Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Hangos a szomszéd,esetleg utcán sétállva hallani ahogy szeretkeznek!!!!!!Nálatok milyenek a szomszedok??

Az eddigi hozzászólások

2016. 03. 16. szerda 18:33  #36
Jostek Jostek
Szombaton belefutottam egy jo nagy kefelesbe..szorakozo helyrol setaltam hazafele es hallom hogy valahol kefelnek..egy eldugott sotet bolt mogotti helyen lany nekitamasztva a a falnk es a csavo hatulrol rakta utogette a segget!!!kozelebb menntem nem vettek eszre..jo volt hallani es latni... Valo szinu hogy nem egy par volt mert amikor visszaindultak a szorakozohelyre nem fogtak egymas kezet es csak ugy tettek mint ha csak igy beszelgetni menntek volna..en tudom hogy mit tettek es nekem nagyon bejott..barcsak en is megkurhattam volna azt a voros haju csajt vigyor2
2016. 03. 06. vasárnap 10:09  #35
fazonkirály fazonkirály
nálunk a szomszéd lány nagyon nagyon hangos. Annyira sikít már, hogy olyan néha, mintha vernék. sokszor halljuk a párommal.olyankor lehalkítjuk a tv-t és pár perc hallgatózás után egymásnak esünk. az páromat sem kell félteni, Ő is tud hangos lenni. amikor végzünk, és kiegyünk a teraszra egy cigire, néha a szomszédék is kint vannak. akkor csak összemosolygunk, és tudjuk, hogy hallottak Ők is smile
2016. 02. 29. hétfő 23:49  #34
Jostek Jostek
De szépet élvezett a szomszéd csaj........megkapta rendesen
2016. 02. 10. szerda 00:13  #33
goni13 goni13
Szerintem ez a fórom/blog kitalálója ránk gondolt! Én párnát szoktam az asszony fejére tenni csukott ablaknál is és ráadásul wink kertes-házban lakunk.
2016. 02. 09. kedd 11:10  #32
kandurmarci kandurmarci
Sok emeletes lakóépületben, ahol négy oldalról körbezárt udvar van, nyáron sok minden kihallatszik. Vendégségben voltam, meleg nyári délután volt, minden ablak nyitva s egyszercsak kéjes női sikolyok törték meg a csendet. Olyan hangos volt és olyan jó itt az akusztika, hogy úgy tűnt, mintha a szomszéd szobában dugnák a csajszit. Kisebb szünetekkel eltartott vagy fél órát is. A végén a pasit is lehetett hallani, szép kis duett volt az élvezés csúcspontja. A barátommal söröztünk, élveztük nagyon a hangjátékot s miután vége lett az előadásnak, valaki elkezdett tapsolni. Aztán többen is csatlakoztak hozzá és mi is letettük a söröskriglit, kimentünk az erkélyre és csatlakoztunk a tapsolókhoz. Hogy a főszereplő pár meghajolt-e a falak mögött, én nem tudom.
2016. 02. 09. kedd 10:36  #31
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
Ha biztosan tudnám, hogy hallanak, vagy hallhatnak, valószínűleg nem csinálnám nyitott ablak mellett. De ezt leszámítva azt gondolom, hogy a szeretkezés teljesen természetes dolog, és senkinek nem kellene emiatt rejtőzködnie. Ha nem ordenáré módon, vagy kifejezetten polgárpukkasztás végett csinálják, akkor hadd érezze mindenki jól magát. Hallatszik? Na és... Ez az élet része.

