Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2026. 05. 04. hétfő 10:44  #13454
wedgar wedgar
Békáson hol van ez a glory?
(Ez egy válasz Dani37 üzenetére (2026. 05. 04. hétfő 09:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 04. hétfő 09:57
Déltől a Békási glory hole ban lennék… smile
2026. 05. 04. hétfő 09:57  #13453
Dani37 Dani37
Déltől a Békási glory hole ban lennék… smile
2026. 05. 04. hétfő 09:30  #13452
bogga bogga
Ma kora délután egy jót szexelnék. Aktív pasi kerestetik hozzá.
2026. 05. 04. hétfő 09:13  #13451
kisstamas98765 kisstamas98765
Almadi mostanság?
2026. 05. 04. hétfő 07:15  #13450
kivancsipasi999 kivancsipasi999
Mobil glory hole-t probálna valaki?
2026. 05. 04. hétfő 06:54  #13449
Kutya83 Kutya83
Debrecenben tud valaki Glory helyről?
2026. 05. 04. hétfő 06:50  #13448
kisstamas98765 kisstamas98765
Almádiba ma délelőtt lenne valaki?
2026. 05. 04. hétfő 05:19  #13447
Törölt felhasználó (4801327)
Sziasztok!
Most hogy itt a jóidő tervezünk kimenni a reptérre egy doggingra. Vannak már jelentkezőink de többet szeretnénk.
Úgy tervezzük hogy a hölgy tagunk valami szexi ruciban lenne.
Ami tutira belefér kis tipi tapi nyali fali... És persze hölgyre élvezés.
Ti hogyan szeretnétek? Ötleteket és elképzeléseket privátban küldhettek. Ki tudja lehet kedvet kapunk hozzá.
2026. 05. 04. hétfő 00:32  #13446
edesharmas1 edesharmas1
Sziasztok!
Hegedűsbe érdemes menni nyitás körül?
2026. 05. 03. vasárnap 21:14  #13445
Ferfias45 Ferfias45
Holnap napközben 12 -14 óra körül leneznek a Békasi gloryba. Hogy v pár ?
2026. 05. 03. vasárnap 18:48  #13444
rocco001 rocco001
Most valaki Hegedűsbe?
2026. 05. 03. vasárnap 14:07  #13443
Jozef11 Jozef11
Sziasztok!

Ma esti kaland valahol?
2026. 05. 03. vasárnap 13:27  #13442
Movie Movie
Olyan hetero kiváncsi urat srácot keresek aki már régóta ki akarja próbálni milyen lehet egy fiúval közösen hokizni,izgatni egymás farkát..tényleg csak ami mind kettőnket izgat!Kérlek csak akkor irj ha még sosem volt ilyenben részed de régóta ki akarod próbálni.Találkozni akarót keresek,levelezés nem érdekel.Helyem van Pestmegyében de ha Neked is van helyed szivesen elmegyek hozzád,maximális diszkréció garantálva!Igényes nagyon ápolt fiatal vékony srác vagyok.
2026. 05. 03. vasárnap 11:13  #13441
Obrazsy Obrazsy
Sziasztok.
Budakalász sportcsarnoknál van kukkolható pár mostanság?
2026. 05. 03. vasárnap 11:05  #13440
Szaunakiraly Szaunakiraly
Sziasztok bekason valaki mostanság ?
2026. 05. 02. szombat 14:19  #13439
Saviorman Saviorman
Sziasztok! Olyan ÉRTELMES felnőtt nőt/párt keresek, aki csak szexet akar, nem ismerkedni, randizni szeretne, pusztán csak a "játék" érdekli. Én is ilyen vagyok!
2026. 05. 02. szombat 11:54  #13438
győrisrác2 győrisrác2
Szia nem tudom, de ha lemész szólj mert akkor én is lemegyek smile
(Ez egy válasz Cukorfalat84 üzenetére (2026. 05. 02. szombat 11:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 02. szombat 11:41
Sziasztok!
Most a Hegedűsben van élet?
2026. 05. 02. szombat 11:53  #13437
győrisrác2 győrisrác2
Szia
Írtam privátban
(Ez egy válasz istvan199308 üzenetére (2026. 05. 02. szombat 11:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 02. szombat 11:43
Lent vagyok békásmegyeribe
2026. 05. 02. szombat 11:43  #13436
istvan199308 istvan199308
Lent vagyok békásmegyeribe
2026. 05. 02. szombat 11:41  #13435
Cukorfalat84 Cukorfalat84
Sziasztok!
Most a Hegedűsben van élet?
/ 695