Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Az új rendszer - bár tudjuk, hogy szokatlan - hosszas tervezés eredménye és több ezer béta tesztelő véleményét figyelembevéve készült el. Minden funkció elérhető, ami eddig is benne volt az oldalban, ettől függetlenül rengeteg saját magunk elé kitűzött feladaton dolgozunk és továbbra is olvassuk építő jellegű hozzászólásaitokat. Előre is köszönjük a türelmet. Az alábbiakban összefoglaljuk a legfontosabb kérdéseket és válaszokat, csak azért hogy ezekről egy helyről tájékozódhassatok és ne kelljen újra és újra felvetnetek (ezt a listát folyamatosan frissíteni fogjuk, hiszen napi szinten változik a helyzet):

- Minden GG TV-s és ingyenes videóba bele tudtok pörgetni bárhová, egyetlen klikkeléssel, nem kell várni amíg addig letölti, hanem egyből az új pozícióból folytatja!
- A Chat és a többi várva várt ikon (kedvenceim, üzeneteim, kapcsolataim) bekerült a jobbfelső mezőbe.
- Mostantól tényleg bátran tölthetitek fel amatő videóitokat. Megszüntettük a hosszból adódó hibákat és tényleg végig lejátszhatóak.
- Korrigáltuk a G-pontok rendszerét, mostmár minden eseményre, feltöltésre, hozzászólásra, stb... pontosan működik.
- A szavazórendszeren is reszeltünk egyet, már nincs gond az átlagok korrekt kijelzésével.
- Vicces, közérthető 404 és karbantartás alatti oldalunk van, melyeket remélhetőleg sosem fogtok látni.
- A közhiedelemmel ellentétben nem lettek fizetősök az általatok feltöltött Amatőr és a Kismalac :) videók. Eddig ezeket a videókat csak ponttal rendelkező regisztrált tagok nézhették meg. Mostantól bárki megtekintheti ezeket a videókat, még az is aki nem regisztrált.
- Az oldalt már be lehet állítani (Saját menü / Adatmódosítás) úgy is, hogy a böngészőben középre igazítva jelenjen meg, illetve úgy is, hogy a fórumok olvasása közben a jobboldali sávban ne jelenjen meg tartalom.

Megkérünk minden kedves látogatót, ha nem talál valamit az oldalon, esetleg hibát tapasztal az új oldallal kapcsolatban, használja a Segítség gombot a jobb felső sarokban, illetve írjon ugyanott Ügyfélszolgálatunkra, ahol legkésőbb 72 órán belül MINDEN levélre válaszolunk. Illetőleg itt a fórumon is szívesen vesszük az építő jellegű diskurzust, melyhez a többi fórumozó is hozzá tud szólni.

