Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2026. 06. 16. kedd 10:33  #13788
wertix wertix
Meg sose próbáltam gloryt. Viszont ha lehet hölgyel tesztelném. Akad ilyen is?
2026. 06. 16. kedd 10:20  #13787
gogol gogol
Ott volt valaki (a hangok alapján más céllal), azt nem tudtam megnézni :(
(Ez egy válasz Obrazsy üzenetére (2026. 06. 16. kedd 10:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 16. kedd 10:13
Az első két fülke közt is van lyuk az nincs betömve,és mindkettő zárható.
2026. 06. 16. kedd 10:13  #13786
Obrazsy Obrazsy
Az első két fülke közt is van lyuk az nincs betömve,és mindkettő zárható.
(Ez egy válasz gogol üzenetére (2026. 06. 16. kedd 10:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 16. kedd 10:03
Szombaton voltam a Békási piacon, voltam a mosdóban is. Bár nyilván piacnapon forgalom van ott, csak körül akartam nézni. A hátsó két fülke között a lyuk be van tapasztva és az egyik fülke nem zárható. Nekem így neccesnek tűnik a dolog, pedig megfordulok arrafelé és szívesen szopnék.
2026. 06. 16. kedd 10:03  #13785
gogol gogol
Szombaton voltam a Békási piacon, voltam a mosdóban is. Bár nyilván piacnapon forgalom van ott, csak körül akartam nézni. A hátsó két fülke között a lyuk be van tapasztva és az egyik fülke nem zárható. Nekem így neccesnek tűnik a dolog, pedig megfordulok arrafelé és szívesen szopnék.
2026. 06. 16. kedd 09:20  #13784
sexfocus sexfocus
Hegedűs Gy. utca legeleje, a Nyugati és a Jászai között, Erotik Center néven megtalálja a gugli
(Ez egy válasz PepeR70 üzenetére (2026. 06. 15. hétfő 22:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 15. hétfő 22:24
Hát engem a Hegedűs mozi is érdekelne. Hol is van?
2026. 06. 16. kedd 08:31  #13783
agibiszex agibiszex
Sziasztok ma nap pár békásmegyeri glory ban csatlakozna hozzánk ?
2026. 06. 16. kedd 06:32  #13782
71makkmarci71 71makkmarci71
Szia. Békási piac wc .
(Ez egy válasz kalandcsaj üzenetére (2026. 06. 15. hétfő 22:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 15. hétfő 22:16
Hol van ez a Békási glory? Valaki írna róla részletesen?
2026. 06. 16. kedd 05:23  #13781
Gabesz_hun Gabesz_hun
Csütörtökön vagy pénteken délelőtt Balatonalmádiban a gloryban szopnék és nyelnék, ha van aktív érdeklődő. Pialfsi is jöhet szájba szopás közben.
2026. 06. 15. hétfő 22:24  #13780
PepeR70 PepeR70
Hát engem a Hegedűs mozi is érdekelne. Hol is van?
2026. 06. 15. hétfő 22:16  #13779
kalandcsaj kalandcsaj
Hol van ez a Békási glory? Valaki írna róla részletesen?
2026. 06. 15. hétfő 21:46  #13778
biféle biféle
Sziasztok holnap azaz kedden Hegedűs moziban 12óra környékén aktív uni pasival kabinoznék. worship
2026. 06. 15. hétfő 15:41  #13777
kicsi81 kicsi81
Sziasztok!
Péntek késő délután vagy este Budapesten leszek elmennék a hegedüsbe vagy a glory cafeba. Ha csatlakozhaték valakihez jó lenne.
2026. 06. 15. hétfő 14:37  #13776
agibiszex agibiszex
Sziasztok akkor nem jön pár ?
2026. 06. 15. hétfő 11:57  #13775
71makkmarci71 71makkmarci71
Az más. Bocsánat
(Ez egy válasz hatvanvolt üzenetére (2026. 06. 15. hétfő 11:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 15. hétfő 11:46
Ne háborog, csak vicből írtam!
2026. 06. 15. hétfő 11:56  #13774
agibiszex agibiszex
Sziasztok ma megy pár Békásmegyer glory ba ? Szívesen csatlakoznánk hozzájuk privátban keresetek
2026. 06. 15. hétfő 11:47  #13773
titkospartner titkospartner
A piac nyilvános wcje.
(Ez egy válasz Marabu20 üzenetére (2026. 06. 10. szerda 13:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 10. szerda 13:56
Sziasztok !
Békásmegyeren hol van glory?

Köszönöm.
2026. 06. 15. hétfő 11:46  #13772
hatvanvolt hatvanvolt
Ne háborog, csak vicből írtam!
(Ez egy válasz 71makkmarci71 üzenetére (2026. 06. 15. hétfő 11:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 15. hétfő 11:44
Most értem ide? Egyébként az sem biztos hogy rád tartozik mikor hova megyek. Üdv
2026. 06. 15. hétfő 11:44  #13771
71makkmarci71 71makkmarci71
Most értem ide? Egyébként az sem biztos hogy rád tartozik mikor hova megyek. Üdv
(Ez egy válasz hatvanvolt üzenetére (2026. 06. 15. hétfő 11:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 15. hétfő 11:29
Gyalog mentél, hogy most értél oda 8 óra helyett?
2026. 06. 15. hétfő 11:29  #13770
hatvanvolt hatvanvolt
Gyalog mentél, hogy most értél oda 8 óra helyett?
(Ez egy válasz 71makkmarci71 üzenetére (2026. 06. 15. hétfő 10:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 15. hétfő 10:55
Most valaki a békási gloryban?
2026. 06. 15. hétfő 10:55  #13769
71makkmarci71 71makkmarci71
Most valaki a békási gloryban?
/ 695