Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2017. 10. 02. hétfő 11:10  #3556
Csakmostcsakma Csakmostcsakma VIP
Sziasztok! Készül ma lány vagy pár valamelyik moziba?
2017. 10. 01. vasárnap 18:42  #3555
rocco001 rocco001
Valaki szopatna most?
2017. 09. 30. szombat 16:53  #3554
Törölt felhasználó (924068)
Sziasztok! Ma este lány, pár készül a gloryba? Ha igen, szívesen csatlakoznék! Képek, információ az adatlapomon.
Gábor
2017. 09. 30. szombat 16:23  #3553
rocco001 rocco001
Készül most valaki valamelyik moziba? Privát leveleket várok.
2017. 09. 29. péntek 15:13  #3552
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc
Helló! Szombat délutántól hétfő reggelig Pesten tartózkodom! Terv szerint, benéznék a Dob utcai intézménybe, vagy este a Gloryba (hetero alapon), de persze ezt egy csinos, vékony lány, vagy ilyen hölgytagú pár bármikor felülírhatja! wink Búvóhely adott a belvárosban, a Corvinon!
2017. 09. 29. péntek 11:37  #3551
Törölt felhasználó (2870942)
Köszi
2017. 09. 29. péntek 08:48  #3550
Törölt felhasználó (1436482)
Dolgozni. nyes nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 09. 29. péntek 08:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (461385)
2017. 09. 29. péntek 08:38
Hétfőn hová érdemes menni????
2017. 09. 29. péntek 08:38  #3549
Törölt felhasználó (461385)
Hétfőn hová érdemes menni????
2017. 09. 28. csütörtök 23:21  #3548
Törölt felhasználó (1085602)
Hegedusben most? wink
2017. 09. 28. csütörtök 21:50  #3547
magic28 magic28
Vasárnap megyek csak. Szülinapi wellness van vidéken! smile
(Ez egy válasz lightsex üzenetére (2017. 09. 27. szerda 14:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 27. szerda 14:55
Peldaul pont az erdekelne hogy mikor mesz le...
A weblapon elmaradt a heti kiiras, pusztan ezert erdeklodtem! wink
2017. 09. 28. csütörtök 17:47  #3546
Törölt felhasználó (2870942)
Szex mozi pontos cime kelene privátba ha kérhetem köszönöm
2017. 09. 28. csütörtök 17:43  #3545
Törölt felhasználó (2870942)
Sziasztok én péntek délután megyek .a páromal ösze futunk? Privátba beszéjük meg
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 09. 26. kedd 06:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (930432)
2017. 09. 26. kedd 06:20
Úgy döntöttünk, hogy péntek este meglátogatjuk a Glory-t smile Ez lesz az első alkalom.
2017. 09. 28. csütörtök 17:42  #3544
Törölt felhasználó (2870942)
Sziasztok holnap megyek pestre glry ba jukon szeretném át logatni az nem érdekel ki foglalkozik a farkamal smile csak élvezem.valoszinü a párom is eljön (nézőnek) ehez keresek párt lányt il fiut.elsö alkalom lesz. Mikor érdemes oda benézni? Esetleg jelentkezö k ?
2017. 09. 28. csütörtök 15:16  #3543
Törölt felhasználó (461385)
Hétfőn hová érdemes benézni Pesten?Igényes pasi vagyok,imádom a többest.Irjatok főleg ha ott lesztek.
2017. 09. 27. szerda 19:43  #3542
Törölt felhasználó (1267252)
Valaki nem jön le velem Gloryba? Egyedül nem az igazi☺
2017. 09. 27. szerda 14:55  #3541
lightsex lightsex
Peldaul pont az erdekelne hogy mikor mesz le...
A weblapon elmaradt a heti kiiras, pusztan ezert erdeklodtem! wink
(Ez egy válasz magic28 üzenetére (2017. 09. 27. szerda 13:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 27. szerda 13:22
Szia. Amit a vendégek csinálnak. smile Tegnap volt pár is és hölgy egyedül is, még éjjel 1-kor dugtak! smile Amúgy a többi helyen mi a heti program?
2017. 09. 27. szerda 13:22  #3540
magic28 magic28
Szia. Amit a vendégek csinálnak. smile Tegnap volt pár is és hölgy egyedül is, még éjjel 1-kor dugtak! smile Amúgy a többi helyen mi a heti program?
(Ez egy válasz lightsex üzenetére (2017. 09. 27. szerda 11:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 27. szerda 11:29
Valaki nem tudja, hogy mi a heti program a Glory-ba? smile
2017. 09. 27. szerda 11:29  #3539
lightsex lightsex
Valaki nem tudja, hogy mi a heti program a Glory-ba? smile
2017. 09. 26. kedd 15:13  #3538
Törölt felhasználó (932889)
Nem mentem fel a privát kabinba. Nem tudom megmondani, de szerintem nincs lyuk. Elindítanak egy filmet amit te választasz ki, óránként 1000 forintért. A közös részen a boltos által választott film megy és 1500 a belépő ami egyszeri.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 09. 26. kedd 10:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (901201)
2017. 09. 26. kedd 10:00
A privát kabin milyen? Van a falon lyuk vagy teljesen zárható?
2017. 09. 26. kedd 12:18  #3537
Törölt felhasználó (1075712)
Ma 2-től kb 4-ig a Dob utcai moziban leszek. Hölgy vagy pár jön? Pasit nem keresek, csak ha hölggyel együtt van. Privát üzenetbe írjatok.
/ 694