Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2017. 09. 26. kedd 06:20  #3536
Törölt felhasználó (930432)
Úgy döntöttünk, hogy péntek este meglátogatjuk a Glory-t smile Ez lesz az első alkalom.
2017. 09. 25. hétfő 12:53  #3535
Törölt felhasználó (932889)
10 oratol csak privat kabin van, ketto oratol van "kozos" jatszoter. Egyebkent a privat kabinban nem volt senki.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 09. 25. hétfő 11:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (932889)
2017. 09. 25. hétfő 11:39
Sziasztok!
Kb fél óra múlva meglátogatom a Dob utcai mozit. Mire lehet számítani?
Ilyenkor szoktak lenni párok vagy csak pasik?
2017. 09. 25. hétfő 12:19  #3534
rocco001 rocco001
Valaki készül most valamelyik moziba? Privát üzeneteket várok...
2017. 09. 25. hétfő 11:39  #3533
Törölt felhasználó (932889)
Sziasztok!
Kb fél óra múlva meglátogatom a Dob utcai mozit. Mire lehet számítani?
Ilyenkor szoktak lenni párok vagy csak pasik?
2017. 09. 25. hétfő 11:14  #3532
AndrisBp AndrisBp
Sziasztok. Kedves, ápolt pár, lány társaságát keresném mozis kalandhoz hetero alapon.
2017. 09. 25. hétfő 07:07  #3531
honda1244 honda1244
Sziasztok! 26 éves helyes, kedves pasi vagyok Gödöllőröl, szex kapcsolat céljából ismerkednék, párral vagy hölgyel, kor nem számít, utazni tudok, képem van fent adatlapomon smile
2017. 09. 24. vasárnap 12:55  #3530
rocco001 rocco001
Valaki készül most mozizni akinek volna kedve szopatni?
2017. 09. 23. szombat 15:56  #3529
kapucsino kapucsino
most néztem a mozi oldalát elég izginek hangzik amit leírtak
2017. 09. 23. szombat 15:39  #3528
kapucsino kapucsino
mindig van vmi jó nyitottnak kell lenni,múltkor nekünk összejött smile
(Ez egy válasz odeel üzenetére (2017. 09. 23. szombat 11:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 23. szombat 11:31
ma lesz valahol valami jó?
2017. 09. 23. szombat 11:31  #3527
odeel odeel
ma lesz valahol valami jó?
2017. 09. 22. péntek 10:31  #3526
Törölt felhasználó (1451422)
sziasztok ma vki szexmozi?
2017. 09. 21. csütörtök 16:35  #3525
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc
Holnap én is újra benézek a Glory-ba, hogy legalább az "odabaszós hétvége" kezdetének részese lehessek! eplus2 Miskolcról megyek délután, úgyhogy, ha van erről a vonalról lány, esetleg pár, akinek arra van dolga......
2017. 09. 21. csütörtök 13:22  #3524
gang bang 6 gang bang 6
Sziasztok 30 as pár vagyunk pénteken megyünk a Gloryba még nem voltunk és szívesen vennénk ha egy bi lány vagy pár körbevezetne minket smile
2017. 09. 21. csütörtök 12:00  #3523
magic28 magic28
Ma 19 óra után Glory, egy kis Gang-Bang-ra! smile
2017. 09. 20. szerda 14:17  #3522
Törölt felhasználó (3041282)
Szai Andy ! Mikor mèsz ? Talizhatnánk ott !
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 09. 18. hétfő 08:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1508282)
2017. 09. 18. hétfő 08:48
Ma este lesz vagány, hetero pasi a Gloryban?
2017. 09. 20. szerda 13:34  #3521
Törölt felhasználó (1002602)
Sziasztok. Jön este pár vagy hölgy gloryba? 38 éves helyes pasi vagyok. 7 től lent leszek
2017. 09. 19. kedd 13:14  #3520
magic28 magic28
bee1
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 09. 18. hétfő 14:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1406672)
2017. 09. 18. hétfő 14:59
wow1
2017. 09. 18. hétfő 16:47  #3519
rocco001 rocco001
Ki készül ma a Dob utcába?
2017. 09. 18. hétfő 15:20  #3518
Törölt felhasználó (840904)
Ma szívesen taliznék párral smile Akár...
2017. 09. 18. hétfő 14:59  #3517
Törölt felhasználó (1406672)
wow1
/ 694