Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2017. 06. 16. péntek 08:13  #3302
Törölt felhasználó (2076912)
Szombaton délután Dob utcában vagy a Gloryban párhoz csatlakoznék. Lenne kedve valakinek elkísérni?
2017. 06. 15. csütörtök 05:46  #3301
Törölt felhasználó (1536152)
Még vagy 100×ird már ki légyszi,hogy azt a lepra helyet látogatod violent
(Ez egy válasz rocco001 üzenetére (2017. 06. 07. szerda 08:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 07. szerda 08:01
Van kedve leugorni a Hegedűsbe egy jó.arkú srácnak akit lehetne "ápolni" ma reggel?
2017. 06. 14. szerda 20:18  #3300
hajozas2 hajozas2
Olyan párt vagy lányt keresnék akik szeretnének erotikus, akció közbeni fotókat, esetleg videót /HD/ készíteni magukról, hajón, a Dunán /Bp-Szentendrei-Duna ág/ de nem volt eddig ilyen lehetőségük. Csak ápolt és lehetőleg, önkritikával rendelkező emberkék írjanak.
Diszkréció biztosított, és elvárt!!
hajozas2@freemail.hu
2017. 06. 14. szerda 13:55  #3299
kőkemény kőkemény
Ma a Király utcai Sexmoziba párok -Lányok?????4-óráig bezárólag!!Én a Király utcában lakom úgyhogy 10-perc ott vagyok!!!A holnapi nap is jó ugyanebben az időben!!
2017. 06. 14. szerda 13:41  #3298
Törölt felhasználó (1317832)
Ma délután dob utcában pár vagy hölgy?
2017. 06. 14. szerda 01:07  #3297
rocco001 rocco001
Nagy buli volt ma a Hegedűsben, egészen zárásig. Kicsit megfiatalodott a hely, mármint ha a vendégkorosztályt nézem. Ennyi fiatal jó pasi..régen láttam már hasonlót.
2017. 06. 13. kedd 20:39  #3296
rocco001 rocco001
Van kedve leugorni a Hegedűsbe egy jó.arkú srácnak akit lehetne most "ápolni"?
2017. 06. 13. kedd 17:36  #3295
rocco001 rocco001
Van kedve leugorni a Hegedűsbe vagy a Dobba egy jó.arkú srácnak akit lehetne most "ápolni"?
2017. 06. 12. hétfő 17:38  #3294
rocco001 rocco001
Nem jön most fiatal, vagy középkorú jó.arkú srác a Hegedűsbe aki "ápolásra" szorul? Én már itt vagyok.
2017. 06. 12. hétfő 16:54  #3293
rocco001 rocco001
Van kedve leugorni a Hegedűsbe egy jó.arkú srácnak akit lehetne most "ápolni"?
2017. 06. 11. vasárnap 18:46  #3292
rocco001 rocco001
Nem jön most fiatal, vagy középkorú jó.arkú srác a Hegedűsbe aki "ápolásra" szorul? Én már itt vagyok.
2017. 06. 11. vasárnap 16:29  #3291
rocco001 rocco001
Van kedve leugorni a Hegedűsbe egy jó.arkú srácnak akit lehetne most "ápolni"?
2017. 06. 11. vasárnap 14:05  #3290
Törölt felhasználó (348401)
Sziasztok.40 éves Budapesti ápolt pasi vagyok.17/5-ős ápolt borotvált vastag farokkal.Szivesen lemennék egy szex moziba.Erre keresek hölgyeket,párokat.Ha valakit érdekel Irjatok üzenetet.
2017. 06. 10. szombat 16:20  #3289
rocco001 rocco001
Van kedve leugorni a Hegedűsbe egy jó.arkú srácnak akit lehetne most "ápolni"?
2017. 06. 10. szombat 12:00  #3288
magic28 magic28
Ma este Glory cafe. Ápolt pasikat keresek, na meg kíváncsi vagyok a meghirdetett spriccpartira is! smile
2017. 06. 09. péntek 13:09  #3287
rocco001 rocco001
Van kedve leugorni a Hegedűsbe egy jó.arkú srácnak akit lehetne most "ápolni"?
2017. 06. 09. péntek 08:32  #3286
rocco001 rocco001
Van kedve leugorni a Hegedűsbe egy jó.arkú srácnak akit lehetne ma délelőtt "ápolni"?
2017. 06. 08. csütörtök 16:53  #3285
rocco001 rocco001
Van kedve leugorni a Hegedűsbe egy jó.arkú srácnak akit lehetne most "ápolni"?
2017. 06. 08. csütörtök 06:47  #3284
Törölt felhasználó (735671)
Sziasztok ma delutan 2-3 ora dob u keresunk egy v ketto jo meretu pasit v part
2017. 06. 07. szerda 08:01  #3283
rocco001 rocco001
Van kedve leugorni a Hegedűsbe egy jó.arkú srácnak akit lehetne "ápolni" ma reggel?
/ 694