Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Te is oda jársz? Te hova jársz? Mikor? s nem futunk össze?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2017. 09. 18. hétfő 12:01  #3516
magic28 magic28
Szia. Van párja és nagy a szerelem... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 09. 18. hétfő 11:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2881172)
2017. 09. 18. hétfő 11:28
Sziasztok a Gloryban a Tia nevű táncosról van valakinek infókat? Nagyon tetszik nekünk.
2017. 09. 18. hétfő 11:28  #3515
Törölt felhasználó (2881172)
Sziasztok a Gloryban a Tia nevű táncosról van valakinek infókat? Nagyon tetszik nekünk.
2017. 09. 18. hétfő 10:54  #3514
Törölt felhasználó (1548112)
szia én megyek.Mikor leszel ott?
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 09. 18. hétfő 08:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1508282)
2017. 09. 18. hétfő 08:48
Ma este lesz vagány, hetero pasi a Gloryban?
2017. 09. 18. hétfő 08:48  #3513
Törölt felhasználó (1508282)
Ma este lesz vagány, hetero pasi a Gloryban?
2017. 09. 18. hétfő 08:47  #3512
Törölt felhasználó (1508282)
Ma este lesz vagány, hetero pasi a Gloryban?
2017. 09. 18. hétfő 08:30  #3511
Törölt felhasználó (1548112)
Ma lányok vagy párok lesznek?Szívesen csatlakoznék
2017. 09. 18. hétfő 08:29  #3510
Törölt felhasználó (1548112)
Szivesen csatlakoznák hozzátok.
(Ez egy válasz LizaEsAti üzenetére (2017. 09. 16. szombat 09:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 16. szombat 09:17
Gloryba járó, budapesti, jóképű pasit keresünk, 40 év alatt és 18 cm felett.
2017. 09. 18. hétfő 07:16  #3509
nagyimi nagyimi
Ma benéznék egy moziba, de hová lenne érdemes!? Párhoz csatlakoznék, valaki ???
2017. 09. 18. hétfő 06:56  #3508
zsozs70 zsozs70
milyen ez a sex mozi mi történik ott meséljen már valaki?hogy érdemes oda lemenni?
2017. 09. 17. vasárnap 00:51  #3507
Dan20as Dan20as
.
2017. 09. 16. szombat 23:34  #3506
nagyimi nagyimi
Sziasztok! Holnap este Dob utca, vagy Glory ? Csatlakoznék párhoz, vagy csak úgy benéznék! Írjon valaki.... az a helyzet, hogy még nem jártam.....
2017. 09. 16. szombat 14:47  #3505
kapucsino kapucsino VIP
Szeretnénk ma menni a Gloryba lesz ott innen vki?
2017. 09. 16. szombat 12:52  #3504
Törölt felhasználó (825925)
Sziasztok! Ma fél 6 felé mit ajánlanátok?? Hová érdemes menni??
2017. 09. 16. szombat 09:39  #3503
rocco001 rocco001
Volna fiatal srác 40 éves korig, aki megszopatna ma reggel, vagy délelőtt az egyik moziban?
2017. 09. 16. szombat 09:17  #3502
LizaEsAti LizaEsAti
Gloryba járó, budapesti, jóképű pasit keresünk, 40 év alatt és 18 cm felett.
2017. 09. 16. szombat 07:21  #3501
rocco001 rocco001
Volna fiatal srác 40 éves korig, aki megszopatna ma reggel, vagy kora délelőtt az egyik moziban?
2017. 09. 15. péntek 00:08  #3500
Törölt felhasználó (1344702)
Holnap Bi pár menne a Gloryba!
Pasik párok hölgyek! Valaki?
Válaszok privátban!
2017. 09. 14. csütörtök 20:53  #3499
wedgar wedgar
Sziasztok! Ha én hamarabb láttam volna.... Tegnap voltam a Baross utcaiban.
(Ez egy válasz extrapár üzenetére (2017. 09. 13. szerda 08:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 13. szerda 08:01
Ma lesz a Dob utcában igényes nagyfarkú???
2017. 09. 14. csütörtök 18:45  #3498
Törölt felhasználó (17905)
Sziasztok
De sajnálom hogy csak ma láttam a bejegyzéseteket szívesen elkísérnélek benneteket legközelebb smile
(Ez egy válasz extrapár üzenetére (2017. 09. 13. szerda 08:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 13. szerda 08:01
Ma lesz a Dob utcában igényes nagyfarkú???
2017. 09. 14. csütörtök 16:55  #3497
rocco001 rocco001
Fiatal srác 40 éves korig szopatna most valamelyik moziban?
/ 694