Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Ki mit használ?
Kinek milyen a kedvence?
Tapasztalatok és vélemények (pozitív és negatív)!

Az eddigi hozzászólások

2005. 02. 27. vasárnap 12:17  #17
Törölt felhasználó (7767)
A TÉMA EZ!!!!
2005. 02. 26. szombat 23:35  #16
spawnforce spawnforce
Te beszélsz nekem a sötétkorról?? Pont te? Aki olyan sötét,mint zorró belsőzsebe?? nagyon hülye vagy ha azt hiszed csak a nők használ6nak ilyeneket,ezek ugyanugy beférnek a te seggedbe is,vagy a pofádba,mert 1 seggfej vagy! Jobb lenne ha inkább a baromságok és a mások topicjánok ledegralása helyett inkább villanyt gyújtanál a sötét agyadban és véglek elfelejtenéd a GG-t. Azt pedig hogy hogyan fox ráfaragni,legyen elég annyi,hogy az IP címedet már tudom kisgenya és ha tovább szorakozol velem és másokkal,hamarosan vírus érkezik a gépedre,amit ki nem törölsz többet és akkor lesz 8 kg vasad,és csá! ugyhogy csak bátran..csak igy tovább!! hehhe! hehe eplus2 boxer gunyos1 hehe
2005. 02. 26. szombat 08:42  #15
Törölt felhasználó (7767)
P.S: Te lefetyelő labrador, még nem próbáltam leszbosz gyönyöreit, de , hidd el, csodálatos látvány két szerelmeskedő, gyengéden egymásba olvadó lány. A párommal mindig megnézünk egy leszbifilmet, ha fel kell dobni kissé a hangulatot, de máskor is. Mit szólsz, élveteg trutymócsőszöm, megpróbáljam a leszbiséget?
(Ez egy válasz hidrom üzenetére (2005. 02. 26. szombat 08:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 02. 26. szombat 08:24
Na!
Hová tűnt a szép, választékos, könyvből olvasott beszéded? Elvesztetted a vezérfonalat, és rájöttél arra, a spanyolviaszt nem te szartad?
Már mondtam neked, csak azokat szólom le, akik túlzásokba esnek magukkal kapcsolatban, mint amilyen te is vagy, édes Katinkám!
Mint már említettem, az egy végtelenül primitív és szánalmas emberhez illő dolog, hogy ha valaki, nevezetesen most te azzal próbál visszavágni, hogy buzinak nevezi a másikat. Ezzel milyen eredményt szeretnél elérni?
De ha már itt tartunk, nem vagy te véletlenül leszbi? Mindíg csak női képeket küldesz, élvezed a mellüket, a csókos szájukat. Ha valóban nő vagy, próbáld meg a férfiakat is szeretni.
2005. 02. 26. szombat 08:34  #14
Törölt felhasználó (7767)
Bevallom, megtanítottál valamire, te csodás kurafi: amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Hát nagyon le kellett süllyedjek a te szintedre,(már a bányabéka pinkójánál tartottam, amikor rádtaláltam), hogy kommunikálni tudjak veled, de, ha nehezen is, talán menni fog.Hát, ősöreg ürgécském, nőjön köröm a fa***d hegyére, szeretettel: Katinka
(Ez egy válasz hidrom üzenetére (2005. 02. 26. szombat 08:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 02. 26. szombat 08:24
Na!
Hová tűnt a szép, választékos, könyvből olvasott beszéded? Elvesztetted a vezérfonalat, és rájöttél arra, a spanyolviaszt nem te szartad?
Már mondtam neked, csak azokat szólom le, akik túlzásokba esnek magukkal kapcsolatban, mint amilyen te is vagy, édes Katinkám!
Mint már említettem, az egy végtelenül primitív és szánalmas emberhez illő dolog, hogy ha valaki, nevezetesen most te azzal próbál visszavágni, hogy buzinak nevezi a másikat. Ezzel milyen eredményt szeretnél elérni?
De ha már itt tartunk, nem vagy te véletlenül leszbi? Mindíg csak női képeket küldesz, élvezed a mellüket, a csókos szájukat. Ha valóban nő vagy, próbáld meg a férfiakat is szeretni.
2005. 02. 26. szombat 08:24  #13
hidrom hidrom
Na!
Hová tűnt a szép, választékos, könyvből olvasott beszéded? Elvesztetted a vezérfonalat, és rájöttél arra, a spanyolviaszt nem te szartad?
Már mondtam neked, csak azokat szólom le, akik túlzásokba esnek magukkal kapcsolatban, mint amilyen te is vagy, édes Katinkám!
Mint már említettem, az egy végtelenül primitív és szánalmas emberhez illő dolog, hogy ha valaki, nevezetesen most te azzal próbál visszavágni, hogy buzinak nevezi a másikat. Ezzel milyen eredményt szeretnél elérni?
De ha már itt tartunk, nem vagy te véletlenül leszbi? Mindíg csak női képeket küldesz, élvezed a mellüket, a csókos szájukat. Ha valóban nő vagy, próbáld meg a férfiakat is szeretni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 02. 26. szombat 07:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2005. 02. 26. szombat 07:27
Felébredtél, rücskös trotty? Az ADMIN-ok azért vannak, hogy az ilyen szemeteket, mint te, a helyükre tegyék. A genyó pediglen csak te lehetsz, kedves nyáladzó édes kis buzi, a mindenki leszólásával, gyomorkavaró tüsténkedéseddel egyetemben. Menj, és mosd ki lúggal a szájadnak nevezett kloákanyilást, és húzz a jó édes.....francba! gunyos1
2005. 02. 26. szombat 07:27  #12
Törölt felhasználó (7767)
