Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

2021. 07. 28. szerda 10:11  #45340
CrazyBear CrazyBear
Üdvözlet! wave
Géza...,te voltál az első..nem főztél kávét,nem is jött senki..legközelebb figyelj oda ejnye1 nyes
2021. 07. 28. szerda 01:33  #45339
geza36 geza36
wow1
2021. 07. 27. kedd 15:49  #45338
öcsyke öcsyke
Van az a tűz ami sosem lankad! Nem tehetek róla, így születtem. Így élek. És majd kiderül így megyek-e az út vègén is.
(Ez egy válasz Kutyu14cm üzenetére (2021. 07. 27. kedd 05:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 27. kedd 05:09
Sziasztok! Öcsy,a kávéra már rá is ugrottam,köszi! A kályhát csak rakd,megrakni nem kell!! nyes
2021. 07. 27. kedd 05:09  #45337
Kutyu14cm Kutyu14cm
Sziasztok! Öcsy,a kávéra már rá is ugrottam,köszi! A kályhát csak rakd,megrakni nem kell!! nyes
2021. 07. 27. kedd 05:00  #45336
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Szeva Géza! Nyaraltál? Jöjjön a kávé a régen nem látottaknak wink Lefőztem mindenkinek, állítólag ma sem fog gyorsan kihülni nyes
Úszok tovább, legyen szép napotok!
2021. 07. 27. kedd 02:00  #45335
geza36 geza36
wave
2021. 07. 26. hétfő 17:02  #45334
öcsyke öcsyke
Nem is volt olyan szörnyű, már haza is értem!
2021. 07. 26. hétfő 17:01  #45333
öcsyke öcsyke
A Balatoni szabadstrandokon elvárt DRESSCODE-nak megfelelő nacit nem nyes
2021. 07. 26. hétfő 16:47  #45332
CrazyBear CrazyBear
Üdvözlet! wave
Remélem hogy mindenki túlélte az sfej hétfőt,nálam nem hazudtolta meg magát... nyes
Gatya nélkül mentél Öcsy? nyes
2021. 07. 26. hétfő 06:24  #45331
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Kávé és tea most innen Balatonkeresztúrról!
Lehet a Balcsiba nem jutok el, mondjuk gatyát se hoztam nyes
Szép napot wave
2021. 07. 25. vasárnap 10:33  #45330
öcsyke öcsyke
Halihó! Értem én, mindenki a strandon? Akkor lehetek ruha nélkül a nappaliban? Ma kávézík velünk valaki?
Tegnap volt egy kis talpalávaló muzsika a strandon. Nagyon felemelő élmény kissé hiányos szexi öltözékű hölgyekkel bulizni wink Ma pihi!
Jó pihit mindenkinek wave
2021. 07. 25. vasárnap 08:47  #45329
CrazyBear CrazyBear
Beköszönős wave
2021. 07. 24. szombat 05:55  #45328
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Kávé, tea, reggeli nyugalom és madárcsicsergés. Ki merre tolja a talicskát hétvégén?
2021. 07. 24. szombat 05:50  #45327
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Kávé, tea, reggeli nyugalom és madárcsicsergés. Ki merre tolja a talicskát hétvégén?
2021. 07. 23. péntek 10:12  #45326
öcsyke öcsyke
Örvendjünk! Kávé és strand napernyő kézbe! Jó idő vátható a strandok hétvégéjére.
Óvatosan a melóval, nehogy ne tudjatok hétvégén aktívan kikapcsolódni!
Szép napot!
2021. 07. 23. péntek 08:11  #45325
CrazyBear CrazyBear
Reggelt!
Örvendjünk,itt a péntek! eljen worship
2021. 07. 22. csütörtök 08:26  #45324
öcsyke öcsyke
Valami elromolhatott benned Kutyu, ha már nem minden helyet látsz huncuttkodásra alkalmasnak nyes
Egyszer minden nap este lesz, és sötét...
2021. 07. 22. csütörtök 06:48  #45323
Kutyu14cm Kutyu14cm
Jó reggelt mindenkinek,szia Öcsy! Kutyusúsztatós helyen voltunk,nem huncutkodóson,igy aztán bűnbánat nélkül iszok is a kávédból! És igen,ujra a munka frontján,hogy a franc esne bele!!
2021. 07. 22. csütörtök 06:07  #45322
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Cséntek! Repül az idő, de egy kávé, tea pont belefér a mai napba is. wave
2021. 07. 21. szerda 12:05  #45321
öcsyke öcsyke
Nem vagyok ám sértődős... Akkor mész arra mikor én nem. Jól van. Megbocsájtok! De nem felejtek nyes
Lényeg, hogy volt egy kis kikapcsi.
Arrafelé vigyázni kell. Angyalos környék... Szárnyai alá vesz, szavadon fog, aztán annál fogva körbevezet megmutatja a látványosságokat nyes
Ma már meló, vagy még szabi?
(Ez egy válasz Kutyu14cm üzenetére (2021. 07. 21. szerda 06:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 21. szerda 06:33
Sziasztok,jó reggelt! Van igazolásom a hiányzásra,pár napot Délegyházán pihiztünk a családdal. Nekünk jó időnk volt,majdnem végig,pancsiztunk bőven. Azért legyen még nyár!!
/ 2454