Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2026. 06. 17. szerda 11:43  #13804
rocco001 rocco001
Most valaki Hegedűsbe?
2026. 06. 17. szerda 10:13  #13803
gyurosmaci61 gyurosmaci61
Ma 3 körül Magnum szaunás kaland?
2026. 06. 17. szerda 10:01  #13802
nempecsel nempecsel
Hegedűs moziba megy ma valaki filmeket nèzni? Fèrfi vagyok.
2026. 06. 17. szerda 08:04  #13801
Gloryyfan Gloryyfan
Sziasztok. A délelőtt folyamán valakinek van kedve békáson glory-s kalandhoz? Aktív vagyok!
2026. 06. 17. szerda 07:29  #13800
icehoki icehoki
Hello!
Mai napon a Hegedűsben, 11-12 körül lány, pár travi?
2026. 06. 17. szerda 06:38  #13799
Gabesz_hun Gabesz_hun
Csütörtök vagy péntek délelőtt 10 óra után Balatonalmádi gloryban passzívként kényeztetnék aktív férfiakat, ha van rá igény.... Dugd át és élvezz a számba, pisi is ok
2026. 06. 16. kedd 19:15  #13798
Obrazsy Obrazsy
Kb igen...
(Ez egy válasz Lucifer 69 üzenetére (2026. 06. 16. kedd 18:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 16. kedd 18:21
Akkor nulla az esélye,hogy túloldalt egy hölgy várja a cerkádat!?
2026. 06. 16. kedd 18:53  #13797
Carp40 Carp40
Olvass vissza a topicban! Ha figyelmes vagy, minden információt látni fogsz. Sok sikert kívánok!
(Ez egy válasz Thebigone üzenetére (2026. 06. 16. kedd 18:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 16. kedd 18:39
Az hol van ?
2026. 06. 16. kedd 18:39  #13796
Thebigone Thebigone
Az hol van ?
(Ez egy válasz Carp40 üzenetére (2026. 06. 16. kedd 14:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 16. kedd 14:13
Sziasztok! Ma este Liget presszó glory, esetleg máshol pár vagy hölgy?
2026. 06. 16. kedd 18:38  #13795
Thebigone Thebigone
Ma valaki Glory Cafe ban valami ?
2026. 06. 16. kedd 18:21  #13794
Lucifer 69 Lucifer 69
Akkor nulla az esélye,hogy túloldalt egy hölgy várja a cerkádat!?
(Ez egy válasz Cloud9 üzenetére (2026. 06. 16. kedd 17:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 16. kedd 17:11
Nem..
2026. 06. 16. kedd 18:08  #13793
nézzükmeg nézzükmeg
Honnan tudom mikor van Nő a túl oldalon? Nem baj ha ronda
2026. 06. 16. kedd 17:11  #13792
Cloud9 Cloud9
Nem..
(Ez egy válasz Lucifer 69 üzenetére (2026. 06. 16. kedd 14:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 16. kedd 14:34
Békási piacnál a lyuk,a hölgyek felőli oldalra néz??? smile
2026. 06. 16. kedd 14:34  #13791
Lucifer 69 Lucifer 69
Békási piacnál a lyuk,a hölgyek felőli oldalra néz??? smile
2026. 06. 16. kedd 14:13  #13790
Carp40 Carp40
Sziasztok! Ma este Liget presszó glory, esetleg máshol pár vagy hölgy?
2026. 06. 16. kedd 14:04  #13789
agibiszex agibiszex
Sziasztok akkor ma pár lesz esetleg Békásmegyeren glory ban ?
2026. 06. 16. kedd 10:33  #13788
wertix wertix
Meg sose próbáltam gloryt. Viszont ha lehet hölgyel tesztelném. Akad ilyen is?
2026. 06. 16. kedd 10:20  #13787
gogol gogol
Ott volt valaki (a hangok alapján más céllal), azt nem tudtam megnézni :(
(Ez egy válasz Obrazsy üzenetére (2026. 06. 16. kedd 10:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 16. kedd 10:13
Az első két fülke közt is van lyuk az nincs betömve,és mindkettő zárható.
2026. 06. 16. kedd 10:13  #13786
Obrazsy Obrazsy
Az első két fülke közt is van lyuk az nincs betömve,és mindkettő zárható.
(Ez egy válasz gogol üzenetére (2026. 06. 16. kedd 10:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 16. kedd 10:03
Szombaton voltam a Békási piacon, voltam a mosdóban is. Bár nyilván piacnapon forgalom van ott, csak körül akartam nézni. A hátsó két fülke között a lyuk be van tapasztva és az egyik fülke nem zárható. Nekem így neccesnek tűnik a dolog, pedig megfordulok arrafelé és szívesen szopnék.
2026. 06. 16. kedd 10:03  #13785
gogol gogol
Szombaton voltam a Békási piacon, voltam a mosdóban is. Bár nyilván piacnapon forgalom van ott, csak körül akartam nézni. A hátsó két fülke között a lyuk be van tapasztva és az egyik fülke nem zárható. Nekem így neccesnek tűnik a dolog, pedig megfordulok arrafelé és szívesen szopnék.
/ 695