Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2006. 10. 03. kedd 03:02  #28
panasonic01 panasonic01
mert jól érzik így magukat....
végül is állatok vagyunk mi is...
2005. 09. 17. szombat 09:26  #27
yanee84 yanee84
igen, jó megfogalmazás...
2005. 09. 16. péntek 20:42  #26
tibi33 tibi33
Mert "EMBEREK"!!
2005. 09. 16. péntek 20:25  #25
yanee84 yanee84
mert kapitalizmus van, és bunkóság nélkül itt nem lehet élni. amugy politikai célzat ebben semmi nincs, a szocializmusban is éppen elég volt a bunkó ember.
2005. 09. 16. péntek 20:12  #24
 xxxjani xxxjani
Pénz beszél, az árvák sírnak.... gun
2005. 09. 16. péntek 16:32  #23
g3nipapa g3nipapa
jó topic wave
2005. 09. 15. csütörtök 22:54  #22
eros007 eros007
És a srác max 3 évet kaphat kerdes shakehead
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 09. 15. csütörtök 21:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368461) Admin
2005. 09. 15. csütörtök 21:19
Egy 39 éves nő halt szörnyet, a várandós kismama és magzata egészséges szerencsére! /már a hírek szerint/
Tudom, nincs nagy jelentősége, de pontatlanul nézted a hírműsort! fogadni mernék, hogy egyik szemed a fórum hasábjaira szegeződött:-))
2005. 09. 15. csütörtök 21:19  #21
Törölt felhasználó (368461) Admin
Egy 39 éves nő halt szörnyet, a várandós kismama és magzata egészséges szerencsére! /már a hírek szerint/
Tudom, nincs nagy jelentősége, de pontatlanul nézted a hírműsort! fogadni mernék, hogy egyik szemed a fórum hasábjaira szegeződött:-))
2005. 09. 15. csütörtök 19:00  #20
Esöember Esöember
Érden,nem arra nem járok...
2005. 09. 15. csütörtök 18:56  #19
Esöember Esöember
Sziasztok!Kicsit most rossz kedvem van ezért kérek mindenkit akinek nem inge,ne sértődjön meg.
De egy kicsit kikiabálnám magamból a mérgem.
Elősször tudtam hogy nehéz lesz a gyereknek az első osztály de hogy ennyire primitív bunkó emberek legyenek,az egyik gyerek azt kiabálja a lányomra csak úgy!! minden előzmény nélkül! hogy"cigány ribanc",megy picsa és egyéb cifra dolgokat.Most mondjátok meg mit lát,mit tanul otthon az a gyerek,milyen szülei lehetnek?Primitívek....
Másodszor most nézve a híradót mondanám minden videójátékon felnőtt rutin nélküli "nagyfiúknak"
ne az úton akarják fitogtatni mannyire "ügyes" legények és ne az én autómon próbálgassák hogy mennyire gyorsak tudnak lenni.Hanem nézzék meg hány hülyegyerek döglik meg azért mert azt hitte
már megy a vezetés!!!Inkább tanulják meg a varázsszót Tolerancia,és nyugalom,sehonnan nem fog elkésni!!
2005. 08. 03. szerda 14:42  #18
s s
jah, az is durva amikor rohannak a busz után, és utánna meg szinte kitúrnak a helyről. Ennél már csak az volt jobb mig busszal jártam hogy sok idióta körbeállja az ajtót, de ha leszáltál se előrejobbrabalra ne tuggyá' elmenni, ők meg aztán megindulnak és majdnem visszalökdösnek a buszba. Az utóbbi időkben amikor ezt meguntam félrelöktem őket a gecibe. Temészetesen én voltam a bunkó.
