Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2017. 06. 06. kedd 16:04  #3282
rocco001 rocco001
Valaki a Hegedűsbe vagy a Dobba?
2017. 06. 06. kedd 14:39  #3281
rocco001 rocco001
Jó.arkú fiatal pasi Hegedűsbe?
2017. 06. 06. kedd 11:01  #3280
897 897
Sziasztok!
Diszkrét kapcsolatra keresek hölgyet, párt!
Házibarát lennék.
A távolság nem okoz gondot.
Üzeneteket privátba kérek.
Köszönettel
2017. 06. 06. kedd 09:47  #3279
rocco001 rocco001
Hegedűsbe fiatal srác? most valaki?
2017. 06. 06. kedd 07:48  #3278
rocco001 rocco001
Fiatal pasi mozizna ma reggel?
2017. 06. 06. kedd 06:44  #3277
rocco001 rocco001
Reggeli mozizás,?
2017. 06. 05. hétfő 19:00  #3276
rocco001 rocco001
Hegedűsbe készül ma valaki?
2017. 06. 04. vasárnap 17:28  #3275
Törölt felhasználó (935403)
Ma este el látogatnék szexmoziba, első alkalom lenne! Valaki tudna segíteni hogyan is működik? 20 éves bi srác vagyok!
2017. 06. 04. vasárnap 16:21  #3274
sexxx21 sexxx21
Sexy csinos pár igényes max 30ig párt lányt fiut keres reptérnél este felé vagy egyéb tali is lehet
2017. 06. 04. vasárnap 12:36  #3273
mark.kovacs mark.kovacs
Sziasztok! Ma valaki menne Dob utcába? (Párok, lányok)
2017. 06. 04. vasárnap 10:54  #3272
makkmarci71 makkmarci71
Most valaki ? Hegedüsbe?
2017. 06. 04. vasárnap 09:12  #3271
makkmarci71 makkmarci71
Valaki ma jönne velem moziba?
2017. 06. 03. szombat 15:56  #3270
extremfiu extremfiu
Ma 19 után dob utca valakik lányok párok?privit várok köszi
2017. 06. 02. péntek 07:40  #3269
rocco001 rocco001
Fiatal, jóf.rkú srác ma reggel 9-kor a Hegedűsben egy gyors mozira?
2017. 06. 01. csütörtök 16:21  #3268
magic28 magic28
Addig biztos maradok. smile
(Ez egy válasz lightsex üzenetére (2017. 06. 01. csütörtök 11:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 01. csütörtök 11:37
Mary!
Meddig leszel lent? Fél 9 körül még beleférek? smile
2017. 06. 01. csütörtök 14:48  #3267
Törölt felhasználó (840904)
ma valaki valamelyik moziba?
2017. 06. 01. csütörtök 11:37  #3266
lightsex lightsex
Mary!
Meddig leszel lent? Fél 9 körül még beleférek? smile
(Ez egy válasz magic28 üzenetére (2017. 06. 01. csütörtök 10:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 01. csütörtök 10:51
Ma 19 óra után Glory cafe! smile
2017. 06. 01. csütörtök 10:51  #3265
magic28 magic28
Ma 19 óra után Glory cafe! smile
2017. 06. 01. csütörtök 08:14  #3264
szexpartnert szexpartnert
Ma délelött megy valaki a király utcai szex moziba,
2017. 05. 31. szerda 12:22  #3263
kőkemény kőkemény
Várom a válaszotokat !Fél kettő körül ismét felnézek válaszra várva.
(Ez egy válasz kőkemény üzenetére (2017. 05. 31. szerda 11:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 31. szerda 11:57
Ma a Királyba,délután fél négyig bezárólag????Bármelyik hétköznapi nap jó lehet előre egyeztetve.
/ 694