Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2024. 02. 21. szerda 15:09  #144
Felhőék Felhőék
Ez nem Esztergomban volt, és egy felvidéki házaspár. Nekem is ilyen élményeim vannak wink jó régen volt… 6-8 éve vagy régebben.
(Ez egy válasz grimthereaper üzenetére (2024. 02. 21. szerda 13:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 21. szerda 13:10
Réges rég történt, egy párral találkoztam. A férj vezetett, mig mi a feleségével a hátsó ülésen eljátszottunk egymással.
Amennyire tudtam figyelni, a tükörből folyamatosan nézett minket, amig mentünk.
Aztán megálltunk egy földúton és a cuckoldból aktiv hármas lett. De innentől már offtopic a történet wink
Jó buli lenne újra egy ilyet átélni egyszer...
2024. 02. 21. szerda 14:54  #143
bp.domperignon bp.domperignon
Szerintem én többször is kocsikáztam velük. smile
(Ez egy válasz grimthereaper üzenetére (2024. 02. 21. szerda 13:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 21. szerda 13:10
Réges rég történt, egy párral találkoztam. A férj vezetett, mig mi a feleségével a hátsó ülésen eljátszottunk egymással.
Amennyire tudtam figyelni, a tükörből folyamatosan nézett minket, amig mentünk.
Aztán megálltunk egy földúton és a cuckoldból aktiv hármas lett. De innentől már offtopic a történet wink
Jó buli lenne újra egy ilyet átélni egyszer...
2024. 02. 21. szerda 13:10  #142
grimthereaper grimthereaper
Réges rég történt, egy párral találkoztam. A férj vezetett, mig mi a feleségével a hátsó ülésen eljátszottunk egymással.
Amennyire tudtam figyelni, a tükörből folyamatosan nézett minket, amig mentünk.
Aztán megálltunk egy földúton és a cuckoldból aktiv hármas lett. De innentől már offtopic a történet wink
Jó buli lenne újra egy ilyet átélni egyszer...
2024. 02. 21. szerda 10:53  #141
lanybsx lanybsx
néha kell ilyen is ( fórum címéhez igazítva ) - nálunk is előfordul smile és tök izgis smile
2023. 04. 21. péntek 09:15  #140
Lingamos Lingamos
Izgalmas tud lenni, főleg amikor mondjuk egy bevásárlóközpont parkolójában történik. De a legizgalmasabb az volt amikor más vitte el a páromat kocsikázni. vigyor2
2023. 04. 21. péntek 08:25  #139
dogging33 dogging33
Valakinek mostanában új sztorija ?
Szex a hátsó ülésen? worship
2022. 05. 07. szombat 06:08  #138
Törölt felhasználó (4661907)
Szuper lehetett
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 04. 27. szerda 07:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4655826)
2022. 04. 27. szerda 07:26
Miután találtunk pasit harmadiknak,pár nap beszélgetés után összefutottunk vele ,nem nyílvános helyen.
Kicsit felizgattam a párom a hátsó ülésen,utána csere.
Srác nyalta melleit,punciját is,párom meg verte a farkát.
Terepfelmérés volt.
Persze hármast nálunk hamar össze is hoztuk..
Szuper volt...
2022. 05. 07. szombat 06:07  #137
Törölt felhasználó (4661907)
Azert vezetes kozben ne mar , nagyon baleseti dolog lehet, es magatokat es masokat is veszelyeztet, kozuton semmikepp. Inkabb alljatok meg es ugy
2022. 04. 27. szerda 07:26  #136
Törölt felhasználó (4655826)
Miután találtunk pasit harmadiknak,pár nap beszélgetés után összefutottunk vele ,nem nyílvános helyen.
Kicsit felizgattam a párom a hátsó ülésen,utána csere.
Srác nyalta melleit,punciját is,párom meg verte a farkát.
Terepfelmérés volt.
Persze hármast nálunk hamar össze is hoztuk..
Szuper volt...
2022. 04. 26. kedd 14:32  #135
Törölt felhasználó (4622722)
Az első éles cuckold élményünk a hátsó ülésen történt. Elsőnek taliztunk a sráccal akkor hátra ült a srác mellé le vetkőzött felülről srác fogdosta kicsit és egyszer be kapta a farkát de ott ki is merült a találkozó. Rá 2 hétre már rendesen cumizta a srácot a hátsó ülésen és utána jól meg is dugta a srác.
2022. 04. 24. vasárnap 11:39  #134
gymsm gymsm
Szeretjük vagy kint valahol megállni és a hátsó ülésen motorháztetőn . Izgató hogy bárki meglárhat.
