Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2026. 06. 20. szombat 16:55  #13823
gloryboy gloryboy
Ma valaki 18:15 körül lesz esetleg a békási glorynál?
2026. 06. 20. szombat 10:23  #13822
tanakam tanakam
Szia, Glory Cafe vagy Magnum, utóbbiban nem tudsz fehérneműt viselni, de a kerek idomaidra ráugranak
(Ez egy válasz normalis_bp üzenetére (2026. 06. 20. szombat 10:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 20. szombat 10:01
Sziasztok...hetero vagy bi férfiaktól kérdeznem...érdemes e ellátogatni egy kezdő bi fiunak gloryba és hova... kedvelem a női fehernemut is (nem ts vagyok, de jo ahogy siklik popsin). Esteleg van aki normali és átvinne a tűzkeresztsegen, lejönne velem..valahova..amit ajanlotok.
2026. 06. 20. szombat 10:01  #13821
normalis_bp normalis_bp
Sziasztok...hetero vagy bi férfiaktól kérdeznem...érdemes e ellátogatni egy kezdő bi fiunak gloryba és hova... kedvelem a női fehernemut is (nem ts vagyok, de jo ahogy siklik popsin). Esteleg van aki normali és átvinne a tűzkeresztsegen, lejönne velem..valahova..amit ajanlotok.
2026. 06. 20. szombat 01:48  #13820
istvan199308 istvan199308
Szia! Ma ( szombat ) délután 3-kor megyünk le!
2026. 06. 19. péntek 21:32  #13819
Pajkosfiu Pajkosfiu
Az előbb említett helyen meglátogat egy kedves pár és a csinos hölgy szeretné ha többen is a mellére vernénk, ehez várnánk még pár pasit.A hely adott csak gyere el !
2026. 06. 19. péntek 17:44  #13818
Pajkosfiu Pajkosfiu
Sziasztok! Pest belvárosban a nyugatihoz közel van egy kiépített tágas pince helységem, tágas terekkel és számos lehetőség glorys,kukkolós,szexmozis játékokra, nők-párok érdeklődését élvezném és várom, az egyedül álló urak ne fáradjanak kérem, köszönöm.
Budapest VI.Kerület Lovag utcában a Jókai utcához közelebb, félnyitott pince ajtónál vagy ablaknál megtalálsz az álló farkam jelzéséről smile Ez teljesen komoly, ha nem hiszed de közel vagy ide csak nézz el arra ha kíváncsi lennél, privátban is nyugodtan kereshetsz, inkább azt estéim aktívak így de néha napközben is akciózgatok smile )
2026. 06. 19. péntek 17:07  #13817
kicsi81 kicsi81
Hegedúsben 6 körül társulnék valakihez
2026. 06. 19. péntek 12:45  #13816
Obrazsy Obrazsy
Békáson valaki?
2026. 06. 19. péntek 11:32  #13815
Dani37 Dani37
Mostanság király utca?
2026. 06. 19. péntek 11:28  #13814
rocco001 rocco001
Hegedűsbe jön most valaki?
2026. 06. 19. péntek 09:22  #13813
Törölt felhasználó (4818655)
Megitatlak
2026. 06. 19. péntek 09:21  #13812
Norbi8611 Norbi8611
Kb fél 4 körül érkezem
2026. 06. 19. péntek 09:18  #13811
Norbi8611 Norbi8611
Sziasztok! Ma délután lenézek a hegedűsbe! Valaki foglalkozna egy kezdő nős, inkább passzív dolgok iránt érdeklődő 40 pasival! Teljesen kezdő vagyok, ha csak valakiét megfoghatnám, már az is nagyon jó lenne! Persze nem kizárt, hogy tovább is mehetünk a dolgokban! Írj
2026. 06. 19. péntek 08:21  #13810
icehoki icehoki
Sziasztok!
Ma délelőtt 11,12 körül a Hegedűsben lány, pár travi?
2026. 06. 18. csütörtök 18:40  #13809
istvan199308 istvan199308
!
2026. 06. 18. csütörtök 18:40  #13808
istvan199308 istvan199308
Lent vagyunl békásiba most?
2026. 06. 18. csütörtök 11:51  #13807
Kedvesdavid1990 Kedvesdavid1990
Sziasztok ! Ma délután esetleg pár jön le a glory cafeba ? 16 es 18 ora között. Igényes 30as férfi vagyok
2026. 06. 18. csütörtök 09:50  #13806
Marabu20 Marabu20
Hegedűs .
2026. 06. 18. csütörtök 06:57  #13805
titkospartner titkospartner
Szia megyek a békásiba
(Ez egy válasz agibiszex üzenetére (2026. 06. 16. kedd 14:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 16. kedd 14:04
Sziasztok akkor ma pár lesz esetleg Békásmegyeren glory ban ?
2026. 06. 17. szerda 11:43  #13804
rocco001 rocco001
Most valaki Hegedűsbe?
/ 695