Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

2024. 04. 10. szerda 05:03  #47645
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Mit szólnátok egy hétfelező kávéhoz? És közben mindenki arra gondol amire akar wink
Aztán lehet menni dolgozni! Mondjuk én szabit intéztem és inkább motorozok circling
Szép napot wave
2024. 04. 09. kedd 16:13  #47644
geza36 geza36
A Fókuszotok tökéletes nyes csatlakozom én is hozzátok....Kv bekészítve...
2024. 04. 09. kedd 09:15  #47643
Kutyu14cm Kutyu14cm
Sziasztok! Támogatom,hogy a Szép lányokra fókuszáljunk! Körbepusziba meg főleg benne lennék! Már ha odaférnék tőletek fiúk! wink
2024. 04. 09. kedd 05:21  #47642
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Kicsit meghasonlottam a hétfőistákkal és kihagytam. Nem segített. De azért egy próbát megért. Vannak olyan csoportok is, akik a széplányokat tagadják. Na azt sosem tudnám megtenni. Annyira finom körbepuszilgatni őket mindenhol crazya
Szóval szép napot és szép lányokat kívánok wave a kávé mellé!
2024. 04. 08. hétfő 15:28  #47641
geza36 geza36
kukucs nyes megint csak magammal találkoztam?? nyes
2024. 04. 07. vasárnap 10:10  #47640
geza36 geza36
Sziasztok!!Kutyu Miért lennél begyepesedett ?? ez a természetes nyes szerintem is .... nyes de ha már kartegorizálják magukat az emberek... Akkor én leszbikus vagyok mert a csajokat szeretem ?? nyes nyes : kv bekészítve ( bár lehet túl löttem vele ) Napozzatok !!
2024. 04. 06. szombat 11:54  #47639
Kutyu14cm Kutyu14cm
Sziasztok! Nem vagyok elkeseredve,bízom bennetek! Csak nem fogunk a nappaliban is egymásra pisilni!! A bőrömből ki nem szállok,megmaradok begyepesedett heteronak. Na jó,a csajsziknak engedek némi biszex lazulást! crazya
2024. 04. 06. szombat 06:37  #47638
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Nem tudom ki miként érzi, de ez egy hosszú négy nap volt. Iszom a kávémat, amiből persze jut nektek is és közben igyekszem megújulni. Na nem úgy mint a fórumok tőlem is távolodó témái. Nekem jobban bejön az, amikor valami jó és mint egy művész egyre finomítunk minden kis részletet, keresve a legszebb élményeket. Szóval kitartás Kutyu, légy önmagad a bőrödben. A te életedet is csak rád szabták, nem a változó trendekre.
Jó olvasni, hogy eredményesen telt a húsvét nálad is TitkosCsajszi! Részemről bírnék hallani olyan jókívánságot, hogy ,,A TitokCsajszi üljön a nyelved hegyére! Vagy Titokcsajszi térdeljen előtted amikor kijössz a zuhanyzóból! Persze a Boldog névnapor is jó és kedves... de azért na. Érezzük a különbségét remélem! Azt mondják perverz vagyok, de szerintem csak őszinte vigyor2
Jó hosszú lett, mint ez a hét.
Szép napot wave
2024. 04. 05. péntek 17:21  #47637
SecretMilf SecretMilf
Sziasztok! smile Szép hétvégét Mindenkinek! Csoda idő lesz,itt a tavasz,sőt már már a nyár smile Lehet napfürdőzni,vagy esetleg másban fürdeni,kinek mit hoz a sors smile A Húsvéton túl vagyunk,személy szerint rendesen meg lettem locsolva,nem voltam hálátlan smile
öcsyke: Miért lennék én a jókívánság? Ezt nem értem,igaz péntek lévén kissé fáradt vagyok!

Kutyu14 : igen én is néztem már a fórumban,hogy kissé el vannak ferdülve dolgok! de hát nem vagyunk egyformák,szerencsére! smile
2024. 04. 05. péntek 15:39  #47636
Gyugyu62 Gyugyu62
Sziasztok, kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!
