Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2006. 04. 27. csütörtök 20:23  #32
vazelinator vazelinator VIP Admin
Nem kell rátukmálni másokra a véleményed, nem kell itt ördögűzés és kirekesztés.
Legközelebb elég annyi, hogy a házasság után te a monogám sex kapcsolatot részesíted előnybe. S te nem viselnéd el a harmadikat az ágyba stb. de nem letámadni.

Magán vélemény:
"Biztosan boldogok vagytok !!"

Hogy eltaláltad...
aki azért csinálják, hogy megmentsék a kapcsolatukat azokon nem segit.
De aki igazán szertik egymást azoknak ez soha nem fog meg ártani csak inkább mélyíti a kapcsolatukat, és soha nem csalnák meg egy mást sutyomba.
2006. 04. 27. csütörtök 20:14  #31
vazelinator vazelinator VIP Admin
Te meg elfogadni hogy emberek vagyunk.
Nekem se fenomenális a helyes irásom.
h. k. ozást is melözd

2006. 04. 27. csütörtök 15:08  #30
ceca ceca
Itt senki nem rossz !! Ezt hol olvastad ?? Mert én ilyet nem irtam. További jó szórakozást !! eljen wave
Válasz . GRUPPÁR Vip üzenetére
2006. 04. 27. csütörtök 15:06  #29
zeri zeri
Én nem vagyok te. Nem vagyok se Edit, se B.
(Ez egy válasz ceca üzenetére (2006. 04. 27. csütörtök 15:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 04. 27. csütörtök 15:05
Én én vagyok !! eljen
És te ?? nyes worship
2006. 04. 27. csütörtök 15:05  #28
ceca ceca
Én én vagyok !! eljen
És te ?? nyes worship
2006. 04. 27. csütörtök 15:05  #27
zeri zeri
Fejér megye. Ennyi :)
2006. 04. 27. csütörtök 15:04  #26
zeri zeri
Nem jó vele vitázni! Nem érdemes! Magad nyugalma érdekében most hagyd abba. A következő az lesz, hogy szétoffolja a faszságaival a topikot és csak kötözködik feleslegesen. Tudod őt már a 230 se bassza meg!
2006. 04. 27. csütörtök 15:02  #25
zeri zeri
De ismerős stílús! Kire is emlékeztetsz????
Editkére? Inkább maradj a blikkbefirkálgatásnál. Az olvasóid el is hiszik, hogy tudod mi a szex...
2006. 04. 27. csütörtök 14:57  #24
Törölt felhasználó (18603) VIP
TE így látod, más úgy! Ennyi! Mi nagyon szeretjük egymást, és ezért MINDENT megadunk egymásnak! A szexuális életünk tökéletes, szuper, nem is lehetne jobb, DE MI MÉG JOBBÁ AKARJUK TENNI!! Egyszer élünk, élvezni akarjuk az életet, mint itt a GG 99%-a! SZERINTEM!! Attól, hogy mi és TE máshogy gondolkodsz,nem vagyunk rosszak, SŐT!! nyes
2006. 04. 27. csütörtök 14:49  #23
ceca ceca
Bravó férfiak !
Vagy inkább önbizalomhiányban szenvedő kisfiuk ? Ha annyire keveseknek érzitek magatokat, hogy nem tudjátok kielégíteni azt akit szerettek akkór hol a figyelmesség?? Hol a szeretet ami gyönyörűvé és egyedivé teszi a kapcsolatotokat ?? Minek a feleség ? minek az állandó barátnő ?, Próbálkozzatok,tanuljatok,és talán rájöttök mi kell egy nőnek !! Az okoz örömet hogy mástól kapja meg azt amire vágyik ?? Hmmmmmmm !!!
Ez igen !!! És ti minek vagytok akkór ,és hol a szeretet ?? Lekéne dobálni az önzőséget ha már megnősültetek , és többet törödni a szeretteietek érzéseivel. Nem mástól várni azt amit ti is meg tudnátok adni !!! Megtudnátok !! Csak szeretni kellene !! Bizony,ilyen egyszerű ez ! Semmi furfang nincs benne.
Üdv minden önmagát felszarvazó férjnek,és barátnak. !! Biztosan boldogok vagytok !!
eljen eljen
2006. 04. 27. csütörtök 14:38  #22
Törölt felhasználó (18603) VIP
a többi illik rád?
2006. 04. 27. csütörtök 14:31  #21
zeri zeri
34. kiestem :)
2006. 04. 27. csütörtök 13:31  #20
Törölt felhasználó (18603) VIP
Ha esetleg van itt egy srác, max 30 éves korig, vagy összeszokott fiúpár, Fejér megyéből, aki ma este is akár ráér, és van helye, az írjon a privire, mert ha kedvesemnek ok, akár ma meglátogatnánk!!
2006. 04. 27. csütörtök 13:02  #19
zeri zeri
Mi is voltunk annó párcserés szexben a feleségemmel és jó volt látni, a gyönyörét.
2006. 04. 27. csütörtök 12:23  #18
conrados conrados
A témához annyit fűznék hozzá, hogy én is élvezném, ha előttem jól megbasznák a feleségem. Már rajta vagyok a dolgon, de még ő / feleségem /kis mértékben elutasító. Arra sem sikerült rávennem,hogy ő egy másik nővel szexeljen, de azért látok a szemében egy kis remény sugarat. Ha tudtok ebben a témában tanácsot adni, vagy ti is át estetek hasonló szituáción irjátok meg.Vannak akik kritizálják ezt a dolgot, de szerintem sokkal job, ha előttünk baszik mással mint ha tudtunk nélkül kefél fére. Vagy nem ????
2006. 04. 27. csütörtök 07:25  #17
Törölt felhasználó (18603) VIP
Én is csináltam már a feleségem közösen 1 fiúval, és nagyon élvezte! Én is! Jó volt látni, hogykész lett!! nyes
2006. 04. 21. péntek 18:01  #16
Törölt felhasználó (17632)
És mikor volt ez Vivi? nem tiltotta ezt a törvény a Te korodban Drága? ejnye1 smile smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 04. 21. péntek 10:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (29760)
2006. 04. 21. péntek 10:33
A volt srácom mondta egyszer - " mi mindent bedobunk a közösbe a barátommal, ami az Övé, az, az enyém is, ami az enyém az, az Övé is " - aztán mégsem kerültem be a közösbe, ravasz1
2006. 04. 21. péntek 16:56  #15
Moncy Moncy
Azt hiszem csak most nagy a szátok, de ha netán tleg egyszer arra kerül a sor rínátok mint a kis pocok... nyes nyes nyes nyes

Azt hiszem Én is meginterjuvolom a még férjemet hogy látja-e kérdést... bááár a minapi események okán... azt hiszem inkább nem kérdezek semmit.. elég toleráns módon viselkedett... eljen wink wink wink crazya
2006. 04. 21. péntek 16:27  #14
gevert gevert
Hát...:D Nem lehet h az van a dolog mögött, hogy ha a feleségetek kefél egy másik pasival, akkor hoppá már nektek is lehet egy másik csajjal hiszen ő már megtette...!? Ez még lehet izgató, de az h szétkurják a barátnőm....
2006. 04. 21. péntek 15:46  #13
 xxxjani xxxjani
Azt hiszem engem is izgatna... boxer boxer violent
/ 974