Reptér infó: Ma és holnap délután újra jön az Antonov. 14 és 17 óra között várható. Sok lesz a civil, gyerekes család kint. És valszeg a rendőrség is ki fog menni. Kérlek, mindet csak ésszel vagy ha lehet inkább ma-holnap semmit se
Sziasztok van kint valaki kifutónál?
akkor csak lett akció.... király
(Ez egy válasz Xpool01 üzenetére (tegnap 09:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Köszönjük a csodás hőlgynek.
Autóval megyek bratyesz, autós fórumra írtam. De az se lenne rossz,amit mondtál
(Ez egy válasz ffivagyok üzenetére (tegnap 11:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Bratyesz! Minden állomáson és meg állóhelyen? Hol mosdóban?
(Ez egy válasz Sperminface üzenetére (tegnap 11:03), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 11:03
Vecsésről tartok szolnokra az m4-es mentén. Keresek egy aktív 19-20 cm,-es farokkal rendelkező szopatót. Írjon,ha valaki lenne útközben,aki tele van. Vecséstől szolnokig bárhol
4.kerület környékén kakandoznék
Diáklanyok, egyetemista hölgyeknek egész nyáron korrepetálás vállalok
Vecsésről tartok szolnokra az m4-es mentén. Keresek egy aktív 19-20 cm,-es farokkal rendelkező szopatót. Írjon,ha valaki lenne útközben,aki tele van. Vecséstől szolnokig bárhol
Sziasztok. Vékony 40-50kg körüli lányt-nőt kényeztetnék. (Egyedülálló-Barátnő-Feleség)
Vadása -tó ?? Jön valaki?
Sziasztok!
Ma este kinézünk a reptérhez. Esetleg lesz kint pár aki csatlakozna hozzánk????
Ma este kinézünk a reptérhez. Esetleg lesz kint pár aki csatlakozna hozzánk????
Sziasztok! Piliscsaba-Dorog vonalon most valaki?
Hajdúszoboszlón, vagy a környékén ma valaki, valamire? Utazni tudok.
Jó kis móka volt este a kiserdőbe!
Sziasztok..ma valaki valamerre szabadban Budapesten? lehettek többen is ram.
Szabadban kalandra keresek Szekszárdon szopni dugni szerető partnert . Lenne valaki akit érdekelne ? Válasz privátba!
Én úgy bírom ezeket a nagyon értelmes kérdéseket....
(Ez egy válasz Gerzson95 üzenetére (tegnap 07:57), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 07:57
Normafánál merte kell menni hogy lehesen kalandozni?
És mikor érdemes menni ?
És mikor érdemes menni ?
Sziasztok ! Párokat kukkolnék szex közben !! Adatlapot olvass !! Igény esetén be is szállnék, vagy segítenék akár mindenki örömére is / vagy egyedülálló maszturbáló hölgyet is szívesen néznék / akit ez így izgat írjon csak privátban ! Az adatlapomat figyelmesen olvasd el /Az adataimat ! Nem vagyok szégyenlős és kevés tabum van ! Autós és szabadban : szex is jöhet párral vagy szingli hölggyel ! Anyagiaktól mentesen csak is !!!! Puszi -Pacsi
Normafánál merte kell menni hogy lehesen kalandozni?
És mikor érdemes menni ?
És mikor érdemes menni ?



















