Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2026. 05. 02. szombat 11:41  #13435
Cukorfalat84 Cukorfalat84
Sziasztok!
Most a Hegedűsben van élet?
2026. 05. 02. szombat 10:48  #13434
Ritustamas Ritustamas
Ma este a Glory caféban leszünk. Ápolt potens férfiakat vár szeretettel a feleségem smile
2026. 05. 02. szombat 06:14  #13433
Saviorman Saviorman
Jó reggelt! A mai nap folyamán, hetero férfiként van értelme bekukkantanom valamelyik "felnőtt szórakozóhelyre"? Glorycafe, hegedűs, reptér vagy esetleg más tipp?
2026. 05. 02. szombat 01:23  #13432
Szépfiúakibaszniakar Szépfiúakibaszniakar
Hová kéne mennem?hol van a spermàzóhely
(Ez egy válasz Falinyali üzenetére (2026. 05. 02. szombat 01:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 02. szombat 01:01
Helo. Kaptunk egy lehetőséget egy kis házi “glory” kipróbálására. Mostanra keresnék egy jófej bi srácot ,akit izgatna egy ilyen kaland. Párom is jelen lenne Max 40 éves korig keresnék .. Pest megye ,
2026. 05. 02. szombat 01:23  #13431
Szépfiúakibaszniakar Szépfiúakibaszniakar
Hová kéne mennem?hol van a spermàzóhely
(Ez egy válasz Falinyali üzenetére (2026. 05. 02. szombat 01:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 02. szombat 01:01
Helo. Kaptunk egy lehetőséget egy kis házi “glory” kipróbálására. Mostanra keresnék egy jófej bi srácot ,akit izgatna egy ilyen kaland. Párom is jelen lenne Max 40 éves korig keresnék .. Pest megye ,
2026. 05. 02. szombat 01:01  #13430
Falinyali Falinyali
Helo. Kaptunk egy lehetőséget egy kis házi “glory” kipróbálására. Mostanra keresnék egy jófej bi srácot ,akit izgatna egy ilyen kaland. Párom is jelen lenne Max 40 éves korig keresnék .. Pest megye ,
2026. 05. 01. péntek 14:59  #13429
Apenta95 Apenta95
Sziasztok ma nyitva van a Hegedűs vagy a király ha igen egy 30 évesen srác nagyon élvezné egyett valaki jönne?
2026. 04. 30. csütörtök 20:15  #13428
Altimativa Altimativa
Hegedűs mèg ma?
Kölcsönös orál,faszverès?
2026. 04. 30. csütörtök 09:36  #13427
Biguy8585 Biguy8585
Bekason ma du 3-4 körül valaki?
2026. 04. 29. szerda 22:13  #13426
Carp40 Carp40
Nagyon szívesen!
(Ez egy válasz goni13 üzenetére (2026. 04. 29. szerda 20:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 29. szerda 20:46
Köszönjük az infót és az ajánlatot wink
2026. 04. 29. szerda 20:46  #13425
goni13 goni13
Köszönjük az infót és az ajánlatot wink
(Ez egy válasz Carp40 üzenetére (2026. 04. 29. szerda 19:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 29. szerda 19:54
Szerda nagyon változó. Ha bejelentkezik bevállalós pár, akkor nyilván többen. Hóvége van, sokadik a, ennek függvényében kell gondolkodni. Írjatok, mit szeretnétek, szóló pasikat, esetleg kabinozást, és akkor többen lesznek.
2026. 04. 29. szerda 19:59  #13424
Carp40 Carp40
A képeitek alapján a hölgy gyönyörű! Ha kabinoztok és biztosan megyek és felkínálom a 17/5-öst.
(Ez egy válasz Carp40 üzenetére (2026. 04. 29. szerda 19:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 29. szerda 19:54
Szerda nagyon változó. Ha bejelentkezik bevállalós pár, akkor nyilván többen. Hóvége van, sokadik a, ennek függvényében kell gondolkodni. Írjatok, mit szeretnétek, szóló pasikat, esetleg kabinozást, és akkor többen lesznek.
2026. 04. 29. szerda 19:54  #13423
Carp40 Carp40
Szerda nagyon változó. Ha bejelentkezik bevállalós pár, akkor nyilván többen. Hóvége van, sokadik a, ennek függvényében kell gondolkodni. Írjatok, mit szeretnétek, szóló pasikat, esetleg kabinozást, és akkor többen lesznek.
(Ez egy válasz goni13 üzenetére (2026. 04. 29. szerda 19:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 29. szerda 19:42
Kaptunk azóta 5 levelet mindenféle ajánlattal, de a kérdésünkre senki nem válaszolt! Köszöjük!
2026. 04. 29. szerda 19:42  #13422
goni13 goni13
Kaptunk azóta 5 levelet mindenféle ajánlattal, de a kérdésünkre senki nem válaszolt! Köszöjük!
(Ez egy válasz goni13 üzenetére (2026. 04. 29. szerda 18:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 29. szerda 18:50
Mennyien szoktak lenni ilyenkor (szerdá este) a Glory Cafféban és milyen a társaság és az arámyok
2026. 04. 29. szerda 19:01  #13421
billboard billboard
Igen, de legtöbbször nem "úri" társaság, hogy finoman fogalmazzak. Szerintem a legjobb előre lebeszélni. Vagy ha nem, akkor próbáld meg felismerni az igénytelenséget a túloldalon.
(Ez egy válasz fiatalsrac028 üzenetére (2026. 04. 29. szerda 06:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 29. szerda 06:54
Nyíregyházán a hősök terén nyilvános wc szoktak menni?
2026. 04. 29. szerda 19:00  #13420
TomekSantos123 TomekSantos123
Sziasztok,
Írtam Privit
(Ez egy válasz goni13 üzenetére (2026. 04. 29. szerda 18:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 29. szerda 18:50
Mennyien szoktak lenni ilyenkor (szerdá este) a Glory Cafféban és milyen a társaság és az arámyok
2026. 04. 29. szerda 18:50  #13419
goni13 goni13
Mennyien szoktak lenni ilyenkor (szerdá este) a Glory Cafféban és milyen a társaság és az arámyok
2026. 04. 29. szerda 06:54  #13418
fiatalsrac028 fiatalsrac028
Nyíregyházán a hősök terén nyilvános wc szoktak menni?
2026. 04. 29. szerda 05:29  #13417
Gloryyfan Gloryyfan
Holnap reggel 8-kor békásmegyeri gloryba kalandozna valaki? Aktív vagyok!
2026. 04. 28. kedd 20:54  #13416
CsapjunkbLe CsapjunkbLe
Sziasztok! A héten megyek a gloryba. Pár vagy lány esetleg aki csapódna hozzám? smile
/ 695