Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2010. 06. 23. szerda 22:54  #16
s.loeb s.loeb VIP
Miért nem mertek kettesben maradni? Ezt kifejtenéd?
(Ez egy válasz remetemozes üzenetére (2010. 06. 18. péntek 12:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 06. 18. péntek 12:55
11 éve kerülgetjük egymást a sógornőmmel, de még nem történt semmi komoly. Azért mindig kihasználja az alkalmat egy kis hirtelen ölelésre, puszira. Nem nagyon merünk kettesben maradni, mert akkor aztán nincs megállás. vigyor2
2010. 06. 22. kedd 09:27  #15
Törölt felhasználó (746683)
Dugnám a sógornőimet szívesen, de nincs rá esély sajna..
2010. 06. 18. péntek 12:55  #14
remetemozes remetemozes
11 éve kerülgetjük egymást a sógornőmmel, de még nem történt semmi komoly. Azért mindig kihasználja az alkalmat egy kis hirtelen ölelésre, puszira. Nem nagyon merünk kettesben maradni, mert akkor aztán nincs megállás. vigyor2
2010. 06. 18. péntek 00:10  #13
Törölt felhasználó (46871) VIP
Tamásandrea extraperverz? Akkor én?Anno az ex feleségem húgát több mint 3 évig tartottam dugva...éppen tudnék mit mesélni smile akkor én egy beteges állat vagyok? smile smile smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 15. kedd 16:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (314412) VIP
2010. 06. 15. kedd 16:43
Amikor a párom nővére elvált, egyik családi összjövetel utáni puszilkodásban megsimogattam a mellét. Nagyon zavarba jött tőle. Késöbb elmesélte Andinak aki persze már hallotta az én beszámolómat és majd kipukkadt a visszafojtott nevetéstől.

Andi nővére azt hitte, hogy teljes lesz a felháborodás és majd mint jó testvér a huga mellé állhat ellenemben, de Andi megkérdezte tőle, hogy tetszem-e neki és miért nem fekszünk le egymással. A nővére nem akart hinni a fülének amikor Andi elmondta, hogy őt nem zavarja és érezzük jól magunkat alien2 Inkább passzolt engem rolleyes

A sógornő tekintetében azóta is látok mindig valami furcsa érdeklődést... de sajnos túlságosan öntudatos (magyar) lány. Nagyon sajnos! szomoru1

(Ja? Tudjátok milyenek a magyar lányok? Elmondom mit gondolnak: "Olyan vicces senkivel sem dugni." wink
2010. 06. 15. kedd 21:54  #12
protein protein
Tamásésandrea,te extraperverz vagy smile Pont mint én!
2010. 06. 15. kedd 16:43  #11
Törölt felhasználó (314412) VIP
Amikor a párom nővére elvált, egyik családi összjövetel utáni puszilkodásban megsimogattam a mellét. Nagyon zavarba jött tőle. Késöbb elmesélte Andinak aki persze már hallotta az én beszámolómat és majd kipukkadt a visszafojtott nevetéstől.

Andi nővére azt hitte, hogy teljes lesz a felháborodás és majd mint jó testvér a huga mellé állhat ellenemben, de Andi megkérdezte tőle, hogy tetszem-e neki és miért nem fekszünk le egymással. A nővére nem akart hinni a fülének amikor Andi elmondta, hogy őt nem zavarja és érezzük jól magunkat alien2 Inkább passzolt engem rolleyes

A sógornő tekintetében azóta is látok mindig valami furcsa érdeklődést... de sajnos túlságosan öntudatos (magyar) lány. Nagyon sajnos! szomoru1