Felébredtél, rücskös trotty? Az ADMIN-ok azért vannak, hogy az ilyen szemeteket, mint te, a helyükre tegyék. A genyó pediglen csak te lehetsz, kedves nyáladzó édes kis buzi, a mindenki leszólásával, gyomorkavaró tüsténkedéseddel egyetemben. Menj, és mosd ki lúggal a szájadnak nevezett kloákanyilást, és húzz a jó édes.....francba! gunyos1
(Ez egy válasz hidrom üzenetére (2005. 02. 26. szombat 06:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 02. 26. szombat 06:49
Admin!
Nem merted benthagyni azokat a dogokat, amit összegyűjtöttem írásaidból, mert félsz, hogy anyuci is elolvassa ezeket, mint ahogy ezt már korábban írtad.
Nem szép dolog, hogy ami nem megfelelő szájízednek, azt kitörlöd, ami pedig téged éltet, vagy úgy hiszed, milyen nagyot mondtál, azt olvashatják.
Vagy nagy genyó vagy, vagy pedig egy végtelenül üres és szánalmas ember, aki itt próbál érvényesülni azzal, hogy ADMIN van a neve végén.
2005. 02. 26. szombat 06:49  #11
hidrom hidrom
Admin!
Nem merted benthagyni azokat a dogokat, amit összegyűjtöttem írásaidból, mert félsz, hogy anyuci is elolvassa ezeket, mint ahogy ezt már korábban írtad.
Nem szép dolog, hogy ami nem megfelelő szájízednek, azt kitörlöd, ami pedig téged éltet, vagy úgy hiszed, milyen nagyot mondtál, azt olvashatják.
Vagy nagy genyó vagy, vagy pedig egy végtelenül üres és szánalmas ember, aki itt próbál érvényesülni azzal, hogy ADMIN van a neve végén.
2005. 02. 25. péntek 23:36  #10
hidrom hidrom
Látom adminisztrátor, nem tetszett, hogy valaki kimondja, milyen is vagy valójában. Te könnyen megteheted, hogy kitörlöd ezeket. Értelmi szinted itt meg is rekedt.
2005. 02. 25. péntek 23:34  #9
hidrom hidrom
Kedves spa...., vadbarom!
Természetesen meg lehet bocsájtani, hogy ha valami nem tetszik, egyből buzi lesz így az illető. Pedig nem. Ugyanis ha kinyitod azokat a pudvás szemeidet, láthatod, ezek az eszközök mind a nők kielégítését szolgálják. Csak kultúrád kb. ezen a szinvonalon van, hogy amihez nem értesz, abba belepofázol. És te nagygenya, áruld el kérlek, hogyan fogok ráfaragni egyszer. Én csak sötét agyacskádat próbálom megvilágítani, de úgy látszik él még a középkor a fejedben.
(Ez egy válasz spawnforce üzenetére (2005. 02. 25. péntek 15:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 02. 25. péntek 15:04
le a kalappal genyó,te ritka nagy buzi vagy!!! Idejössz,beleszarsz mindenki topicjába,és te vagy felháborodva ha a tiedbe rosszat irnak. Na csak ne legyél kisgenya,mert még csúnyán ráfaragsz eccer! Vén hülye létedre menj inkább szanatóriumba és kezeltetsd azt a csöpp kis agyadat! De mint kiderült te ugyancsak itt éled kis perverz vágyaida,mert ha jól sejtem minden vágyad 1 öles nagy vibrátor a seggedbe! mf1 violent gunyos1 gun
2005. 02. 25. péntek 16:26  #8
atka atka
Na gratulálok mindenkinek sikeresen elbarmoltátok ezt a topicot violent violent boxer boxer
Na de kezdjük elöröl a témát felkialtas a 3-mas pontól lehet folytatni.
2005. 02. 25. péntek 15:04  #7
spawnforce spawnforce
le a kalappal genyó,te ritka nagy buzi vagy!!! Idejössz,beleszarsz mindenki topicjába,és te vagy felháborodva ha a tiedbe rosszat irnak. Na csak ne legyél kisgenya,mert még csúnyán ráfaragsz eccer! Vén hülye létedre menj inkább szanatóriumba és kezeltetsd azt a csöpp kis agyadat! De mint kiderült te ugyancsak itt éled kis perverz vágyaida,mert ha jól sejtem minden vágyad 1 öles nagy vibrátor a seggedbe! mf1 violent gunyos1 gun
(Ez egy válasz hidrom üzenetére (2005. 02. 25. péntek 12:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 02. 25. péntek 12:48
Kedves Before!
Miért hiszed mindenkire, aki nem azt mondja, amit te, hogy ő buzi? Annyit hangoztatod, míg végül ki fog derülni, hogy egy látens buzi vagy.
Igazából te büntered azzal kedvesedet, hogy nem értesz a szexhez, és negédes szövegeiddel itt próbálsz elélvezni.
2005. 02. 25. péntek 12:48  #6
hidrom hidrom
Kedves Before!
Miért hiszed mindenkire, aki nem azt mondja, amit te, hogy ő buzi? Annyit hangoztatod, míg végül ki fog derülni, hogy egy látens buzi vagy.
Igazából te büntered azzal kedvesedet, hogy nem értesz a szexhez, és negédes szövegeiddel itt próbálsz elélvezni.
(Ez egy válasz Before üzenetére (2005. 02. 25. péntek 12:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 02. 25. péntek 12:25
Nyilván te is egy szerencsétlen megcsömörlött félbuzi vagy (akiket ő ki akar szűrni valamiért), akit kiskorában túl sokat vert az anyja (vagy túl keveset) ezért most a nőkön állsz bosszút és itt szeretnéd kiélni az otthon elnyomott mocskos vágyaidat.
Ráadásul ronda is vagy, ezért csak vak csajokra gyúrsz, meg bicepszre és reméled, hogy itt majd találsz egy vén, izmos, leszerelt kurvát, aki nap mint nap jól elverné a seggedet és azután beöntést adna!

