2024. 12. 19. csütörtök 19:09  #10141
rocco001 rocco001
Fiatalabb, ápolt, Hegedűsbe most egy kis mókára?
2024. 12. 19. csütörtök 14:47  #10140
Zozo01234 Zozo01234
Sziasztok! Holnap délelőtt valaki a Királyba
2024. 12. 19. csütörtök 12:51  #10139
boy010101 boy010101
Mostanában valaki a hegedűs be?
2024. 12. 19. csütörtök 10:20  #10138
Gold2020 Gold2020
M5 tesco valaki egy óra múlva?
2024. 12. 18. szerda 21:07  #10137
Hajnus Hajnus
Hegedűsbe ma este 10után párommal benéznénk!
2024. 12. 18. szerda 19:37  #10136
Bsex069 Bsex069
Nyíregyházán van erre lehetőség? Ha igen hol és mikor érdemes menni?
2024. 12. 18. szerda 18:47  #10135
boy010101 boy010101
Sziasztok holnap napközben valaki Hegedűs?
12 felé pár esetleg?
2024. 12. 18. szerda 18:17  #10134
elvezet8 elvezet8
Mostanaban valaki hegedusben ? smile
2024. 12. 18. szerda 15:52  #10133
71makkmarci71 71makkmarci71
Sziasztok. Párokkal kalandoznék a hegedűsbe......
2024. 12. 18. szerda 15:31  #10132
zsola40 zsola40
Sziasztok.holnap kora dun haverommal tervezzük a Hegedűsbe a lemenetelt. Érettebb Hölgy v pár van aki jonne?
2024. 12. 18. szerda 11:52  #10131
fembp fembp
2024. 12. 18. szerda 10:52  #10130
elvezet8 elvezet8
Ma valaki hegedusbe ?
2024. 12. 17. kedd 19:10  #10129
nudiandmore nudiandmore
_Holnap szopnék.
2024. 12. 17. kedd 14:59  #10128
Miegyparvagyunk1980 Miegyparvagyunk1980
Hegedűsbe most valaki le szophatna
2024. 12. 17. kedd 10:23  #10127
Krisz_010101 Krisz_010101
Sziasztok! Ma délután párhoz csatlakoznék bármilyen felàllásban
2024. 12. 17. kedd 10:18  #10126
Pedellus Pedellus
Köszi. Írok
(Ez egy válasz Kalandozás90 üzenetére (2024. 12. 17. kedd 10:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 12. 17. kedd 10:13
Pesten leszek délután ha gondolod írj. Ráérek....
2024. 12. 17. kedd 10:13  #10125
Kalandozás90 Kalandozás90
Pesten leszek délután ha gondolod írj. Ráérek....
(Ez egy válasz Pedellus üzenetére (2024. 12. 17. kedd 10:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 12. 17. kedd 10:09
Sziasztok! Valaki a Király moziba jönne kora délután?
2024. 12. 17. kedd 10:09  #10124
Pedellus Pedellus
Sziasztok! Valaki a Király moziba jönne kora délután?
2024. 12. 16. hétfő 14:25  #10123
Zsoltika933 Zsoltika933
Hegedusbe pár ma valamikor?
/ 695