Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2017. 04. 09. vasárnap 07:19  #3181
rozsahegyi rozsahegyi
A Király utcai nyitva van,Ha mentek kiírod?
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 04. 09. vasárnap 01:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1462632)
2017. 04. 09. vasárnap 01:09
A Glory vasárnap nyitva van?
Vagy a Dob utca?
2017. 04. 09. vasárnap 01:09  #3180
Törölt felhasználó (1462632)
A Glory vasárnap nyitva van?
Vagy a Dob utca?
2017. 04. 06. csütörtök 18:38  #3179
tomy30 tomy30
wave glory
(Ez egy válasz privigg üzenetére (2017. 04. 05. szerda 20:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 05. szerda 20:34
Sziasztok!

Holnapi nap folyamán, lehet számítani valakire bármelyik moziban is?
2017. 04. 06. csütörtök 14:36  #3178
kőkemény kőkemény
40-perc múlva a Király Utcai Szex moziban vagyok!!Másfél órát lenn leszek!!!Jöttök???
(Ez egy válasz privigg üzenetére (2017. 04. 05. szerda 20:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 05. szerda 20:34
Sziasztok!

Holnapi nap folyamán, lehet számítani valakire bármelyik moziban is?
2017. 04. 05. szerda 20:34  #3177
privigg privigg
Sziasztok!

Holnapi nap folyamán, lehet számítani valakire bármelyik moziban is?
2017. 04. 02. vasárnap 23:23  #3176
Törölt felhasználó (1616512)
Sziasztok
Holnapra hölgyet vagy párt keresek szexmozira,irj privátba
2017. 04. 02. vasárnap 22:47  #3175
magic28 magic28
Szia.
Nyaralni voltunk, de hétfőn 19 órára megyek egy kis Gang-Bang-re a Gloryba. smile
(Ez egy válasz lightsex üzenetére (2017. 03. 29. szerda 19:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 03. 29. szerda 19:56
Magic28!
Te/ti valamikor leszel/tek lent? smile
2017. 04. 02. vasárnap 16:26  #3174
rocco001 rocco001
A Királyból jövök. Kong az ürességtől.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 04. 02. vasárnap 15:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (885995)
2017. 04. 02. vasárnap 15:02
Ma este fel 7 - 7 korul lenezunk a baratnommel a Kiraly utcai moziba.
Vagy tudtok masikat, ami ilyenkor nyitvavan? Sok kemeny farokra szamit a kisholgy... smile
2017. 04. 02. vasárnap 15:02  #3173
Törölt felhasználó (885995)
Ma este fel 7 - 7 korul lenezunk a baratnommel a Kiraly utcai moziba.
Vagy tudtok masikat, ami ilyenkor nyitvavan? Sok kemeny farokra szamit a kisholgy... smile
2017. 04. 01. szombat 11:07  #3172
Törölt felhasználó (911173)
Igényes, jóképűnek mondott 30 éves férfiként kedves, ápolt párt kényeztetnék orálisan Budapesten és környékén
2017. 03. 31. péntek 18:09  #3171
rocco001 rocco001
2017. 03. 31. péntek 18:05  #3170
rocco001 rocco001
hány éves vagy?
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 31. péntek 18:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1317832)
2017. 03. 31. péntek 18:03
Igen
2017. 03. 31. péntek 18:03  #3169
Törölt felhasználó (1317832)
2017. 03. 31. péntek 18:00  #3168
rocco001 rocco001
Te már ott vagy?
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 31. péntek 17:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1317832)
2017. 03. 31. péntek 17:47
Ma dob utca. Holgy vagy par tervez esetleg jonni?
2017. 03. 31. péntek 17:47  #3167
Törölt felhasználó (1317832)
Ma dob utca. Holgy vagy par tervez esetleg jonni?
2017. 03. 30. csütörtök 18:56  #3166
rocco001 rocco001
Holnap napközben valaki a Királyba?
2017. 03. 30. csütörtök 18:37  #3165
Bencus26 Bencus26
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy érdemes-e mostanság Moziba beülni-e egy HETERO fiatal férfiúnak?

Illetve privátba szívesen fogadok élményeket/tapasztalatokat a "mozizásról" ugyanis még sosem volt benne részem, de nagyon izgat a dolog.

Előre is köszönöm smile
2017. 03. 30. csütörtök 07:40  #3164
Törölt felhasználó (1142092)
Ma megyek az új cafe-ba du. 16 óra után.
2017. 03. 29. szerda 19:56  #3163
lightsex lightsex
Magic28!
Te/ti valamikor leszel/tek lent? smile
2017. 03. 26. vasárnap 14:19  #3162
Törölt felhasználó (348401)
Sziasztok.40 éves Budapesti ápolt pasi vagyok,vastag farokkal.Szivesen lenézték valamelyik szex moziba egy hölgy vagy pár kíséretében.Irjatok üzit.Köszi
/ 694