Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Házi barátot keresünk. Nem férfit harmadiknak. Az más. A házi barát az barát, az olyan, mint te. Az úgy gondolkodik és gondoskodik rólad, mint egy barát, vagy mint egy jó férj.

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2024. 05. 17. péntek 10:17  #14117
nh.adam21 nh.adam21
Sziasztok! Komoly, találkozni is akaró párral szeretnék ismerkedni. Van már tapasztalatom, és értem is a dolgom. Igényes vagyok, fiatal és potens. Ha ilyen pasit kerestek, várom a leveleteket. smile
2024. 05. 16. csütörtök 18:42  #14116
Gecis-Puncit Gecis-Puncit
Megbízható ápolt pasi barátkozna hölgy vagy házaspár személyében, van nemi gyakorlatom Tantra masszázsban.
Vác - Gödöllő - Gyöngyös vonalon.
2024. 05. 16. csütörtök 17:23  #14115
ExtranagySrac ExtranagySrac
Sziasztok!
Fiatal, sportos pasi csatlakozna párokhoz, illetve solo nőkhöz! Utazni tudok, illetve elég NAGY és vastag intimmel rendelkezem! Csak olyanok írjanak, akiket tényleg érdekli milyen egy ekkora szerszámmal a szex!
2024. 05. 16. csütörtök 15:26  #14114
elvezzaszamba0 elvezzaszamba0
Kecskeméten kíváncsi hetero pasi ?
Szopnék
Írj
2024. 05. 16. csütörtök 13:11  #14113
jani81 jani81
sziasztok!!!!! ma estére keresem nő partnerem újfehértó-nyiregy környékéről ,esetleg házaspárhoz csatlakoznék a hölgy örömére,. privátba irj, szép napot mindenkinek!
2024. 05. 16. csütörtök 13:09  #14112
der.medve2.0 der.medve2.0
Tanyán lakó párt, hölgyet keresek akiket meglátogathatok! Segítenék a tanyán és jól érkeznénk magunkat
Bi, Extrém, perverz dolgokra is nyitott vagyok!
Bp+130 km
Valós, találkozni is akarók jelenkezését Várom!!!
2024. 05. 16. csütörtök 11:22  #14111
Tomibull Tomibull
Sziasztok.

Érd és környékén keresnék.
Normál és igényes párt.
2024. 05. 16. csütörtök 07:44  #14110
Titkos találkozó 2023 Titkos találkozó 2023
Sziasztok ma estére keresnék párt vagy lányt. Pest és Nógrád megye. benne lennék 3as szexben,kukkolásban,simogatásban,csak orálban,lennék néző,maszázsban vagy akár csak egy izgalmas beszélgetés is szóba jöhet. várom privát üzenetben ha érdekelne a dolog és egyeztetünk. Ma este találkozó!
2024. 05. 16. csütörtök 07:34  #14109
mossion mossion
Sziasztok! 36 éves vékony testalkatú bi pasi vagyok.Párommal együtt keresünk ő 61 éves vékony pasi. Nyitott gondolkodású bi párokkal, pasikkal, hölgyekkel ismerkedünk kortól függetlenül. Helyünk van, de ésszerű határokon belül utazni is tudunk. Értelmes, korrekt partnereket üzeneteit várjuk!
2024. 05. 16. csütörtök 04:17  #14108
Kukika69 Kukika69
Sziasztok ! Párokat / férfi -nő/ vagy hölgy személyében keresek itt csak a környékről ! Mindenki-mindenkivel alapon szex és azon belül pervi dolgok is jöhetnek :pisi szex ,, terhes nő csöpögő tejes cicikkel, spermás teleélvezett punci nyalás, fuck licking , cuckold, láb szex ,swinger party ,MMMF, MMFF, MMF, MF stb stb ! Legyél nyitott ! És diszkrét is / Én is az vagyok ! Üdv …. / no homo !!!!…Házibarát is lehetek / kukkolás szex közben is érdekel /// Mindenki -mindenkivel szex is érdekel /Itt a jó idő szabadban is szexelnék ///
Hosszútávra ha lehet !!!!/////
2024. 05. 15. szerda 20:06  #14107
Kovzol22 Kovzol22
Sziasztok! Békéscsabán párhoz csatlakoznék...
2024. 05. 15. szerda 19:39  #14106
jani81 jani81
sziasztok! ,.---!ma estére keresem nő partnerem újfehértó-nyiregy környékéről,esetleg házaspárhoz csatlakoznék a hölgy örömére,.
2024. 05. 15. szerda 19:34  #14105
Harlequin Harlequin
Aki valami miatt nem felel meg,azt tiltjuk,így elkerülve a felesleges és ismétlődő köröket.
(Ez egy válasz Boy_91 üzenetére (2024. 05. 15. szerda 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 05. 15. szerda 16:51
Sziasztok!

Engem érdekelne a dolog.