(Ja? Tudjátok milyenek a magyar lányok? Elmondom mit gondolnak: "Olyan vicces senkivel sem dugni." wink
2010. 06. 12. szombat 16:31  #10
Törölt felhasználó (334779)
a sógornőm szingli de meg basznám csak nincs rá lehetőségem sajna.40 felet van de még jó teste van.a seggét szoktam markolászni úgy sógor alapon és mindig fel áll a farkam. de sajna ez kimarad pardon1
2010. 06. 07. hétfő 05:51  #9
Törölt felhasználó (754785)
Nem tul erkölcsös,de izgató,hogy a tiltott gyumölcsot szerzed meg
2010. 05. 28. péntek 17:44  #8
Törölt felhasználó (98466)
Na ismét péntek ismét buli!Srágám szolt hogy ma két faszt akar.Ám lagyan én nem bánom!Egész nap áll a faszom ha rá gondolok hogy az öcsém megkurja a kis feledégem!Naagyon jó alig várom!A szájába adom a farkam aztán hagyom hadd keféljenek egy nagyot és amikor már nagyon nedves jól megbaszom!Tudom kicsit betegnek tartjátok de csak igy ment bele a hármasba.Nekem az a lényeg hogy mellettem kurják ne helyettem!Igy az öcsém is jól jár!
2010. 04. 30. péntek 18:30  #7
Törölt felhasználó (98466)
csá.mi péntek esténként szoktunk 3asban bulizni.ilyenkor az öcsém száll be a drágám mellé.nekünk nagyon bejön a párom is élvezettel rakja szét a lábacskáit!öcsém meg élvezi a finom punciját!anya intézi a dolgot csak este tudom meg hogy lesz e buli!rmélem ma is rendelt segitőt!
2010. 03. 18. csütörtök 16:56  #6
Darkrape Darkrape
Azt mondják, a kihagyott pinákat a másvilágon az orrodra húzzák! nyes
Máskor ne habozz, nehogy kétméteres heftire egyen szükséged odaát! vigyor2
(Ez egy válasz typifix üzenetére (2010. 03. 17. szerda 19:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 03. 17. szerda 19:05
A sógornőm egy nagyon kívánatos szingli csaj. Egyszer nyáron festés és pakolás kozben hozzáértem a melleihez(pólón kezesztül). Sűrű bocsánatkérés a részemről. Sógornőm elnézően vigasztalt, hogy nem történt baj és közben megsimogatta az arcom. Nagyon csinos a csaj, csak nem tudom mit kezdjek vele.
A volt menyasszonyom huga bugyiban és melltartóban is flangált előttem,sőt fel is kínálkozott azon az estén amikor az exem megcsalt. A kapcsolatunk véget ért, de a hugát azóta is bánom, hogy nem csináltam meg.Nem tudom,hogy most bátrabb legyek-e?
2010. 03. 18. csütörtök 08:18  #5
Törölt felhasználó (730768)
Az a kapcsolat se lesz hosszú életű aki ilyenen gondolkodik..
2010. 03. 17. szerda 19:05  #4
typifix typifix
A sógornőm egy nagyon kívánatos szingli csaj. Egyszer nyáron festés és pakolás kozben hozzáértem a melleihez(pólón kezesztül). Sűrű bocsánatkérés a részemről. Sógornőm elnézően vigasztalt, hogy nem történt baj és közben megsimogatta az arcom. Nagyon csinos a csaj, csak nem tudom mit kezdjek vele.
A volt menyasszonyom huga bugyiban és melltartóban is flangált előttem,sőt fel is kínálkozott azon az estén amikor az exem megcsalt. A kapcsolatunk véget ért, de a hugát azóta is bánom, hogy nem csináltam meg.Nem tudom,hogy most bátrabb legyek-e?
2010. 03. 16. kedd 13:27  #3
dejoka dejoka
én is pályázok a csajom hugára(sógornőmre).Igaz még csak 17 éves lesz de nagyon jó csajszi!Szeretném megdugni áprilisban mikor feljön pestre hozzánk a szünetben!Már láttam a mellét és a punciját is.Hát valami isteni lehet!Remélem össze jön!
2010. 03. 16. kedd 10:31  #2
T-A-M T-A-M VIP
részemről nem jósolok hosszú életet a topiknak...:S
2010. 03. 15. hétfő 18:55  #1
Törölt felhasználó (14764)
Történt már valami érdekes veled akár a sógornőddel, akár a sógoroddal? Vagy észrevettél már valami különös vonzalmat, de nem történt semmi?
/ 17