Az eddigi hozzászólások

2010. 11. 29. hétfő 09:23  #978
Törölt felhasználó (443514) VIP
Raktam fel képsorozatot a november havi szavazásra, még szombaton. Miért nem került még ki? Nem sikerült a feltöltés? szomoru1
2010. 11. 27. szombat 19:35  #977
Törölt felhasználó (36595)
Valaki tudna segíteni?
Andrea Nobili által rendezett A kifutó csillaga című filmben szereplő csodaszép szőke lány milyen néven található meg?Ő van egyébként a dvd borítóján is. Érdekes,hogy Brigitte Bui nevével fémjelzett film és mégis más van a borítón.Tudja valaki?
2010. 11. 18. csütörtök 16:16  #976
Tomi02 Tomi02
Sziasztok valaki meg tudja mondani hol lehet a régi esetleg törölt képeket visszakeresni ?
köszönom Tomi
2010. 11. 17. szerda 10:31  #975
zorn zorn
Én ezt értem csak nem tudom miért van erre szükség ! Így olyan mintha bennetek nem bizna meg.
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2010. 11. 16. kedd 22:43), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator vazelinator VIP Admin
2010. 11. 16. kedd 22:43
kép admin ható köre a kikerülés, ha nincs a föltöltenek, azonnali kikerülési joga.
mivel a kép admin csak munka nap melózik, így hétvégén csak azok kerülnek ki akik azonnali kikerülési joggal töltenek fel.
2010. 11. 16. kedd 22:43  #974
vazelinator vazelinator VIP Admin
kép admin ható köre a kikerülés, ha nincs a föltöltenek, azonnali kikerülési joga.
mivel a kép admin csak munka nap melózik, így hétvégén csak azok kerülnek ki akik azonnali kikerülési joggal töltenek fel.
(Ez egy válasz zorn üzenetére (2010. 11. 15. hétfő 09:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 11. 15. hétfő 09:48
Nem tudom miért van olyan érzésem de nekem úgy tünik,hogy a beküldött videók feltöltése az oldalra valakinek a kizárólagos joga lenne ! Aztán mikor megtörtént a feltőltés csak csodálkozunk mennyi videó zudúl a nyakunkba hétvégén meg egyetlen feltőltés sincs.Nem tudom mi szükség ilyen személyes hatáskör gyakorlására.
2010. 11. 15. hétfő 09:48  #973
zorn zorn
Nem tudom miért van olyan érzésem de nekem úgy tünik,hogy a beküldött videók feltöltése az oldalra valakinek a kizárólagos joga lenne ! Aztán mikor megtörtént a feltőltés csak csodálkozunk mennyi videó zudúl a nyakunkba hétvégén meg egyetlen feltőltés sincs.Nem tudom mi szükség ilyen személyes hatáskör gyakorlására.
2010. 11. 01. hétfő 20:21  #972
vazelinator vazelinator VIP Admin
lapalja email címre katt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 11. 01. hétfő 12:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (457387)
2010. 11. 01. hétfő 12:28
nem hinnem hogy valakinek artottam volna es a es a keresemre valaszt nem kapok
2010. 11. 01. hétfő 12:28  #971
Törölt felhasználó (457387)
nem hinnem hogy valakinek artottam volna es a es a keresemre valaszt nem kapok
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 10. 30. szombat 13:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (457387)
2010. 10. 30. szombat 13:18
ezuton szeretnem kerni töletek a regisztraciom törleset mivel allandoan letiltanak a chatröl ok nelkül tehat semmi ertelme a regisztracionak.Köszönettel Stefi 58
2010. 10. 30. szombat 20:06  #970
vazelinator vazelinator VIP Admin
lapalja email címre katt.
nem tisztogatnának ha nem érted volna el ....
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 10. 30. szombat 13:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (457387)
2010. 10. 30. szombat 13:18
ezuton szeretnem kerni töletek a regisztraciom törleset mivel allandoan letiltanak a chatröl ok nelkül tehat semmi ertelme a regisztracionak.Köszönettel Stefi 58
2010. 10. 30. szombat 13:18  #969
Törölt felhasználó (457387)
ezuton szeretnem kerni töletek a regisztraciom törleset mivel allandoan letiltanak a chatröl ok nelkül tehat semmi ertelme a regisztracionak.Köszönettel Stefi 58
2010. 10. 27. szerda 23:18  #968
vazelinator vazelinator VIP Admin
lehet csak, hozzászolonak hívják smile
(Ez egy válasz patrik- üzenetére (2010. 10. 27. szerda 21:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 10. 27. szerda 21:13
Mi az isten lett a keresővel???jól el lett baxva!!vmi nagyokosnak köszönhetően nem lehet névre keresni
2010. 10. 27. szerda 21:13  #967
patrik- patrik-
Mi az isten lett a keresővel???jól el lett baxva!!vmi nagyokosnak köszönhetően nem lehet névre keresni
2010. 09. 13. hétfő 17:29  #966
Fögenyó Fögenyó
Igazságod vagyon.
A szakértő baromságot én sem szoktam használni sosem, de ha tetszik, akkor egy + az megy. Ha meg nem, akkor lapozok tovább, mert becsülöm azokat, akik itt vállalják magukat.
Pláne, hogy az ízléseink nem azonosak- konkrétan a ducikat nem szeretem, de az még tetszik, hogy a szülés után maradt pocak, és a cici sem olyan nagyon hetyke.
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2010. 09. 13. hétfő 12:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 09. 13. hétfő 12:19
Lenne egy javaslatom a szavazással kapcsolatban, amit célszerű volna átgondolni....

Úgy vélem, hogy a beküldőknek és az oldal üzemeltetőinek is hasznára válna, ha az amatőr sorozatoknál és a videóknál, kizárólag pozitív szavazatot lehetne leadni.
Meglátásom szerint a feltöltők is aktívabbak volnának, ha vélt, vagy valós kritikákat nem "lepontozással" jeleznék számukra, mivel észrevettem több általam is igényesnek, jó minőségűnek látott videó, valamint sorozat kapcsán, egyesek (vagy személyes indíttatásból, esetleg irigységből) szándékosan rontják le az átlagát a beküldőnek. Ez sajnos a beküldő kedvét szegi, ami nem tesz jót sem a látogatóknak, sem az oldal üzemeltetőnek.
Ha valakinek nem tetszik egy sorozat, az egyszerűen nem nyomja meg a plusz jelet, hanem tovább lapoz...
A tetszési index úgy is lemérhető a pozitív szavazatok mennyiségén, ily módon felesleges a negatív előjelű szavazás.
Kérem, fontoljátok meg a javaslatom! wave
2010. 09. 13. hétfő 12:19  #965
T-A-M T-A-M
Lenne egy javaslatom a szavazással kapcsolatban, amit célszerű volna átgondolni....