Írtam volna privát üzenetet, amennyiben a korábbi letiltásomat feloldjátok, amit nem tudom miért kaptam tőletek.

Egy korrekt bemutatkozást írtam felétek korábban, amit tiltással honoráltatok...
2024. 05. 15. szerda 16:51  #14104
Boy_91 Boy_91
Sziasztok!

Engem érdekelne a dolog.

Írtam volna privát üzenetet, amennyiben a korábbi letiltásomat feloldjátok, amit nem tudom miért kaptam tőletek.

Egy korrekt bemutatkozást írtam felétek korábban, amit tiltással honoráltatok...
(Ez egy válasz Harlequin üzenetére (2024. 05. 14. kedd 19:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 05. 14. kedd 19:11
Házibarát,hosszútávra,Bp és plusz 50 kb max.
Ne napközben érjen rá. Nős is lehet,átlagos.értelmes,normális. smile ezek a legnehezebb kitételek smile
Priviben jelentkez ,köszönjük. wave
2024. 05. 15. szerda 16:30  #14103
Tomi-Alexa Tomi-Alexa
Ma estére keresünk!
Sziasztok. Szegedtől 40km terre keresünk férfit aki kettesben lenne a párommal. Kizárólag esti órában tehát csak akkor írj ha neked is megfelel az esti 22óra környéki találkozó!!!
Igényes 22/25éves pár vagyunk...Kizárólag 45 év alatt keresünk! Legalább 16cm es intimmel rendelkező férfit keresünk. Kizárólag értelmes és együttműködő partnert keresünk, akik el fogadják hogy képet kérünk!
2024. 05. 15. szerda 16:23  #14102
Boy_91 Boy_91
Sziasztok!

Egész hétre keresem partnerem, partnereim heteró alapon Százhalombatta és szélesebb régiójában.
2024. 05. 15. szerda 15:04  #14101
yany yany
Szia!
Tatabányán!
Masszázzsal foglalkozom. A feleségedet szívesen részesíteném egy yóni azaz erotikus masszázsban. Ahhoz, hogy részleteiben elmondjam, milyen élményeket kínál egy yóni masszázs, először is fontos megérteni annak hátterét és azt, hogy milyen hatásai lehetnek.
A yóni masszázs egy olyan érzéki és intim élmény, amelyet speciálisan arra terveztek, hogy felfedezze és megünnepelje a női szexualitást és érzékenységet. Ez a fajta masszázs a női test és elme mélyebb rétegeire fókuszál, segítve azokat a feszültségeket és blokkokat, amelyek lehetnek a szexualitás és az érzékenység útjában.
Amikor egy nő részt vesz egy yóni masszázsban, a fókusz általában az érzékeny területek megérintésén és stimulálásán van. Ez nem csupán fizikai élmény, hanem egyben energetikai és érzelmi utazás is lehet. A masszőr célja az, hogy támogassa a nőt abban, hogy teljesen jelen legyen a testében és az élményben, segítve őt abban, hogy felszabaduljon és átadja magát az érzéseknek.
A feleséged számára egy ilyen masszázs lehetőséget teremthet arra, hogy felfedezze és elmélyítse kapcsolatát saját testével és szexualitásával. Fontos azonban megemlíteni, hogy a yóni masszázs nem kizárólag szexuális célú tevékenység, hanem inkább egy olyan eszköz, amely segíthet az önelfogadásban, az érzékenység fokozásában és az intimitás mélyítésében.
Ha feleséged érdeklődik egy ilyen élmény iránt, fontos, hogy nyitott kommunikáció legyen közöttetek, és hogy mindketten kényelmesek legyetek azzal, hogy ezt az utat együtt járjátok. Legyenek tisztában a határaival és az elvárásaikkal, és mindig legyen lehetőség a megbeszélésekre és az érzések megosztására.
Összességében a yóni masszázs egy gyönyörű és mély élmény lehet, amely segíthet az önelfogadásban, az érzékenység fokozásában és az intimitás mélyítésében. Fontos azonban, hogy mindig tiszteletben tartsuk a másik határait és igényeit, és hogy nyitott kommunikációval közelítsük meg egymást.

Yany
2024. 05. 15. szerda 12:59  #14100
Zsoltika933 Zsoltika933
Csatlakoznék párhoz smile Budapest és 20km körzetébe
2024. 05. 15. szerda 12:42  #14099
zx_69 zx_69
Sziasztok!
(Házas)párral ismerkednék Vas megyében. Valamennyi tapasztalatom van ilyen téren régebbről.
Hölgyekkel is örömmel ismerkedem.
2024. 05. 14. kedd 19:11  #14098
Harlequin Harlequin
Házibarát,hosszútávra,Bp és plusz 50 kb max.
Ne napközben érjen rá. Nős is lehet,átlagos.értelmes,normális. smile ezek a legnehezebb kitételek smile
Priviben jelentkez ,köszönjük. wave
/ 707