Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Parkoló, bevásárlóközpont, a természet lágy öle, színházi páholy , közlekedési eszközök, stb...
Szexeltél már így? Izgalmas volt? Oszd meg velünk élményeidet!

Nem társkereső! IMindenféle időpont és helyszín egyeztetést csak priviben, ezért a felajánlkozó bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!

Az eddigi hozzászólások

2004. 10. 09. szombat 11:05  #18
Nóci Nóci
És nem akart beszállni? nyes crazya
2004. 10. 09. szombat 10:21  #17
Nóci Nóci
Majd a 30 adikai bulin bepótolod,eléggé nyilvános hely lesz szerintem mf2 nyes
2004. 10. 06. szerda 23:02  #16
Skandy Skandy
Felejthetetlen élmény volt néhány éve a párommal, a Balaton vizén egy gumicsónakban ringatózva átadni magunkat a szex és a nap nyújtotta élvezeteknek.
A pancsolóktól kicsit távolabb "lehorgonyozva" váltogattuk meztelenül a napozást, fürdőzést, szeretkezést.
Időnként akadt egy-egy kiváncsi vitorlás, amit közelebb "sodort a szél".
Merem ajánlani mindenkinek. Egy 3-4 méteres gumicsónak a lehetőségek tárháza. Kiváló helyszíne lehet a testi örömöknek! A hab a tortán, hogy közben még a nap is simogat.
2004. 10. 06. szerda 09:27  #15
eros007 eros007 VIP
Én beválalnám
(Ez egy válasz X üzenetére (2004. 10. 05. kedd 05:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (68726)
2004. 10. 05. kedd 05:18
Engem izgat a lebukás veszélye,egy korábbi pasimmal gyakran basztunk olyan nyilvános helyeken, ahol megláthattak.Az már neki sem fért bele, hogy egy lakótelepi ablakban úgy dugjon meg, hogy én kihajolok, ő hátulról beteszi, és őbelőle nem is látszik semmi.Imádtam volna!!!!!!
2004. 10. 06. szerda 02:15  #14
Crazy-Baby Crazy-Baby
Én szeretkeztem már nyilvános helyen......pl: mikor az exemmel pecázni violtunk a Dunán.....és kedvet kaptunk hozzáááá.......nem érdekelt minket hogy a tesojáéék meg egy páran lehet megláthatnak minket!
Volt a réten vagy hogy mondjam :)))......fél méteres fűűűűű ...és az azért egy picit eltakart bennünket.......lebukni nem buktunk.......de szupi volt!
Puszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
2004. 10. 05. kedd 05:18  #13
Törölt felhasználó (68726)
Engem izgat a lebukás veszélye,egy korábbi pasimmal gyakran basztunk olyan nyilvános helyeken, ahol megláthattak.Az már neki sem fért bele, hogy egy lakótelepi ablakban úgy dugjon meg, hogy én kihajolok, ő hátulról beteszi, és őbelőle nem is látszik semmi.Imádtam volna!!!!!!
2004. 10. 02. szombat 12:39  #12
Törölt felhasználó (3)
igencsak izgató zud lenni, ha fenn áll annak a veszéje hogy meglátank, az utolsó ilyen élményem egy lekópark parkolója volt, pizzafutárként dolgozom, az utolsó kivitt pizza után.
Bár amikor egy kisseb szórakozóhelyen dolgoztam pultosként, megesett, hogy elfelejtettük bezárni az ajtót és ránknyitott egy uriember a következő kérédsel:Van még kiszolgálás, vagy már zárunk?
2004. 09. 30. csütörtök 17:16  #11
brad123 brad123
sziasztok!!
