Meg sose próbáltam gloryt. Viszont ha lehet hölgyel tesztelném. Akad ilyen is?
Ott volt valaki (a hangok alapján más céllal), azt nem tudtam megnézni :(
(Ez egy válasz Obrazsy üzenetére (2026. 06. 16. kedd 10:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 16. kedd 10:13
Az első két fülke közt is van lyuk az nincs betömve,és mindkettő zárható.
Az első két fülke közt is van lyuk az nincs betömve,és mindkettő zárható.
(Ez egy válasz gogol üzenetére (2026. 06. 16. kedd 10:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 16. kedd 10:03
Szombaton voltam a Békási piacon, voltam a mosdóban is. Bár nyilván piacnapon forgalom van ott, csak körül akartam nézni. A hátsó két fülke között a lyuk be van tapasztva és az egyik fülke nem zárható. Nekem így neccesnek tűnik a dolog, pedig megfordulok arrafelé és szívesen szopnék.
Szombaton voltam a Békási piacon, voltam a mosdóban is. Bár nyilván piacnapon forgalom van ott, csak körül akartam nézni. A hátsó két fülke között a lyuk be van tapasztva és az egyik fülke nem zárható. Nekem így neccesnek tűnik a dolog, pedig megfordulok arrafelé és szívesen szopnék.
Hegedűs Gy. utca legeleje, a Nyugati és a Jászai között, Erotik Center néven megtalálja a gugli
(Ez egy válasz PepeR70 üzenetére (2026. 06. 15. hétfő 22:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok ma nap pár békásmegyeri glory ban csatlakozna hozzánk ?
Szia. Békási piac wc .
(Ez egy válasz kalandcsaj üzenetére (2026. 06. 15. hétfő 22:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Csütörtökön vagy pénteken délelőtt Balatonalmádiban a gloryban szopnék és nyelnék, ha van aktív érdeklődő. Pialfsi is jöhet szájba szopás közben.
Hát engem a Hegedűs mozi is érdekelne. Hol is van?
Hol van ez a Békási glory? Valaki írna róla részletesen?
Sziasztok holnap azaz kedden Hegedűs moziban 12óra környékén aktív uni pasival kabinoznék.
Sziasztok!
Péntek késő délután vagy este Budapesten leszek elmennék a hegedüsbe vagy a glory cafeba. Ha csatlakozhaték valakihez jó lenne.
Péntek késő délután vagy este Budapesten leszek elmennék a hegedüsbe vagy a glory cafeba. Ha csatlakozhaték valakihez jó lenne.
Sziasztok akkor nem jön pár ?
Az más. Bocsánat
(Ez egy válasz hatvanvolt üzenetére (2026. 06. 15. hétfő 11:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok ma megy pár Békásmegyer glory ba ? Szívesen csatlakoznánk hozzájuk privátban keresetek
A piac nyilvános wcje.
(Ez egy válasz Marabu20 üzenetére (2026. 06. 10. szerda 13:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Ne háborog, csak vicből írtam!
(Ez egy válasz 71makkmarci71 üzenetére (2026. 06. 15. hétfő 11:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 15. hétfő 11:44
Most értem ide? Egyébként az sem biztos hogy rád tartozik mikor hova megyek. Üdv
Most értem ide? Egyébként az sem biztos hogy rád tartozik mikor hova megyek. Üdv
(Ez egy válasz hatvanvolt üzenetére (2026. 06. 15. hétfő 11:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Gyalog mentél, hogy most értél oda 8 óra helyett?
(Ez egy válasz 71makkmarci71 üzenetére (2026. 06. 15. hétfő 10:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Most valaki a békási gloryban?














