Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2011. 06. 13. hétfő 22:53  #29
Törölt felhasználó (34346)
Sziasztok!

Jár valaki Ceglédbercelre éjszakai fürdőzésre? Milyen?
2011. 04. 10. vasárnap 10:22  #28
Törölt felhasználó (778445)
Ha van valakinek saját készitésü kukkolos, elcsipett szex videója amin szexelnek strandon, tóparton, parkban vagy bárhol érdekelne. matrozboy@gmail.com
2011. 03. 19. szombat 17:13  #27
Borzongás Borzongás
Mobilozás?? Beszarás!! Hülye volt az a pali...mi a szarnak vitt mobilt a medencéhez??? nokomment...Pedig tök jó lehetett volna, ha az a mobil nem lett volna.. crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 03. 19. szombat 10:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (373340)
2011. 03. 19. szombat 10:17
Tegnap voltam egy Pest közeli vidéki fürdőben. A nyitott medencében alig voltak, mivel esett az eső, és nem volt igazán jó idő.
Aztán a fürdőzők elszivárogtak, csak 3-an maradtunk. Egy pár meg én.
Nyugodt volt a víz, és a 33 méteres medence egyik sarkában a pár révén feléledt a szerelem erotikus kiterjesztésben.
Közelebb mentem az esethez, gondoltam kissé helyszínelek.
A történet tovább folytatódott, sőt fokozódott. A sarki hullámok, mint az északi sarki fény sejtelmesen terjedtek az esőcseppek által is izgalmassá borzolt vízfelszínen. Nem bírtam magammal. A pár is figyelt engem, ahogy a jobb kezem szintén erotikus kisugárzásra utaló hullámokat kelt és szuperponálódott a már az erotikus tartalommal ömlengő termálvízben.Levettem a fürdőnadrágom és a medence szélére tettem. Persze, hogy észrevette a pár, és mindent beleadtak, már amit lehetett részükről.
Aztán a férfi telefonja megszólalt. Megszakadt a lendület, mobilozás, majd vissza...
Ismét elindult a játék, de ha valami már megszakad, akkor az ismét megtörténik. Jött egy idős fürdőzőnő. Fejemmel intettem a párnak, hogy látogató érkezik.
megértették. És elúsztak. Majd beszélgettünk, de nem taglaltuk az eseményeket. Majd legközelebb talán...
2011. 03. 19. szombat 11:08  #26
Törölt felhasználó (781529)
Én a párommal a Miskolc Tapolcai barlang fürdőben keféltünk, de nem most volt hanem 10éve, de jó is volt akkor. smile
2011. 03. 19. szombat 11:04  #25
Törölt felhasználó (756688)
Melyik volt ez a fürdő?
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 03. 19. szombat 10:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (373340)
2011. 03. 19. szombat 10:17
Tegnap voltam egy Pest közeli vidéki fürdőben. A nyitott medencében alig voltak, mivel esett az eső, és nem volt igazán jó idő.
Aztán a fürdőzők elszivárogtak, csak 3-an maradtunk. Egy pár meg én.
Nyugodt volt a víz, és a 33 méteres medence egyik sarkában a pár révén feléledt a szerelem erotikus kiterjesztésben.
Közelebb mentem az esethez, gondoltam kissé helyszínelek.
A történet tovább folytatódott, sőt fokozódott. A sarki hullámok, mint az északi sarki fény sejtelmesen terjedtek az esőcseppek által is izgalmassá borzolt vízfelszínen. Nem bírtam magammal. A pár is figyelt engem, ahogy a jobb kezem szintén erotikus kisugárzásra utaló hullámokat kelt és szuperponálódott a már az erotikus tartalommal ömlengő termálvízben.Levettem a fürdőnadrágom és a medence szélére tettem. Persze, hogy észrevette a pár, és mindent beleadtak, már amit lehetett részükről.
Aztán a férfi telefonja megszólalt. Megszakadt a lendület, mobilozás, majd vissza...
Ismét elindult a játék, de ha valami már megszakad, akkor az ismét megtörténik. Jött egy idős fürdőzőnő. Fejemmel intettem a párnak, hogy látogató érkezik.
megértették. És elúsztak. Majd beszélgettünk, de nem taglaltuk az eseményeket. Majd legközelebb talán...
2011. 03. 19. szombat 10:17  #24
Törölt felhasználó (373340)
Tegnap voltam egy Pest közeli vidéki fürdőben. A nyitott medencében alig voltak, mivel esett az eső, és nem volt igazán jó idő.
Aztán a fürdőzők elszivárogtak, csak 3-an maradtunk. Egy pár meg én.
Nyugodt volt a víz, és a 33 méteres medence egyik sarkában a pár révén feléledt a szerelem erotikus kiterjesztésben.