Annak idején, jó régen, amikor a barátnőmmel voltam, még a szüleinél, másnap az anyja reggelinél megjegyezte: "Hallottam ám, mit csináltatok az éjjel" Jót röhögtünk az egészen. smile Én emiatt nem pironkodnék. Arra persze törekedni kell, hogy ne zavarjunk vele másokat (mint ahogy minden más otthoni tevékenység esetén, a zenét sem bömbölteti a normálisabbja), de ha mégis hallja valaki, hát istenem. Ami pedig a fiatalokat illeti, nekik is el lehet magyarázni, hogy ha két ember szereti egymást, akkor ilyen dolgokat csinálnak. De ez már egy másik téma, ami nem ide tartozik.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 02. 05. péntek 22:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2016. 02. 05. péntek 22:31
Párommal sétáltunk egy nyári kora estén. Még éppen csak sötétedett. A panelházak mellett mentünk, mikor az egyik nyitott ablakon keresztül kéjes sóhajok, nyögések törtek elő, úgy a 2. emelet magasságából. Túl nagy tömeg nem volt arra, de bőven volt járókelő.
Kicsit furcsa, úgy el is szoktam gondolkozni, hogy milyen jó lehet önfeledten élni az élményeket. Nem foglalkozni azzal, hogy mások mit gondolnak. Bár a lépcsőházban való pironkodás...
Valamiért bennem van, hogy azért tiszteletben kell tartani másokat, nem biztos, hogy mások kíváncsiak ezekre a dolgokra, még ha minket nem is zavar, hogy bárki meghallhatja, vagy épp láthatja. Főleg, hogy egy panelház, társasház esetében a szomszédban gyerekek is tartózkodhatnak. A falak pedig nem a vastagságukról és jó hangszigetelésükről híresek. Sőt, inkább vezetik azokat. Fiatalabb korban pedig a szülők miatt is figyelni kell ezekre, és bizony ez a visszafogottság azért ront a helyzeten, hogy az ember nem lehet önmaga, le van korlátolva, nem tudja magát átadni az élvezeteknek.
Minden esetre érdekes és izgalmas téma ez.
2016. 02. 08. hétfő 21:41  #30
Törölt felhasználó (1174412)
sokat alszom különböző panziókban..na ott elég hangosak néha a szomszédok)
2016. 02. 05. péntek 22:31  #29
Törölt felhasználó (69371)
Párommal sétáltunk egy nyári kora estén. Még éppen csak sötétedett. A panelházak mellett mentünk, mikor az egyik nyitott ablakon keresztül kéjes sóhajok, nyögések törtek elő, úgy a 2. emelet magasságából. Túl nagy tömeg nem volt arra, de bőven volt járókelő.
Kicsit furcsa, úgy el is szoktam gondolkozni, hogy milyen jó lehet önfeledten élni az élményeket. Nem foglalkozni azzal, hogy mások mit gondolnak. Bár a lépcsőházban való pironkodás...
Valamiért bennem van, hogy azért tiszteletben kell tartani másokat, nem biztos, hogy mások kíváncsiak ezekre a dolgokra, még ha minket nem is zavar, hogy bárki meghallhatja, vagy épp láthatja. Főleg, hogy egy panelház, társasház esetében a szomszédban gyerekek is tartózkodhatnak. A falak pedig nem a vastagságukról és jó hangszigetelésükről híresek. Sőt, inkább vezetik azokat. Fiatalabb korban pedig a szülők miatt is figyelni kell ezekre, és bizony ez a visszafogottság azért ront a helyzeten, hogy az ember nem lehet önmaga, le van korlátolva, nem tudja magát átadni az élvezeteknek.
Minden esetre érdekes és izgalmas téma ez.
2016. 02. 01. hétfő 13:23  #28
Nyúlmedve Nyúlmedve
A lánya jobban bejönne... nyes
(Ez egy válasz stikli67 üzenetére (2016. 01. 31. vasárnap 21:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 01. 31. vasárnap 21:48
csak nem besegítesz???
nyes
2016. 02. 01. hétfő 05:27  #27
Stitchi Stitchi
Egy hotelban volt szerencsem egy ilyen elmenyhez, egy ora *koncert* utan azon toprengtem, vajon ha atkopogok, bevesznek-e engem is? A vegen a recepcional talalkoztunk reggel es egy szoszi bombazot tudtam az ejszakai hangok melle tarsitani...Most, hogy mar arc es test is tarsult a hangokhoz, semmi sem akadalyozott meg egy jo masztizasban... vigyor
2016. 01. 31. vasárnap 22:03  #26
regiuj regiuj
Kopogj be, hogy beszállnál. smile
(Ez egy válasz Jostek üzenetére (2016. 01. 11. hétfő 20:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 01. 11. hétfő 20:30
Imádom a fürdőkádból végighallgatni ahogy felettem szétkúrják a kiscsajszit!!!!!Szétkúrnám én is!!!!
2016. 01. 31. vasárnap 21:54  #25
martonolsen martonolsen
Nálunk az egész lépcsőházban mi vagyunk a leg hangosabbak,! A többiek vagy nem szexelnek vagy kurva csendben teszik smile
2016. 01. 31. vasárnap 21:48  #24
stikli67 stikli67
csak nem besegítesz???
nyes
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2016. 01. 31. vasárnap 14:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 01. 31. vasárnap 14:36
A szomszédban lakó tanítónőt hallani, s mindig akkor, amikor a férje pár hétig kiküldetésben van. Amikor a férje itthon van, akkor sohasem hangoskodik… nyes
2016. 01. 31. vasárnap 14:45  #23
SZEXI SZEXI
Talán jobban élvezi a vibrátort nyes
2016. 01. 31. vasárnap 14:36  #22
Nyúlmedve Nyúlmedve
A szomszédban lakó tanítónőt hallani, s mindig akkor, amikor a férje pár hétig kiküldetésben van. Amikor a férje itthon van, akkor sohasem hangoskodik… nyes
2016. 01. 29. péntek 23:12  #21
Jostek Jostek
Sebaj......csak nyomjátok az a lényeg nektek jó legyen beka3
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 01. 29. péntek 16:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (942296)
2016. 01. 29. péntek 16:05
Nalunk elado a szomszéd lakás. Lepcsohazi pletyka alapjan azt hallottuk vissza hogy nem birja tovabb hallfatni hogy napi haromszor szexelunk. panaszkodott hogy eszmeletlenul durva szex megy a szomszedban azaz nalunk smile van benne valami. pedig szajkarikacal es szajgolyoval os szoktuk de hat a szex hang akkor is megvan
2016. 01. 29. péntek 16:05  #20
Törölt felhasználó (942296)
Nalunk elado a szomszéd lakás. Lepcsohazi pletyka alapjan azt hallottuk vissza hogy nem birja tovabb hallfatni hogy napi haromszor szexelunk. panaszkodott hogy eszmeletlenul durva szex megy a szomszedban azaz nalunk smile van benne valami. pedig szajkarikacal es szajgolyoval os szoktuk de hat a szex hang akkor is megvan
2016. 01. 28. csütörtök 22:25  #19
Jostek Jostek
Imádom a szomszéd kiscsaj élvezését!!!!
2016. 01. 12. kedd 12:33  #18
Törölt felhasználó (1221662)
Fiatal páros vagyunk egy új építésű lakoparkban lakunk multkor arra lettunk figyelmesek szomszedban nagy hangzavar kiscsaj olyan eszmeletlenul hangosan elvezett kegyetlen jo volt hallani wink nekunk se kelett tobb es visszavagtunk nekik smile
2016. 01. 12. kedd 07:27  #17
gabicabi gabicabi
Nalunk az also szomszed eleg sokszor felkopog hogy eleg hangosak vagyunk! finom
/ 18