Na, ugye eltaláltam? idiota eplus2
2005. 02. 25. péntek 12:25  #5
Before Before VIP
Nyilván te is egy szerencsétlen megcsömörlött félbuzi vagy (akiket ő ki akar szűrni valamiért), akit kiskorában túl sokat vert az anyja (vagy túl keveset) ezért most a nőkön állsz bosszút és itt szeretnéd kiélni az otthon elnyomott mocskos vágyaidat.
Ráadásul ronda is vagy, ezért csak vak csajokra gyúrsz, meg bicepszre és reméled, hogy itt majd találsz egy vén, izmos, leszerelt kurvát, aki nap mint nap jól elverné a seggedet és azután beöntést adna!

Na, ugye eltaláltam? idiota eplus2
2005. 02. 25. péntek 12:06  #4
hidrom hidrom
???
2005. 02. 25. péntek 11:28  #3
atka atka
Szerintem már haladunk ebbe az irényba egyre többen mernek venni maguknak sexuális segédeszközöket.Föleg a nők részére van nagy választék és lehet színesiteni vele a sexuális életüket.A magányos orákra is jó hatással van szerintem már sok nő tart magánál.

De lányok ti is szoljatok hozzá nem irhatok helyetetek! felkialtas heureka
2005. 02. 25. péntek 07:51  #2
hidrom hidrom
2005. 02. 25. péntek 07:51  #1
hidrom hidrom
Napjainkban, a teljes élvezethez és annak megismeréséhez hozzátartoznak a szexuális segédeszközök.
Ti hogy vagytok vele, használtok ilyeneket?
/ 40