Közelebb mentem az esethez, gondoltam kissé helyszínelek.
A történet tovább folytatódott, sőt fokozódott. A sarki hullámok, mint az északi sarki fény sejtelmesen terjedtek az esőcseppek által is izgalmassá borzolt vízfelszínen. Nem bírtam magammal. A pár is figyelt engem, ahogy a jobb kezem szintén erotikus kisugárzásra utaló hullámokat kelt és szuperponálódott a már az erotikus tartalommal ömlengő termálvízben.Levettem a fürdőnadrágom és a medence szélére tettem. Persze, hogy észrevette a pár, és mindent beleadtak, már amit lehetett részükről.
Aztán a férfi telefonja megszólalt. Megszakadt a lendület, mobilozás, majd vissza...
Ismét elindult a játék, de ha valami már megszakad, akkor az ismét megtörténik. Jött egy idős fürdőzőnő. Fejemmel intettem a párnak, hogy látogató érkezik.
megértették. És elúsztak. Majd beszélgettünk, de nem taglaltuk az eseményeket. Majd legközelebb talán...
2010. 11. 19. péntek 15:15  #23
kettenszazevesek kettenszazevesek
..Hoppá!
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2010. 11. 07. vasárnap 10:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 11. 07. vasárnap 10:41
Sokat (de nem eleget) járunk szaunázni, volt már ujjazás nejemnek orgazmusig, volt hogy leszopott s lenyelte, de teljes dugás is megtörtént már. Az üvegajtón túl jöttek-mentek meztelenül az emberek, bárki bármikor benyithatott volna, akkor "úgy" talált volna bennünket. Ha benézett volna, látott volna mindent. Ha nem lett volna szégyenlős vagy túlzottan tapintatos, akkor talán be is szállhatott volna. Én mindenképpen jeleztem volna neki, de -sajnos-, nem volt épen akkor érdeklődő.
2010. 11. 19. péntek 13:47  #22
Törölt felhasználó (764705)
sokféle fürdős élményem van, ezek közül egy nagyon emlékezetes. leszögezem akkoriban teljesen más szemlélettel rendelkeztem, amikor akkor az taszított, az ma vonz nyes
Bulizás alkalmával jött valahonnan az ötlet, hogy éjszakai fürdőbe menjünk. Volt bennünk jócskán én vezettem (akkor még tettem ilyen felelőtlen dolgokat :(). 3 fiú 2 lány voltunk a kocsiban, abból ketten párt alkottak. én a lánnyal voltam párszor már korábban, de legfőképp barátok voltunk. a lánnyal legtöbbször valamilyen buliban gabalyodtunk össze, mindig vagy egy kocsi hátsó ülésén, vagy valamelyik liget padján kötöttünk ki. amikor mentünk kifelé már tudtam és ő is hogy biztos fogunk egy jót szexelni. már a kocsiba ülve smároltunk, ő hátra ült a két fiú közé, én vezettem, haverom barátnője meg mellettem. A két fiú egész úton felváltva turkáltak a bugyiban, a haverom nője meg az én farkamat simogatta, gatyán keresztül. Mikor odaértünk a vízbe, a haverom rögtön kezelésbe vette a barátnőjét, én meg a másik lánnyal voltam. Eszem ágában sem volt, mással lenni, én csak a "sajátommal" törődtem. Igen ám de volt egy harmadik fiú is, aki nem kicsit felizgult állapotban a farkát kezdte verni a vízben. az én csajom "megsajnálta" és kezébe vette a farkát, hogy ne érezze magát egyedül. én ezt persze láttam és ez zavart is. Aztán beleült a másik srác farkába is, utána az enyémbe is. Nagyon nem tetszett a dolog, féltékeny voltam, el se tudtam élvezni, egyre jobban kezdtem kijózanodni. undorral mentem haza.

Azóta hogy gondolok erre? Úgy meg kellett volna dugnunk a lányt, hogy beleájuljon, akár egyszerre is. Na de hát ma vagyok ilyen okos, akkor nem voltam
2010. 11. 07. vasárnap 10:41  #21
kandurmarci kandurmarci
Sokat (de nem eleget) járunk szaunázni, volt már ujjazás nejemnek orgazmusig, volt hogy leszopott s lenyelte, de teljes dugás is megtörtént már. Az üvegajtón túl jöttek-mentek meztelenül az emberek, bárki bármikor benyithatott volna, akkor "úgy" talált volna bennünket. Ha benézett volna, látott volna mindent. Ha nem lett volna szégyenlős vagy túlzottan tapintatos, akkor talán be is szállhatott volna. Én mindenképpen jeleztem volna neki, de -sajnos-, nem volt épen akkor érdeklődő.