2005. 08. 03. szerda 02:06  #17
rooollyy rooollyy
Na ez az!A múltkor megkérdeztem az egyik öreget,hogy minek rohan a villamos után,mikor 3 perc múlva jön a következő.A válasz:"mert nem bírok állni!" confused
2005. 08. 03. szerda 01:34  #16
yggdrasill yggdrasill
Én is magam mellé teszem le a táskám, mert utálom, amikor ismeretlen emberek leülnek mellém és beszélgetni próbálnak. Nem azért utazok busszal, mert társalogni van kedvem, hanem mert el kell jutnom A pontból B-be. És nem is érdekel a mondandójuk, hagyjanak békén! Ráadásul így könnyebb figyelni a cuccra. Viszont, ha megkérdezik, hogy szabad-e a hely, akkor természetesen elpakolom a táskám.
2005. 08. 03. szerda 01:00  #15
rooollyy rooollyy
A mai fiatalok?Azért a mai öregek se semmik!A múltkor én szóltam rá az egyik 6-8 éves éppencsak iskolás srácra,hogy fel ne álljon annak a 60+ nőnek aki rászólt,(mellesleg rohant a villamos után,ráadásul MAGASSARKÚBAN)hogy adja át a helyét,mert neki nagyon fáj a lába!Szegény srácon meg ott volt a 10 kilós iskolatáska!
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2005. 08. 02. kedd 17:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 08. 02. kedd 17:53
Hát igazatok van.. bár ritkán utazom vonaton akkor is IC-n helyjeggyel...bár már volt afférom.. mikor felmutattam h. a jegyem ideszól... még a csávókámnak állt feljebb...

Eszem ágában sincs bántani a mai tizen-huszonéveseket.. de azt hiszem egy-két atyai pofon némelyiknek nagyon hiányzik.. vagy pedig ki mit "hozott otthonról"..
2005. 08. 02. kedd 22:54  #14
s s
nah az uccsó mondatomat jól megasszontam. Szal én se vok tökéletes..
2005. 08. 02. kedd 22:53  #13
s s
Sajnos én is nap mint nap tapasztalom az emberi bunkóságot, legyen az villamos, busz -ezeken én pl le sem ülök, kivéve ha nincs tele hellyel, üljön le inkább a mozgássérült, a vén szaros, a terhes vagy a gyereket ölében cipelő- utcán-köködés formátumában, ami meg végképp hányingert kelt bennem, nemtom mé' jó köpködni ahelyett hogy lenyelné a szerencsétlen- és mondjuk Counter-Strikeozás közben is, jónéhány kedves gamer-társaim közül..az ieneket nem irom le, akik még művelik a CS-t szerintem tudják miről van szó- vmint bunkóságnak találom azt is amikor fejjel biccent vki a haverjának a buszon villamoson apám faszán egy szellemi fogyatákos vagy éppennagyon csúnya ember felé. mondjuk nemtom nekik mennyire esne szarul ha ffeléjük mutogatnának az emberek röhögve...Én se vok egy álszent, de ezekkel a faszom kivan. Üdv S
2005. 08. 02. kedd 20:08  #12
huncsa huncsa
Most se mások a fiatalok mint anno csak most mások az eszközök.Kicsit elfogult vagy xxxromivip.Apám is mesélt a régidőkről,hogy mien volt és akkor se voltak angyalok a fiatalok.Baromnak meg igaza van az ember ilyen tetszik nem tetszik.
2005. 08. 02. kedd 17:53  #11
Moncy Moncy
Hát igazatok van.. bár ritkán utazom vonaton akkor is IC-n helyjeggyel...bár már volt afférom.. mikor felmutattam h. a jegyem ideszól... még a csávókámnak állt feljebb...

Eszem ágában sincs bántani a mai tizen-huszonéveseket.. de azt hiszem egy-két atyai pofon némelyiknek nagyon hiányzik.. vagy pedig ki mit "hozott otthonról"..
2005. 08. 02. kedd 12:43  #10
Barom1 Barom1
mert az emberek természete ilyen ez van.
2005. 08. 02. kedd 11:56  #9
rooollyy rooollyy
Én a villamoson a legnagyobb tömegben sem adom át a helyemet senkinek,és még egyszer sem szóltak érte!Pedig szívesen átadnám ebben a dög melegben!
Csak senki sem akar vezetni!
wink wink wink nyes
/ 7