2022. 04. 22. péntek 13:15  #133
Törölt felhasználó (4661907)
néha be-beesik egy ilyen kaland smile jó dolog smile csak úgy hirtelen " felindulásból " smile
2022. 04. 22. péntek 12:48  #132
kandurmarci kandurmarci
Régen történt, de emlékezetes maradt. A Duna-parton, este, a város fényeiben lehetett azért szépen látni, az akkori csajom, akivel akkoriban kizárólag szex ügyben találkozgattunk, vittem haza a férjéhez, összenéztünk, na még egy ráadást, félre álltunk egy fás, parkos helyen, átültünk a hátsó ülésre, némi cumizás, puncinyalás után ő hanyattfeküdt, klasszikus póz, én rajta, ment a dugattyú, nyilván az autó is mozoghatott szépen, keféltünk egy jót, nagyon jó, szűk pinája volt, szorította rendesen a farkamat. Miután beleélveztem, de még ott voltam rajta, pihegtem még a lövés után, amikor megszólalt, azt mondja, na, most ment el a pasi. Miféle pasi, kérdezem. Itt volt egy kukkoló, végignézte az egészet, nem láthattad, de én végig rá néztem, itt volt a feje egészen közel az enyémhez, csak kívül, az üvegen kívül, nyilván ő is kiverte közben magának, az volt az érzésem, mintha úgy mozgott volna, mondta. Én akkor hirtelen köpni, nyelni nem tudtam, fölhúztam a nadrágomat, kiléptem az autóból, de már nem láttam senki. Lehet hogy ott volt a pasi valamelyik fa mögé bújva, nem tudom. Izgalmas lett volna, ha a csajom letekerte volna az ablakot és cumizott volna egy jót, vagy akár kinyitotta volna a kocsi ajtaját, nem tette, csak élvezkedett egy másik férfi közelségén.
2022. 04. 22. péntek 10:48  #131
Rendes ember Rendes ember
Hú ha rá gondolok régen a feleségemmel rengeteget csináltuk kocsiba , a első üléseket hátra engedtük és már ment is a szex kint a határba le állva mellék útra . Egyszer emlékszem rá valaki végig nézte amit csinálunk mikor észre vette hogy lássuk elszaladt nyes
2022. 04. 22. péntek 01:44  #130
Lingamos Lingamos
Többször előfordult. De volt,hogy a feleségem más pasival is a hátsó ülésen szexelt. Sajnos nem volam ott.
2022. 04. 18. hétfő 21:34  #129
edmonddantes edmonddantes
Hölgy imerősöm megkért, hogy vigyem el terepjáróval fel a hegyre rossz utakon .Pár perc autózás után közölte, hogy nincs szoknya alatt bugyi ,mivel nagyon meleg van. Hát nekem is melegem lett. Félre is álltam egy fás bokros részen . A hátsó bőrülés ideális magasság volt . A kis hölgyet nem nagyon kellett noszogatni. Hanyatt is feküdt lábait fel húzta az ég felé ,nagy terpeszben. A finom barack illatú frissen borotvált kis punci már tocsogott is a kéjnedvtől. Jól kinyaltam élvezésig . Utánna szeretkeztünk , nagyokat élveztünk, jól beizzadtunk a bőrülésen, de nagyon jó volt mindkettőnknek. Nagyon szerette a spermám ízét az utolsó cseppig , ennek meg kimondottan örültem crazya .Titkos kapcsolat volt , fél évig tartott , de sajnos végeszakadt . Azóta is kőkemény vagyok ha rá gondolok.
2022. 04. 18. hétfő 15:54  #128
Törölt felhasználó (4350822)
Az egyik barátommal volt egy közös hölgy ismerősünk. Többször vittük közösen kocsikázni, majd beültünk hátra ahol vagy kiverte, vagy cumizott. Mikor mit kívánt a hölgy. Szép emlékek nyes
2022. 04. 18. hétfő 14:18  #127
Törölt felhasználó (895053)
Régi, tinédzser-kori barátnőmmel összetalálkoztunk, gondoltam elbűvölöm őt és szeretkezünk nagyokat megint.

Vittem őt szinházba, moziba, étterembe, koncertre... örül neki, de semmi szex. confused .... Elmentünk kirándulni a Balaton felvidékre, egyszer csak:

-Húzodj félre! Most akarom a kocsiban, mint régen.- úgy is lett. circling
2019. 09. 15. vasárnap 15:25  #126
Keressetek35 Keressetek35
Egyszer volt benne részem.Nagyon izgalmas volt ,főleg hogy a férj is nézte miközben szopattam a feleségét.Nagy élmény!
2019. 09. 15. vasárnap 11:40  #125
Tigris74 Tigris74 VIP
Van erre alkalmas, tágas, hat fotellel szerelt autónk, hátul olyan fóliával, hogy a Blahán is dughatsz ha találsz parkolóhelyet. Nemrég végigdugták Budapestet barátaink a hátsó ülésen, a zenét sem hallottam. Egyik másik piros lámpánál nagy pislogás volt, szomszéd autókból miért jár úgy az autó hátulja. smile
(Ez egy válasz Detti Love üzenetére (2019. 07. 11. csütörtök 23:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 07. 11. csütörtök 23:39
Mi tökélyre fejlesztettük az autós szexet. Imádom és gyakran csináljuk ha van szűk fél óránk, óránk az autó hátsó ülésén esünk egymásnak.
/ 9