2010. 11. 07. vasárnap 07:16  #20
yoci04 yoci04
Már többször voltunk együtt a párommal,strandon,a Velencei-tóba,Balatonba.Nagyon izgi,és hatalmasat élveztünk.Először zavart a dolog,de a feleségem nagyon akarta.Azóta már én is imádom a szex ilyen formáját!
2010. 08. 23. hétfő 13:21  #19
Törölt felhasználó (760203)
Szerintem is a termál medence a csúcs!!!! Több kellemes élményem fűzódik oda! Ha neem átnak is csodás. de ha látnak akkor még izgalmasabb!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 08. 13. péntek 15:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (453244)
2010. 08. 13. péntek 15:12
Szerintem a termál vizes medence alkalmas , de mivel ez a zenés, táncos,buli ma éjjel lesz ezért azt gondolom, hogy sok helyen alakul majd ki kis szexjelenet a sötétben smile
2010. 08. 22. vasárnap 21:52  #18
sexy21hunboy sexy21hunboy
Én voltam bnőmmel termál medencében, hát végig állt a farkam. smile Ha sokan vannak ha nem nálam nem számít.
2010. 08. 13. péntek 15:12  #17
Törölt felhasználó (453244)
Szerintem a termál vizes medence alkalmas , de mivel ez a zenés, táncos,buli ma éjjel lesz ezért azt gondolom, hogy sok helyen alakul majd ki kis szexjelenet a sötétben smile
(Ez egy válasz madmaximum üzenetére (2010. 08. 12. csütörtök 19:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 12. csütörtök 19:14
ott melyik a népszerű medence??
2010. 08. 12. csütörtök 21:50  #16
Borzongás Borzongás
Azért azt pontosíthatnád, hogy hol is van Ausztrián belül ez a meztelen szauna smile megnézném kozelebbről...ha publikálható info akkor légyszives pontosan..város, utca, hsz... smile )
Vagy belföldön, mondjuk pestkörnyéki valahol tudunk ilyen helyről? smile köszi...
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 08. 01. vasárnap 10:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (16046)
2010. 08. 01. vasárnap 10:12
Ugyan nem dugszi, csak kézimunka, de télen Ausztriában egy nagy fürdő szauna részlegén voltunk egy egész napot. Mivel az egész szaunarészleg teljesen szabadon használható volt meztelenül, ezért a sok meztelen test látványa, illetve a helyzet huncutsága nagyon izgatott mindkettőnket. Párommal délutánra nagyon vágytunk már a másik érintésére, és kerestük a helyzetet ahol picit játszadozhatunk. Először egy kültéri szaunában kezdtünk egymással huncutkodni, de ott megzavartak minket, végül a tepidáriumban sikerült úgy elbújnunk, hogy ugyan pár méterre tőlünk emberek jártak, és bárki beléphetett volna a helyiségbe, de talán pont ennek a hatására kedvesem egymás után háromszor is elélvezett, pedig csak kézimunka volt... wink
2010. 08. 12. csütörtök 19:14  #15
madmaximum madmaximum
ott melyik a népszerű medence??
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 08. 12. csütörtök 15:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (453244)
2010. 08. 12. csütörtök 15:29
circling
Halkan jegyzem meg, péntek 13.-án Strandok éjszakája lesz a Dagályban.... 9-től hajnal 2-ig
Ott talán lehet huncutkodni...Ha történik valami érdekes, akkor majd beszámolunk.
2010. 08. 12. csütörtök 15:29  #14
Törölt felhasználó (453244)
circling
Halkan jegyzem meg, péntek 13.-án Strandok éjszakája lesz a Dagályban.... 9-től hajnal 2-ig
Ott talán lehet huncutkodni...Ha történik valami érdekes, akkor majd beszámolunk.
2010. 08. 03. kedd 21:37  #13
Törölt felhasználó (462239)
Ne rontsd el a játékot!

Heidt biztosan el fog mesélni egy másik, ide passzoló esetet! smile
(Ez egy válasz dzivka üzenetére (2010. 08. 03. kedd 21:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 03. kedd 21:26
megtalalod a kadveszelyi topikban
2010. 08. 03. kedd 21:26  #12
dzivka dzivka VIP
megtalalod a kadveszelyi topikban
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 08. 02. hétfő 23:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (462239)
2010. 08. 02. hétfő 23:52
Kérlek, meséld el! smile
2010. 08. 02. hétfő 23:52  #11
Törölt felhasználó (462239)
Kérlek, meséld el! smile
2010. 08. 02. hétfő 21:30  #10
Törölt felhasználó (453592)
Az én pasim a nudista strandon elégített ki, addig cirógatta, izgatta a csiklómat, hogy elélveztem a vízben!!!- úgy, hogy körülöttünk is voltak!
/ 6