Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

2021. 07. 21. szerda 06:33  #45320
Kutyu14cm Kutyu14cm
Sziasztok,jó reggelt! Van igazolásom a hiányzásra,pár napot Délegyházán pihiztünk a családdal. Nekünk jó időnk volt,majdnem végig,pancsiztunk bőven. Azért legyen még nyár!!
2021. 07. 21. szerda 05:01  #45319
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Toljuk felezősen a kávét. Jó idő van, kint a teraszon tálaltam wink Jó levegő, madár csicsergés...
Bárki bármit mond, lendületes a nyár. A napok és hetek csak úgy suhannak. Kicsit nem figyelünk hamar vége lesz!
wow1 wave
Szép napot!
2021. 07. 20. kedd 18:29  #45318
CrazyBear CrazyBear
Beköszönős Üdv! wave
Grat a lógatáshoz eljen Így a tuti,ha van sikermény,nem csak a vizet lesi az ember.
Volt kapás az itthoni lógatásra vigyor2
Kapásjelzőt figyeltem itt wink nyes
2021. 07. 20. kedd 04:52  #45317
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Egy kávét? Lehet kettő is.
Volt sikere a kukacnak wink Egy afrikai harcsa és egy potyka is benézte a sok kis keszeggel és kárásszal együtt. Jól sikerült peca volt.
És nálad? Az otthoni lógatásra volt kapás? nyes
Kutyu merre lógatod? Van kapás arrafelé is?
Belógatunk egy kávét/teát a nappaliba, hátha ráúszik egy-két sellő.
Szép napot, figyeljétek a kapásjelzőt!
2021. 07. 19. hétfő 10:22  #45316
CrazyBear CrazyBear
Vidámat!
Az esernyő az kellett is a kávéra.
Oszt volt tegnap bevágás meg jött valami a kukacra Öcsy? nyes
2021. 07. 19. hétfő 06:03  #45315
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! A kávéra tettem kis esernyőt. A tea forró és citromos. Ma a teraszon is lehet úszni. nyes
Szép napot!
2021. 07. 18. vasárnap 23:08  #45314
geza36 geza36
wow1
2021. 07. 18. vasárnap 08:22  #45313
CrazyBear CrazyBear
Remek reggelt!
Én itthon lógatom ma,némi teszvesz,és egyéb.
Remek pecát Öcsy,merítőt kézhez,oszt görbüljön eljen
2021. 07. 18. vasárnap 05:59  #45312
öcsyke öcsyke
Jó reggelt!
Tóparti kávé lefőzve, később már halszagú kézzel nem akarok.
Peca indul!
Szép napot!
Ma is szép a napkelte. Szeretek korán kelni, már csak ezért is.
2021. 07. 17. szombat 19:40  #45311
geza36 geza36
wow1
2021. 07. 17. szombat 15:03  #45310
öcsyke öcsyke
Jó kis hétvége lett tervezve, de máshogy alakult. Így itthon regenerálódunk. Bár ebben a párás időben bármit is csinálni kihívás. Holnap kukac lógatás halastóba...
(Ez egy válasz CrazyBear üzenetére (2021. 07. 17. szombat 14:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 17. szombat 14:38
Bundás? wow1 Kinek nem? vigyor2
Otthoni lazulás Öcsy?
2021. 07. 17. szombat 14:38  #45309
CrazyBear CrazyBear
Bundás? wow1 Kinek nem? vigyor2
Otthoni lazulás Öcsy?
2021. 07. 17. szombat 11:04  #45308
öcsyke öcsyke
A lényeg lemaradt.
Bundáskenyeret valaki?
2021. 07. 17. szombat 08:41  #45307
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Itt már napsütés, de azért éjszaka nem aludtam volna kinnt a kertben nyes Esetleg mentő mellényben, villogó vészjelzővel.
A seggest kihagyom. De ha a jányok az ég felé fordítanák vállalom, hogy testemmel védeném a popsit az esőtől nyes
Remélem a hétvége pihis lesz mindenkinek!
Hajrá!
2021. 07. 17. szombat 08:10  #45306
CrazyBear CrazyBear
Kellemes jó reggelt!
Ma nem kell vízpartra menni,házhoz jön a víz az égből eljen
Jó...nem olyan,de ajándék lónak..
Seggest azért ne ugráljatok az esőben vigyor2
2021. 07. 17. szombat 00:56  #45305
geza36 geza36
wow1
2021. 07. 16. péntek 17:02  #45304
CrazyBear CrazyBear
Jónapot!
Nálam nincs semmi megfekvés,pénteken? Semmi nem bír megfeküdni vigyor2
Életem filmje? Szerintem valami szatíra típusú lenne nyes
Sör az hogyispersze,jöhet eljen
2021. 07. 16. péntek 14:05  #45303
öcsyke öcsyke
Szép napot!
Na megfeküdte a nappalit a reggeli kv? Ennyire nem komoly a helyzet, ne most nézzétek végig életetek filmjét.
Jöhet egy péntek délutáni fröccs és sör parti?
2021. 07. 16. péntek 05:22  #45302
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Ma elfogadós kávét készítettem. A dolgok nem mindíg kerekednek úgy ahogy azt mi szeretnénk. Tudom, semmi nem véletlen. Nincs más dolgunk, mint figyelni az eseményeket. Mitől óvott illetve mit adott ez a helyzet nekünk.
Szép napot!
2021. 07. 16. péntek 01:49  #45301
geza36 geza36
wow1
/ 2454