nem semmi amiket írtatok . Lehet hogy kiprobálom egyet-kettőt, de a barátnőm nekem is gondoskodott kellemes pillanatokról. Volt hogy a mozifilm elég unalmas volt és ugy gondolta hogy az a pár ember nem zavarja és hát ajkaival vette igénybe hím testrészemet, de ugyan ezt gondolta a West end City tetején a parkban. Konkrét akció csak a balcsiban volt tavaly nyáron füredi strand közepén derékig érő vizben és körülöttnük csak uszkáltak az emberek az nagyon komoly volt. Várom azért ötleteiteket
2004. 09. 29. szerda 08:49  #10
Törölt felhasználó (14)
Ha egy Cicus meleg nyelve kényeztetné, biztosan kihúzná magát! De ha nem akkor jöhet a cicus meleg vacka... finom wow1 worship
2004. 09. 29. szerda 08:20  #9
Nóci Nóci VIP
Ilyen hidegben nyilvános helyen nem menne össze a kukitok fiuk?mármint nyitott helyen nyes finom
2004. 09. 28. kedd 09:04  #8
Nóci Nóci VIP
Hát nekem sok extrém nyilvános hely még nem volt mert valahogy nem vonz egy lift vagy egy lépcsőház..nemtudom mást ez biztos felizgat egy kényelmetlen korlátvagy lépcsőfok nyes meg ha a párom irodában dolgozna akkor biztos nekem is szerepelne a felsorolásomban nyes ,nos volt már margit sziget,egy gyógyfürdő kabinja,látom tom te is szereted smile meg autó ,végülis nyilvános helyen parkolt smile
2004. 09. 28. kedd 09:01  #7
Nóci Nóci VIP
És közben a könyvelési anyag szerteszét szórodott nyes
2004. 09. 28. kedd 09:00  #6
jojo jojo
bocs, ajtóm
2004. 09. 28. kedd 08:59  #5
jojo jojo
A párommal mi az irodámban csináltuk az íróasztalon, a fotelben, miközben az ejtóm nem volt bezárva. ngayon izgalmas volt.
2004. 09. 28. kedd 06:16  #4
lótusvirág lótusvirág
Na de fiúk! Mi ez a nagy álmodozás? crazya vigyor2
2004. 09. 22. szerda 12:16  #3
flori flori
Hát igen, a régi szép emlékek. Csináltuk a barátnőmmel az egyik HÉV.végállomásnál a kocsiban este, meg a Gellérthegyen 1 fa alatt, a suli wc nekünk is megvolt, de ami talán a legizgalmasabb volt, az idén nyáron a versaillesi kastélykertben. Amint megláttunk 1 fás-bokros részt, s egymásra néztünk, tudtuk, h mit kell tennünk. Ja, és majdnem kihagytam a Westend moziját. Csak mi ketten voltunk, de így sem volt rossz:)
2004. 09. 22. szerda 02:19  #2
Sirattka Sirattka
Mi nagyon szeretjük nyílvános helyen csinálni. A lebukás veszély izgató. Csináltuk már távolsági buszon is a hátsó ülésen.Tökjó volt. Parkban fényes nappal. Játszótéren este. Egyszer a West End City Center éttermi részén a nejem kigombolta a miniszoknyáját ( csak négy patent fogta össze) és kihajtotta magamellé a padra. Nem volt rajta bugyi. Beujjaztam neki de annyira fel volt már húzva, hogy kb félperc után totál elspriccelt. Csupa nedv lett minden az asztal alatt és a pad egy része is. Amikor magához tért összekapcsolta a szoknyáját és elballagtunk. Nem tudom hányan látták, nem voltak már sokan, de baromi jó volt.
2004. 09. 16. csütörtök 13:44  #1
Törölt felhasználó (7674) VIP
Én egyszer csináltam vonat fülkében, ahol persze csak ketten voltunk a párommal, de a kalauz vagy bármelyik utas bármikor ránknyithatott volna.
Nagyon élveztük mind a ketten, szerintem nagyon izgató az ilyen szitu.
És persze meg volt a standard kollégiumi élmény is amikor úgy szeretkezel valakival, hogy közben alszanak a többiek...
/ 122