Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

2022. 04. 03. vasárnap 08:09  #46110
CrazyBear CrazyBear
Kellemes jó reggelt!
Hát itt most.....havazik??
Nemá..sapka,sál,és ne aludjatok kint ejnye1 nyes
2022. 04. 01. péntek 19:49  #46109
Tetasi Tetasi
Sziasztok
Ebben a vacak időben bekukk legyen jó a hétvégéje mindenkinek
https://www.youtube.com/watch?v=7zxMIv9kQc4
2022. 04. 01. péntek 06:22  #46108
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Valóban hosszú lesz a hétvége a négy fal közt, hacsak nem áll el az eső holnapig nyes
Minden esetre kávé van, bor is sör is akad. Addig míg kiderül dolgozást imitálunk nyes
Szép napot!
2022. 03. 31. csütörtök 18:12  #46107
CrazyBear CrazyBear
Üdvözlet!
Hajrá Géza!Hamarosan csatlakozunk a hétvégéjét mi is
2022. 03. 31. csütörtök 15:17  #46106
geza36 geza36
JÓ napot!!Ezennel megnyitom a hosszúhétvégét!!Kv-t azért még bekészítem!!!
2022. 03. 31. csütörtök 05:53  #46105
öcsyke öcsyke
Jó reggelt, jó kávét! Ma végre lehet ének az esőben, már nagyon kellett. Már nem az énekem természetesen nyes Azért már pénzt is kínáltak, hogy ne folytassam nyes
Szép napot wave
2022. 03. 30. szerda 18:40  #46104
CrazyBear CrazyBear
Remek napot!
Felezős nap,kikpipálva eljen
Csákány +lapát stb sokat mozgott a kezemben,fiatal csókaként,meló mellett egy kis fizu kiegészítés gyanánt vállaltam mindenféle földmunkákat is.Pont ezért nem hiányzik nyes
Viszont a #széplányfenék!No azt nem tudom megunni vigyor2
2022. 03. 30. szerda 06:28  #46103
geza36 geza36
jó reggelt!! Végre hétközepe van..... este egy kis forróság .. . kv lefőzve... kellet ma reggel nekem is... :d Szépeket Nektek mára !!!
2022. 03. 30. szerda 05:43  #46102
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Kávé, tea szerencse süti az asztalon!
Nem olyan vészes az a munka, sőt nekem kifejezetten hiányozna is ha nem mozgatna át nyes Nem kell kondi terembe járni utánna. Egyébként a héten nem építek se kályhát se kéményt, úgyhogy szinte pihenős a hét!
Szép napot, ne felejtsétek el megsimogatni a széplányok fenekét, szeretik ám! wave
2022. 03. 29. kedd 15:53  #46101
CrazyBear CrazyBear
Jó napot!
Tea sem rossz nyes
Valami csakanyrol meg lapátról volt szó, inkább elbújtam,azzal dolgozni kell nyes
2022. 03. 29. kedd 14:39  #46100
geza36 geza36
Jó napot!!Mindenki megsült ebben a hőségben?? nyes teát csináltam inkább nyes
2022. 03. 28. hétfő 08:37  #46099
geza36 geza36
Jó reggelt !!!meg ittam a kv-t.......bár nem kell ma felkelnem korán.... nyes igy nincs is olyan Qva hétfő hangulatom... nyes
2022. 03. 28. hétfő 05:43  #46098
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Kívánja más is a kávét? Hála Tetasinak zene is van mellé worship
Ma csákány és lapát kell. És szalonna reggelire nyes
Szép napot!
2022. 03. 27. vasárnap 16:10  #46097
geza36 geza36
Szépeket Nektek !! Ezen a rövid vasárnapon.... (23 óra ) kv lefőzve vegyétek vigyétek...
2022. 03. 27. vasárnap 12:53  #46096
Tetasi Tetasi
És ha már szép az idő és nemrég hallottam a Netflix Adam projektjében
https://www.youtube.com/watch?v=pcfPdPcqtk0
2022. 03. 27. vasárnap 12:08  #46095
Tetasi Tetasi
Sziasztok puszi mindenkinek ha már itt a tavasz én is bekuksizok kicsit
A bundás kenyér és a kávé illata idecsalogatott megint köszönöm finom volt
És ha már úgyis most 50 éves https://www.youtube.com/watch?v=HWqKPWO5T4o
De azért Katját se felejtettem el https://www.youtube.com/watch?v=PEDSiTCw3kI
2022. 03. 27. vasárnap 10:40  #46094
CrazyBear CrazyBear
Kellemes napot!
Én élvezem is napot,már igényelte a szervezet a tavaszt vigyor2
Katja, aztán csápoltál rendesen? nyes
2022. 03. 27. vasárnap 07:27  #46093
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Ma kivételesen csak 23 órából áll a nap. De miért a vasárnap? Miért nem a hétfő rövidebb? Amíg ez kiderül kávézzunk és élvezzük a szép napos időt.
Katja♡♡♡ Neked mindíg rakunk félre dugi kávét a ♡ecskés bögrédben wink
wave
2022. 03. 26. szombat 14:50  #46092
geza36 geza36
Szép Napot!! Katja ha olyan jól főzöl mint amilyen jól nézel ki....... akkor főzhetnél vacsorát is nyes nyes nyes
2022. 03. 26. szombat 10:06  #46091
CrazyBear CrazyBear
Puszpusz szívecskés Katja! wave
Akkor legyen remek zenés napod,a koncerten meg érezd jól magad vigyor2
#violinkulcs
/ 2454