Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2017. 03. 25. szombat 13:22  #3159
tobbesminosegien tobbesminosegien
Sziasztok!

Jönne ma pár a Gloryba?
Akár akcióra, akár csak néző lennék, élveznék Előttetek... smile
2017. 03. 24. péntek 15:11  #3158
rocco001 rocco001
A mai délután a Királyban tényleg király volt. Felébredtek a téli álmukból a fiatal nagyfarkú srácok. Annyian voltunk, mint a piacon, ilyen sok jó pasit egyszerre már régen láttam egy helyen.
2017. 03. 24. péntek 00:37  #3157
Törölt felhasználó (924068)
Sziasztok, ma, péntek este készül valaki a Gloryba?
2017. 03. 23. csütörtök 14:49  #3156
rocco001 rocco001
Szia! Holnap Király? Mesélj valamit magadról...
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 23. csütörtök 11:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (940280)
2017. 03. 23. csütörtök 11:33
Sziasztok!
Megy ma valaki moziba Király utca Dob?
Én bi uni.
2017. 03. 23. csütörtök 11:33  #3155
Törölt felhasználó (940280)
Sziasztok!
Megy ma valaki moziba Király utca Dob?
Én bi uni.
2017. 03. 22. szerda 18:14  #3154
rocco001 rocco001
Holnap délelőtt van kedve valakinek mozizni?
2017. 03. 22. szerda 17:53  #3153
Törölt felhasználó (793033)
Nyíregyházán van szexmozi?
2017. 03. 22. szerda 11:06  #3152
Törölt felhasználó (1616512)
Szia
Én benne lennék,ma szabad vagyok,irtam üzibe
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 21. kedd 17:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (348401)
2017. 03. 21. kedd 17:18
Sziasztok.40 éves Budapesti ápolt pasi vagyok,vastag farokkal.Szivesen lenézték valamelyik szex moziba egy hölgy vagy pár kíséretében.Irjatok üzit.Köszi
2017. 03. 22. szerda 10:45  #3151
Törölt felhasználó (348401)
Szia.Sajnos ma nem jó,dolgozok.De máskor nagyon szivesen.Jo lenne találkozni veletek.
(Ez egy válasz magic28 üzenetére (2017. 03. 22. szerda 10:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 03. 22. szerda 10:14
Gyere ma 19 óra körül a Gloryba.
2017. 03. 22. szerda 10:28  #3150
Törölt felhasználó (1616512)
Páral vagy hölgyel mennék ma szexmoziba
2017. 03. 22. szerda 10:14  #3149
magic28 magic28
Gyere ma 19 óra körül a Gloryba.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 21. kedd 17:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (348401)
2017. 03. 21. kedd 17:18
Sziasztok.40 éves Budapesti ápolt pasi vagyok,vastag farokkal.Szivesen lenézték valamelyik szex moziba egy hölgy vagy pár kíséretében.Irjatok üzit.Köszi
2017. 03. 21. kedd 17:18  #3148
Törölt felhasználó (348401)
Sziasztok.40 éves Budapesti ápolt pasi vagyok,vastag farokkal.Szivesen lenézték valamelyik szex moziba egy hölgy vagy pár kíséretében.Irjatok üzit.Köszi
2017. 03. 21. kedd 11:19  #3147
rocco001 rocco001
Valaki moziba most?
2017. 03. 20. hétfő 08:07  #3146
rocco001 rocco001
Valaki készül délelőtt a Király utcai moziba?
2017. 03. 19. vasárnap 11:09  #3145
pasika1981 pasika1981
ISZONYATOSAN IMADOK SZOPNI ES TUDOK IS ALLITOLAG! en ha befizetsz
(Ez egy válasz LickIt üzenetére (2017. 03. 18. szombat 13:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 03. 18. szombat 13:55
Sziasztok
Ma este lesz valami a Dob utcai moziban? Vagy ott mindig van? Fiatal szingli hetero pasiként érdemes bemenni?
2017. 03. 18. szombat 13:55  #3144
LickIt LickIt
Sziasztok
Ma este lesz valami a Dob utcai moziban? Vagy ott mindig van? Fiatal szingli hetero pasiként érdemes bemenni?
2017. 03. 17. péntek 16:54  #3143
Törölt felhasználó (1473422)
Sziasztok!
Megy ma valaki gloryba, 19:00 körül?
2017. 03. 15. szerda 22:04  #3142
Törölt felhasználó (1613112)
Sziasztok nekem az a vágyam hogy hp pár kényesztesen engem sajnos utazni nem igazán tudok én gyöngyösi vagyok .csak ojanok keresenek akik komojan is gondoják köszönöm.privát leveleket várok
2017. 03. 15. szerda 13:05  #3141
extremfiu extremfiu
én lenézek smile
2017. 03. 14. kedd 13:19  #3140
Törölt felhasználó (1317832)
Ma hölgyek, párok Gloryba? Holnap lehet pihenni smile
/ 693