Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

2022. 04. 12. kedd 04:49  #46130
Privát Masszőr Privát Masszőr
wave
2022. 04. 11. hétfő 19:09  #46129
LeonKatja LeonKatja
Haliho ♡♡♡
Köszi srácok, pazarszép idő van!
Puszik ♥︎
2022. 04. 11. hétfő 17:02  #46128
CrazyBear CrazyBear
Üdv!
Az...igazi hétfő volt a mai,de seráfütty,rövid hét,oszt mehetünk locsolni is wink nyes
2022. 04. 11. hétfő 15:11  #46127
geza36 geza36
qva hétfő.....kv bekészítve...
2022. 04. 10. vasárnap 10:27  #46126
geza36 geza36
jó Napot! Asszem ma is a forrócsokinak van az ideje.... főztem jó krémeset !!! Szépet Nektek...
2022. 04. 10. vasárnap 08:31  #46125
CrazyBear CrazyBear
Remek reggelt!
Nem csúfkodom tangaban,fáznék is,meg van az embereknek elég bajuk is,nem tetőzném a valagbavágós tangás látványos látványommal nyes
Jó idő csinálás szerintem sikerült,csak helyileg mehetett máshová vigyor3
Cserébe én is felajánlom Katjának fázás ellen a medve bőrömet, természetesen úgy ha benne hagyunk engem vigyor2
2022. 04. 10. vasárnap 06:02  #46124
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Sütöttem mákos és diós kiflit a reggeli kávé mellé. Meg forró tea és pokróc... brrrr#befagyóshátsómareggelis-ikon
Szia itthon Katja! Ez a jóidőcsinálás kicsit gyengén sikerült, de neked mindíg tudok egy meleg helyet biztosítani az ölemben, ha fáznál! És ha nem finom
Crazy felvetted a kocsimosós tangádat is? nyes Indul a strand szezon?
Irígykedem kicsit Géza... a héten is kimaradt a szauna nekünk, de talán a következőn belefér.
2022. 04. 09. szombat 10:58  #46123
CrazyBear CrazyBear
Üdvözlet !
Legszívesebben visszabújnék én is,ilyen időben max vizilabdázni lehet.
Én épp kocsit mosok,kiálltam a garázsból,oszt jól van nyes
2022. 04. 09. szombat 10:49  #46122
geza36 geza36
??? mindenki alszik???akkor vissza fekszem én is....
2022. 04. 08. péntek 10:59  #46121
geza36 geza36
jó idő lesz ma az biztos!! Este a szaunában..... végre hétvége.... KV tea bekészítve...
2022. 04. 07. csütörtök 16:23  #46120
CrazyBear CrazyBear
Sziasztok! wave
Valóban,nekem is úgy tűnik,hogy mióta megpiszkáltuk az órát,sokkal gyorsabb nyes
Röpködnek a napok hogy csak na!Már csak az időjárást kellene beállítani,főleg azért kaphatná össze magát,mert Katjának jó időt ígértem vigyor5
2022. 04. 07. csütörtök 14:25  #46119
geza36 geza36
nyes azt is mondhatnám amit a Hófehérke momdott a hét törpe után.... ez a hét is gyorsan elment... kv tea bekészítve.... wave
2022. 04. 05. kedd 21:16  #46118
geza36 geza36
sziasztok!! Végre holnap szerda... kis lazulás a tél-nyár tavasz vagy tudja a faxom milyen időszak van éppen....'1 biztos gumi lerendezve... nyes nyár indul nyes kv asszem kellett volna... de majd csak reggel korán iszom inkább....
2022. 04. 04. hétfő 21:45  #46117
CrazyBear CrazyBear
Szia szívecskés csajszi!
Megteszünk mindent,Holle anyót addig feltartóztatom,a hideget meg elküldöm melegebb éghajlatra nyes vigyor2
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2022. 04. 04. hétfő 18:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 04. 04. hétfő 18:23
Sziasztok ♡♡♡
Na, csak gyorsan csináljatok tavaszt, mert megyünk haza, és jóidő kellene nyes
2022. 04. 04. hétfő 18:23  #46116
LeonKatja LeonKatja
Sziasztok ♡♡♡
Na, csak gyorsan csináljatok tavaszt, mert megyünk haza, és jóidő kellene nyes
2022. 04. 04. hétfő 15:57  #46115
CrazyBear CrazyBear
Napot!
Ma sem volt jobb idő,de a lazulás elmaradt vigyor3
Valami nem oké,tavasz van vagy nem?No,kezdjük elölről a tavaszcsinálást,fussunk neki mégegyszer nyes
2022. 04. 04. hétfő 06:01  #46114
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Inkább lazulás volt. Túl is lazultam nyes Mondjuk a hó sokat segített a döntésben worship
Hétindító kávé duplán egy kis csokival, talán így kevésbé fog fájni.
Szép napot wave
2022. 04. 03. vasárnap 15:59  #46113
Tetasi Tetasi
Sziasztok mindenkinek hallihó a nappaliban
Igy hogy ma itt a hét utolsó napja vaduljunk egy kicsit buck
https://www.youtube.com/watch?v=UJ6pLKlU-8Q
2022. 04. 03. vasárnap 12:42  #46112
geza36 geza36
JÓ Napot!!Még fel sem ébredtem... és megint itt a qva Hétfő....Kv- bekészítve...
2022. 04. 03. vasárnap 08:35  #46111
öcsyke öcsyke
Mi is szánkóval megyünk szavazni a jóidőre nyes
Ma sem kerti madárcsicsergős a program. Inkább ágyban maradós, szexelős filmezős wink
(Ez egy válasz CrazyBear üzenetére (2022. 04. 03. vasárnap 08:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 04. 03. vasárnap 08:09
Kellemes jó reggelt!
Hát itt most.....havazik??
Nemá..sapka,sál,és ne aludjatok kint ejnye1 nyes
/ 2454