Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Saját korosztályodban nincs komolyság? Saját korosztályod befásult? Itt a helyed!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2005. 08. 21. vasárnap 16:33  #9
Törölt felhasználó (99375)
Sziasztok
19 éves srác vagyok kiszeretném próbálni milyen egy IGAZ belevaló nővel. Esetleg van jelentkező akkor írjatok. Köszi
2005. 08. 17. szerda 11:47  #8
laci0099 laci0099
Kérlek mondj egy irodát vagy internet címet ahol ennek utána lehet járni!
Köszi
2005. 08. 06. szombat 22:04  #7
laci0099 laci0099
Nincsen sok érett hölgy mégsem aki fiatal fiúkkal akar kefélni :-) De azért jelentkezhetne pár sexy független 30-as csinos nő!!!! :-)
2005. 08. 03. szerda 00:37  #6
laci0099 laci0099
Mondjuk vannak emberek akik pénzért is csinálják ezt,ezek a Dzsigolók :-) végülis ha jó pénzt fizetnek érte és még a hölgy is elegáns és ápolt,akkor miért ne? :-))
Egyszóval azok is "jelentkezhetnek" akiknek sok pénze van és magányosak,és egy kicsit többet szeretnének a sexnél....
2005. 08. 02. kedd 18:22  #5
Zoli... Zoli...
Kit ne vonzana egy idősebb, vagyis mondjuk inkább úgy, hogy tapasztaltabb nő?? Szerintem bárki benne lenne ilyesmiben... Én is szívesen felvenném ilyen nővel a kapcsolatot. wave wow1
2005. 08. 02. kedd 17:44  #4
Moncy Moncy
Na hát a párommal volt közöttünk pár év.. úgyh. most inkább az "érettebb" pasikat részesítem előnyben wink
De azért sok sikert fiúk!
2005. 08. 02. kedd 17:03  #3
laci0099 laci0099
Bíztam benne,hogy tetszeni fog pár embernek a fórum indítás és hasonló véleményen vagyok,minthogy az érettebb hölgyek szivesen lennének fiatalabb fiúval! Ja és a 20+ az a 20 fölötti életkort jelzi :) úgyhogy simán belefér a 30as :)))
2005. 08. 02. kedd 09:55  #2
Törölt felhasználó (2423)
Örülök, hogy van ilyen topic. Biztos vagyok benne, hogy sok olyan érettebb hölgy van aki meg-megnéz egy egy helyesebb, fiatalabb pasit az utcán és elképzeli mlyen is lenne vele.
Szóvval én is jelentkeznék. :)
He csinos érett NŐ vagy (csupa nagybetűvel!) ésegy jóképü 25 éves sportoló pasira vágysz, akkor jelentkezz. :)
2005. 08. 02. kedd 01:02  #1
laci0099 laci0099
Ebben a topicban lehetőség nyilik az érettebb hölgy korosztály és a még "éretlen" férfiak (20+) kapcsolattartásának! Úgyhogy ha van olyan hölgy aki szivesen eltöltene nála fiatalabb fiúkkal néhány kellemes percet vagy órát vagy napot az most itt megtalálhatja párját vagy akár szeretőjét! :-))) (remélem nem volt túl PR-os?) Szal jöhetnek az írások!
/ 822