Úgy vélem, hogy a beküldőknek és az oldal üzemeltetőinek is hasznára válna, ha az amatőr sorozatoknál és a videóknál, kizárólag pozitív szavazatot lehetne leadni.
Meglátásom szerint a feltöltők is aktívabbak volnának, ha vélt, vagy valós kritikákat nem "lepontozással" jeleznék számukra, mivel észrevettem több általam is igényesnek, jó minőségűnek látott videó, valamint sorozat kapcsán, egyesek (vagy személyes indíttatásból, esetleg irigységből) szándékosan rontják le az átlagát a beküldőnek. Ez sajnos a beküldő kedvét szegi, ami nem tesz jót sem a látogatóknak, sem az oldal üzemeltetőnek.
Ha valakinek nem tetszik egy sorozat, az egyszerűen nem nyomja meg a plusz jelet, hanem tovább lapoz...
A tetszési index úgy is lemérhető a pozitív szavazatok mennyiségén, ily módon felesleges a negatív előjelű szavazás.
Kérem, fontoljátok meg a javaslatom! wave
2010. 06. 14. hétfő 21:43  #964
vazelinator vazelinator VIP Admin
feltöltéskor a tulajdonunkba helyezitek a képeket, lemondtok róluk (kivéve a tovább közlés joga).
Mi ennek ellenére morális és egyéb okokból töröljük kérésre, hisz így tisztességes.
csatlakozom T-A-M hoz, meg kell fontolni a feltöltést.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 03. csütörtök 12:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (733281)
2010. 06. 03. csütörtök 12:25
Üdv!

Nekem lenne egy olyan javaslatom, hogy a feltöltött képeket ne csak admin tudja törölni hanem a képek tulajdonosa is. Szerintem sokaknak tetszene ez az új funkció. Lehet, hogy többen is töltenének fel, mert nem olyan körülményes a törlés hanem csak két kattintás. Remélem megfontoljátok az ötletet, kiírtok egy szavazást vagy hasonó!
2010. 06. 14. hétfő 13:58  #963
T-A-M T-A-M
Elképzelhető, hogy többen töltenének fel, de többen törölnék is, ami elég nagy káoszhoz vezetne...
Amikor feltölti valaki a képeit, elfogadja a feltételeket....ha nem tudja valaki kivárni, hogy az admin törölje, akkor jobban át kellett volna gondolnia, hogy feltöltse...előtte, nem pedig utána....előbb gondolkodni, aztán cselekedni...
Erről a témáról nem hinném, hogy szavazást fognak kiírni az illetékesek...azért egy oldal működtetése nem kell, hogy demokrácián alapuljon.... nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 03. csütörtök 12:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (733281)
2010. 06. 03. csütörtök 12:25
Üdv!

Nekem lenne egy olyan javaslatom, hogy a feltöltött képeket ne csak admin tudja törölni hanem a képek tulajdonosa is. Szerintem sokaknak tetszene ez az új funkció. Lehet, hogy többen is töltenének fel, mert nem olyan körülményes a törlés hanem csak két kattintás. Remélem megfontoljátok az ötletet, kiírtok egy szavazást vagy hasonó!
2010. 06. 14. hétfő 08:21  #962
vöröscicus vöröscicus
Megint nincs chat-em.... confused
2010. 06. 03. csütörtök 12:25  #961
Törölt felhasználó (733281)
Üdv!

Nekem lenne egy olyan javaslatom, hogy a feltöltött képeket ne csak admin tudja törölni hanem a képek tulajdonosa is. Szerintem sokaknak tetszene ez az új funkció. Lehet, hogy többen is töltenének fel, mert nem olyan körülményes a törlés hanem csak két kattintás. Remélem megfontoljátok az ötletet, kiírtok egy szavazást vagy hasonó!
2010. 05. 18. kedd 08:29  #960
vöröscicus vöröscicus VIP
Már van...gyorsan helyre hoztátok... worship
2010. 05. 18. kedd 07:54  #959
vöröscicus vöröscicus VIP
Nekem megint nincs chat-em.... confused
/ 50