Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2026. 06. 23. kedd 15:58  #13843
Moris123 Moris123
Ma este a Hegedűsben lesz bevállalós pasi?
2026. 06. 23. kedd 12:31  #13842
Pedellus Pedellus
Ott van glory?
(Ez egy válasz Mámor6o üzenetére (2026. 06. 23. kedd 11:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 23. kedd 11:35
Túrkeve környékén keresek izgató hölgyet illetve párt!
2026. 06. 23. kedd 11:35  #13841
Mámor6o Mámor6o
Túrkeve környékén keresek izgató hölgyet illetve párt!
2026. 06. 23. kedd 11:31  #13840
Gabi31 Gabi31
Valaki Törökbálint auchan??
2026. 06. 23. kedd 11:08  #13839
Johnny998877 Johnny998877
Sziasztok. Ma délután lemennék a hegedűsbe. Lesz valaki? Szopatnek
2026. 06. 23. kedd 00:43  #13838
határozott40 határozott40
De, még mindig elég jó bulik szoktak ott lenni. Nem tudom te mikor jártál ott utoljára. Persze ha balfék vagy, akkor nincs sikered. De akkor máshol sem.
(Ez egy válasz Kiki1 üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 20:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 22. hétfő 20:44
Már nem olyan jó mint régen volt, 3 szor voltam, de nagyon gáz, akik oda járnak, és már szinte alig van normális pár
2026. 06. 22. hétfő 23:10  #13837
Isti095 Isti095
Sziasztok,
Holnap delutan erdemes lemenni fiatal vekony passziv sracnak a hegedusbe?
2026. 06. 22. hétfő 20:44  #13836
Kiki1 Kiki1
Már nem olyan jó mint régen volt, 3 szor voltam, de nagyon gáz, akik oda járnak, és már szinte alig van normális pár
(Ez egy válasz Péter87 üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 20:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 22. hétfő 20:41
Szia. Én nem voltam még de ha mentek szóljatok és veletek tartok . Vagy esetleg nálatok is ha lehet .
2026. 06. 22. hétfő 20:41  #13835
Péter87 Péter87
Szia. Én nem voltam még de ha mentek szóljatok és veletek tartok . Vagy esetleg nálatok is ha lehet .
(Ez egy válasz Marcsieskrisztian2026 üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 19:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 22. hétfő 19:54
Sziaaztok mi egy valós házaspár vagyunk szoktunk le jarni a glory cafeba ki szokott innen járni lanyok parok fiuk?
2026. 06. 22. hétfő 19:54  #13834
Marcsieskrisztian2026 Marcsieskrisztian2026
Sziaaztok mi egy valós házaspár vagyunk szoktunk le jarni a glory cafeba ki szokott innen járni lanyok parok fiuk?
2026. 06. 22. hétfő 19:39  #13833
Gloryfan33 Gloryfan33
Holnap 15:30 fele lemennék Hegedűsbe szopatni egyet valakit érdekel?
2026. 06. 22. hétfő 13:08  #13832
Robikaa11 Robikaa11
Most valaki XI. Megszopatnál?
2026. 06. 22. hétfő 11:20  #13831
Gloryfan33 Gloryfan33
Engem is érdekelne nyes
(Ez egy válasz icehoki üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 08:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 22. hétfő 08:30
Hello!
Ma délelőtt 11 körül a Hegedűsben lány, pár travi?
2026. 06. 22. hétfő 10:57  #13830
Moris123 Moris123
Hegedűsben pasi ma ?
2026. 06. 22. hétfő 10:56  #13829
Robikaa11 Robikaa11
Hello! Budán van Glory valahol?
2026. 06. 22. hétfő 08:30  #13828
icehoki icehoki
Hello!
Ma délelőtt 11 körül a Hegedűsben lány, pár travi?
2026. 06. 21. vasárnap 21:31  #13827
BAGGIO18 BAGGIO18
Szisztok! Holnap Budapesten leszek. A Glory mindig izgatta a fantáziám, de még nem volt lehetőségem kipróbálni. Hová érdemes menni holnap délután, ahol lehet egy jót gloryzni? (39 éves, sportos pasi vagyok)
2026. 06. 21. vasárnap 13:01  #13826
Péter87 Péter87
Ja és ma Nő esetleg pár a Hegedűsbe lesz? 14 óra után?
(Ez egy válasz Péter87 üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 12:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 21. vasárnap 12:57
Sziasztok. Hol vannak ilyen glory-k most olvasom itt sűrűn hogy Békási meg a többi . Pontos helyet nem láttam még. Szeretném kipróbálni . Tudnátok benne segíteni pontosan hol találhatók és mikor érdemes menni? Köszönöm
2026. 06. 21. vasárnap 12:57  #13825
Péter87 Péter87
Sziasztok. Hol vannak ilyen glory-k most olvasom itt sűrűn hogy Békási meg a többi . Pontos helyet nem láttam még. Szeretném kipróbálni . Tudnátok benne segíteni pontosan hol találhatók és mikor érdemes menni? Köszönöm
2026. 06. 21. vasárnap 08:23  #13824
Kedvesdavid1990 Kedvesdavid1990
Sziasztok ! Tegnap a glory cafeba rengeteg páros volt hatalmas élményekkel . Bár volt egy fekete hajú szemüveges hölgy akiről le maradtam . Mire mentem már csak annyit beszélgettünk hogy mennek ki a reptérhez .
/ 695