2024. 04. 05. péntek 15:36  #47635
geza36 geza36
KUkucs péntekista kv bekészítve......kutyu ne add fel nyes
2024. 04. 04. csütörtök 16:31  #47634
Kutyu14cm Kutyu14cm
Halihó,sziasztok! Esküszöm a normális lányok,fiúk,meg a különleges kávé miatt kukkantok be időnként. De Öcsyke,meg Crazy a tanúm rá,hogy időnként szex-dolgokat is kivesézünk. Most mondjátok meg őszintén-prűd,meg kirekesztő lettem? A fórum més oldalain egyre több baromsággal találkozom. Én vagyok beteg,mert nem gerjedek az anyósomra? Hogy nem hoz lázba egy puncinedves tanga gondolata? Hogy szívesen megnézek egy meztelen feleséget,de hogy a fotójára verjem ki a farkam,az nonszensz! És ami nekem kurvára nem jön be,mikor heterónak hírdetett férj,kipróbálná a szopást. Én vagyok beteg?
2024. 04. 04. csütörtök 04:57  #47633
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Zombik hete ez az óralopós hét. Reggelente kiváló alkalom a zombiszexre nyes
A jól megszokott finom reggeli kávé azért segít. Meg a címlapon a csajszik egymáson crazya Lehet itt a nappaliban is ezért vannak ilyen csendben?
Szép napot! wave
2024. 04. 02. kedd 18:20  #47632
geza36 geza36
sziasztok!! Qva eső..... kv bekészítve...
2024. 04. 02. kedd 05:08  #47631
öcsyke öcsyke
Jó reggelt! Ma kicsit visszanyal a fagyi! Nem vígasztal, hogy kedd van és a lopott óra is hiányzik violent A friss kávé és a hétvége élményei azért segítenek worship
Szóval hajrá kedd, itt a tavasz és egy rövid héttel megússzuk úgy néz ki!
Csajszik? Nektek is eredményes volt? Ma még tudunk locsolást pótolni, ha hiány érzetetek lenne és még csak csalni sem kell wink Olyan jó munkatársas formában, húsvét az első munkanap is nyes
Szép napot wave
2024. 04. 01. hétfő 07:52  #47630
öcsyke öcsyke
Boldog Bolondos Dallamokat! Éljenek a sosem hervadó gyönyörű nők, akiknek az oltárán áldozhat a férfi!
Azt tudtátok, hogy a Krisztusi sztori és a női halálra dolgozhatom emléknap előtt is volt ünnepe a Nőnek? Szimplán a tavaszi nap-éj egyenlőség adta a természet talán legszebb, megújulást/locsolást és termékenységbe fordulást/női minőséget megünneplő minden évben megtartott szertartást.
Szóval éljenek a Nők, hogy nekünk is legyen miért!
Kutyu nem tévedtél nagyot, volt lovaglás nyugat felé is, mentünk egy 650km-es karikát a Balaton és a Mecsek érintésével. Ki kell használni a jó időt. A locsolás... khmm... valóban nem panaszkodom nyes
Kedves TitkosCsajszi, igazán komolyan, de tényleg. Nem szeretnél egyszer te lenni a jókvánság? Részemről a diszkréció adott, max itt fogok eldicsekedni veled nyes
Szép napot! wave
2024. 03. 31. vasárnap 21:35  #47629
geza36 geza36
wave
2024. 03. 31. vasárnap 13:02  #47628
Kutyu14cm Kutyu14cm
Angyali egy Nő vagy! Ne csak ünnepnapokon gyere! worship
(Ez egy válasz SecretMilf üzenetére (2024. 03. 31. vasárnap 11:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 31. vasárnap 11:08
Sziasztok Nappalis Lányok,Fiúk! wave Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok! A Lányoknak sok-sok locsolót,ki-ki hova kéri,a Fiúknak sok-sok locsolni valót!Tudom a Fiúk szoktak ilyentájt tojásokat kapni,de inkább adjátok Ti a tojásokat a Lányoknak,majd Ők szépen megfestik finom ! Pusszantás
2024. 03. 31. vasárnap 11:08  #47627
SecretMilf SecretMilf
Sziasztok Nappalis Lányok,Fiúk! wave Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok! A Lányoknak sok-sok locsolót,ki-ki hova kéri,a Fiúknak sok-sok locsolni valót!Tudom a Fiúk szoktak ilyentájt tojásokat kapni,de inkább adjátok Ti a tojásokat a Lányoknak,majd Ők szépen megfestik finom ! Pusszantás
2024. 03. 29. péntek 09:12  #47626
Kutyu14cm Kutyu14cm
Sziasztok! Boldog Húsvétot Mindenkinek! Locsoljunk,ahova szabad,vagy módunk van,vagy ahova sikerül. Öcsyke,te könnyen beszélsz cicilocsolásról,képtelenség,hogy mellélőjj!! crazya
/ 2385