Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2017. 04. 16. vasárnap 16:42  #3202
Törölt felhasználó (1360742)
Persze. A Glory Cafe Pesten.
(Ez egy válasz kalos paros üzenetére (2017. 04. 16. vasárnap 14:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 16. vasárnap 14:31
Van nyitva ma szexmozi?
2017. 04. 16. vasárnap 15:33  #3201
zsozs70 zsozs70
tudnátok mesélni erröl a sexmozirol?mi van ott mit lehet ott csinálni kik járnakoda
2017. 04. 16. vasárnap 15:14  #3200
magic28 magic28
Hétfőn megyek a Gloryba 19 után... Tojáskereső és locsoló buli lesz! Hozd a sriccnidet! smile nyes
2017. 04. 16. vasárnap 14:31  #3199
kalos paros kalos paros
Van nyitva ma szexmozi?
2017. 04. 15. szombat 16:11  #3198
Bagheera Bagheera
30 éves korig keresek egy helyes, izmos vagy vékony srácot közös hokira 22-ére Budapesten. Orál is érdekel. Legyen helyed. smile Privátban várok üzenetet.
2017. 04. 15. szombat 16:10  #3197
Bagheera Bagheera
30 éves korig keresek egy helyes, izmos vagy vékony srácot közös hokira 22-ére Budapesten. Orál is érdekel. Legyen helyed. smile Privátban várok üzenetet.
2017. 04. 15. szombat 15:31  #3196
határozott40 határozott40
Glory Cafe.A Dob utcába csak akkor, ha mindketten pasit kerestek.
(Ez egy válasz kalos paros üzenetére (2017. 04. 15. szombat 14:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 15. szombat 14:35
Ma megyunk szexmoziba ! Glory vagy Dob utca? Hol vannak tobben?
2017. 04. 15. szombat 14:35  #3195
kalos paros kalos paros
Ma megyunk szexmoziba ! Glory vagy Dob utca? Hol vannak tobben?
2017. 04. 15. szombat 11:07  #3194
Törölt felhasználó (1198662)
Ma szex moziba látogatáshoz keresünk párokat
2017. 04. 14. péntek 20:38  #3193
Törölt felhasználó (1198662)
Mára keresünk párt szexmozi látogatáshoz
2017. 04. 14. péntek 12:05  #3192
Törölt felhasználó (1267252)
Szívesen lenéznék gloryba ha valaki csatlakozna hozzám wink
2017. 04. 14. péntek 08:33  #3191
kapucsino kapucsino
Kilenc után lehet lenézünk.
(Ez egy válasz 82bumbi üzenetére (2017. 04. 13. csütörtök 10:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 13. csütörtök 10:00
Szombaton megy valaki a gloryba valamelyikbe?
2017. 04. 13. csütörtök 17:28  #3190
Törölt felhasználó (1606442)
Ma este glory? Csak párokkal szeretnénk találkozni!!!
2017. 04. 13. csütörtök 10:00  #3189
82bumbi 82bumbi
Szombaton megy valaki a gloryba valamelyikbe?
2017. 04. 12. szerda 17:01  #3188
magic28 magic28
Timike megy 19 óra körül, várd meg, érdemes! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 04. 12. szerda 14:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1360742)
2017. 04. 12. szerda 14:41
Ma Glory Caféban 17 órától párokkal, hölgyekkel ismerkednék... 40es,ápolt közgazdász, kellemes mérettel (20/5cm)
2017. 04. 12. szerda 14:41  #3187
Törölt felhasználó (1360742)
Ma Glory Caféban 17 órától párokkal, hölgyekkel ismerkednék... 40es,ápolt közgazdász, kellemes mérettel (20/5cm)
2017. 04. 12. szerda 11:51  #3186
szme szme
Sziasztok! Ma délután 2-4 körül a Dob utcában szívesen moziznék valakivel, közben kivernénk. Írjon, ha valakit érdekel...
2017. 04. 11. kedd 13:18  #3185
magic28 magic28
Kedden 19 órától Glory.... smile
2017. 04. 11. kedd 11:55  #3184
rocco001 rocco001
a királyban most jó a felhozatal
2017. 04. 10. hétfő 14:51  #3183
kőkemény kőkemény
Holnap ???Dob utca???2-és 3-rom óra között??
(Ez egy válasz DögösBögyös üzenetére (2017. 04. 09. vasárnap 09:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 09. vasárnap 09:26
Sziasztok! Keresünk partnert/partnereket akik voltak már a Gloryban és elkísérnének minket, hogy jól szórakozzunk együtt! wink
Privát üzenetben várjuk a jelentkezéseket!
/ 694